5 pytań do...

Arlovski

UFC
Heavyweight
vLpul.jpg




5 pytań do...

Wpadłem na pomysł, by stworzyć nową serię na cohones. czy się przyjmie to się okaże. O co chodzi? Proste. Wybierasz jednego uczestnika i zadajesz mu 5 pytań. Osobnik ten odpowiada na nie, wybiera swoją ofiarę i zadaje swoje pytania. Itd. Fajnie, by było jak, by w tym temacie offtop był ograniczony do minimum, co, by zapewnić przejrzystość. No, chyba że chcecie mi gratulować, że wpadłem na tak wspaniały pomysł na forumową zabawę, to w ramach wyjątku przymknę oko;)




5 pytań do: Defthomasa:



1) Skąd w ogóle pomysł na założenie strony o mma i dlaczego taka nazwa?



2) Walka na polskiej gali o jakiej marzysz to...?



3) czy zaczynając zabawę z portlem, sądziłeś, że kiedyś uda wam się dość do tego miejsca, w którym jesteście dziś?



4) Jak widzisz portal mmarocks.pl za 5 lat?



5) Ulubiona Twoja walka mma?
 
1. Dawno temu jeden z moich znajomych walczył w kicku, był mistrzem Polski i nikt o tym nawet nie wiedział bo nigdzie nie można było o tym przeczytać. Drugi ze znajomych, kompletny wariat obejrzał 1 galę UFC na VHSie, uszył sam sobie rękawice do MMA i pojechał na turniej vale tudo:) Pomyślałem że fajnie by było stworzyć miejsce na którym ludzie mogli by dowiedzieć się o tego typu ludziach z pasją i wolą walki. Poobijałem się na paru forach i po pewnym czasie ruszyłem ze swoją stroną. MMA bo wiadomo i Rocks bo to oznacza że coś jest fajnego :) W sensie it fuckin rocks :)



2. Nie będe oryginalny. Mamed Chalidow kontra Tomasz Drwal w 84 kg o tytuł króla polskiego MMA :) O tej walce mówi się już od tylu lat, 3 razy już chyba byliśmy blisko jej zobaczenia i teraz możliwe że z powolnym upadkiem MMA Attack będzie to ponownie możliwe



3. Szerze mówiąc to nie ale nigdy moim a później redakcji celem nie było osiągnięcie "jakiegoś" sukcesu. Po prostu chcieliśmy i chcemy dalej robić i pisać o MMA bo sprawia nam to po prostu frajdę.



4. Moim marzeniem jest prawdziwe studio w Wawie w którym Wojek, Tidzej, Royler, Esco i może niedługo Franek będą nagrywać SSS. Jakiś czas temu badałem również temat drukowanego magazynu raz w miesiącu ale w obecnej sytuacji nie ma szans na to. Ale studio to jest coś co chciałbym żeby istniało za 5 lat. Nawet gdyby to było u Tidzeja w garażu :)



5. Ciężko wybrać jedną ale jeśli już to będzie to starcie Tito Ortiza z Frankiem Shamrockiem z UFC 22. Przed tą walką mimo że Frank był mistrzem wagi półciężkiej opinie były takie że Tito po prostu zmiażdży dużo mniejszego przeciwnika. Walka była po prostu piękna, było to też jedno z ostatnich starć w których mniejszy zawodnik pokonał większego. Po tej walce Ortiz wygrał 6 kolejnych walk i na 2 lata zdominował swoją wagę.



Swoje pytania zadam w weekend :)
 
Arlovski, te pytania brzmią trochę nie po polsku:) Def, nie odpowiedziałeś skąd nazwa strony.
 
No właśnie, moim zdaniem ten temat ma rację bytu, ale na zasadzie pytania i odpowiedzi, bez spamu i komenatowania tych pytań.



Jak już, komentarze do tych pytań niech są w hyde, czy gdzies.
 
