Absurdy poprawności politycznej.

1683646490742.png
 
Piękne :antonio: Zwłaszcza polecam wam drugą połowę, chociaż ten wątek dlaczego Latynosi głosują na Republikanów to jednak trochę bardziej skomplikowany

I co Julki i Oskarki z polubionym Marksem na fejsie: do wojska marsz :waldeklaugh:
 

Jeden z wielu przykładów dlaczego przyjmowanie spalonych nie ma najmniejszego sensu.To jest całkiem inna kultura. U nas szanuje się kobiety i osoby starsze, a brudni inżynierowie traktują ich tak samo jak rzymianie gojów. Jak byłem młodszy to często wpajało się nam, że na w Polsce jest dzicz, a zachód stoi kulturowo kilka leveli nad nami. How ironic.
 
Jeden z wielu przykładów dlaczego przyjmowanie spalonych nie ma najmniejszego sensu.To jest całkiem inna kultura. U nas szanuje się kobiety i osoby starsze, a brudni inżynierowie traktują ich tak samo jak rzymianie gojów. Jak byłem młodszy to często wpajało się nam, że na w Polsce jest dzicz, a zachód stoi kulturowo kilka leveli nad nami. How ironic.
Ze słowem "kultura" to trochę przesadziles
 
Tak mnie zastanawia: wstawiaj wszedzie tęczowe flagi itp. -miej pretensje za to :brainoverload:


Jak głosują tak mają, obciągać czarnuchom, obciągać na kolanka.
tylko nie zawsze jest wybór: obojętnie czy to Niemcy, Polska czy USA, raczej złudzenie wyboru :childcry:
Chociaż Francja jest wyjątkowa w UE, bo ma jedną z najbardziej demokratycznych ordynacji wyborczych.


Śmieszne nieśmieszne ale znajomy poluje na amazonach itp. na starsze wydania -kurczę jak zaczną mocniej cenzurować to cholera wie czy to nie bedzie dobra inwestycja :waldeklaugh:
 
Tak mnie zastanawia: wstawiaj wszedzie tęczowe flagi itp. -miej pretensje za to :brainoverload:



tylko nie zawsze jest wybór: obojętnie czy to Niemcy, Polska czy USA, raczej złudzenie wyboru :childcry:
Chociaż Francja jest wyjątkowa w UE, bo ma jedną z najbardziej demokratycznych ordynacji wyborczych.


Śmieszne nieśmieszne ale znajomy poluje na amazonach itp. na starsze wydania -kurczę jak zaczną mocniej cenzurować to cholera wie czy to nie bedzie dobra inwestycja :waldeklaugh:

Wybór jest zawsze tylko większość boi się zmian, a przez to nie zauważają jak się świat wokół nich zmienia dopóty dopóki jakiś przysłowiowy murzyn nie wypierdoli mu na spacerze z pieskiem w zęby. Tym kretynom wystarczy krzyknąć faszysta w telewizji i już wiedzą na kogo głosować, żeby nie czuć wstydu przy urnie.
W zeszłym roku miałem dwóch klientów z Francji, mieszkali tam całe dorosłe życie, w końcu powiedzieli dość i uciekli do Polski.
Ich dzieci również uciekły do Polski.
:tiphatb:
 
Back
Top