5 pytań do Wujka Górnika



1. Czy czuje strach jak zjeżdża pod ziemię ?



2. Która praca była łatwiejsza z ostatnich dwóch



3. Jak realistyczna była Drogówka ? I nie chodzi mi o scenę w taksi :D



4. Pierwsza walka MMA jaką widziałeś ?



5. Największa niespodzianka w tym roku w zagranicznym MMA to ?
 
1. Nie czuję strachu aczkolwiek pierwszy raz gdy pracowałem na ścianie wydobywczej gdy sekcje obudowy zmechanizowanej się przesuwały i zaczęły strzelać skały miałem trochę pietra, z czasem się przyzwyczaja do tego. Co do samych zjazdów zawodnicy Rugby powinny przyjeżdzać na kopalnię trenować wejście do windy górniczej zwanej szolą, gdyż górnicy są mistrzami w używaniu łokci podczas przepychania.



2. Łatwiejsza praca była w MSW, kebaby, cola i te sprawy. Na kopalni ciąży na mnie większa odpowiedzialnośc za życie pracowników którzy ze mną przebywają w danym rejonie pracy.



3. Bardziej niż wszyscy sądzą, głównie dla tego komenta główna Policji wystosowała apel z pogardą dla reżysera.



4.Pierwsza walka? O ile pamiętam to chyba walka Yoshidy z Markiem Huntem.



5. Przegrana Andersona Silvy choć dalej opłakuję Koninę.
 
Pytania do Dzihadosa:



1) Trenujesz jakieś sporty walki?
2) Tenor Marek to Twoja rodzina, czy tylko zbieżność nazwisk?
3) Ile oddałeś już skoków ze spadochronem?
4) Czy to rzeczywiście Ty stworzyłeś algorytm wag na Cohones?
5) Czy też jak pozostali członkowie redakcji Mmarocks boisz się Naczelnego?
 
1) kiedys muay thai, z malymi lub czesciej wiekszymi przerwami, w miedzyczasie krotki epizod z tradcyjnym jiu jitsu (krotki, bo trener wiecej gadal niz pokazywal, a w przerwach od tego gadania zdarzalo mu sie na mnie - pewnie dlatego ze bylem najwyzszy - pokazac jakas "smiertelna" technike na oczywiscie oporujacym przeciwniku, oczywiscie delikatnie, oczywiscie w celach demonstracyjnych). Teraz taki tam emerycki pseudo boksik :) plany jak zawsze ambitne: wrocic do formy i regularnych treningow, byc jak Rickson, niezaleznie od wieku: zawsze najlepszy :)



2) Jak to moj ojciec powiedzial, nazwisko jest na tyle unikalne, ze to musi byc jakas piata woda po kisielu :) Natomiast zaczes mam inny...



3) niestety, tylko raz, polecam kazdemu. choc szczerze mowiac, uwazam bungee za wiekszy wyczyn.



4) zanim odpowiem, podoba sie, czy nie? :) a powazniej, sa tutaj tezsze glowy ode mnie :)



5) Przeciez to swoj chlop jest :) Poza tym, naczelny naczelnym, ale wtyczke do pradu mam ja :)



PS. Oddaje kolejke :)
 
Przejmuje, pytania do Kaczki







1. Na ilu kontach na cohones egzystujesz obecnie?



2. Skad ten nagly powrot?



3. Tesknileś za cohonesowym bagienkiem?



4. Skad nick kaczka?



5. Jaki mialeś cel w tworzeniu egzekturow i reszty wesołej ferajny?
 
Dzięki za odpowiedź Wujek

Co do samych zjazdów zawodnicy Rugby powinny przyjeżdzać na kopalnię trenować wejście do windy górniczej zwanej szolą, gdyż górnicy są mistrzami w używaniu łokci podczas przepychania.


Każdy chce mieć miejsce przy oknie ?



.



.



.



.



.



.



.



.



.



.



380249_212971778773574_507895157_n.jpg
:-)
 
1. Na ilu kontach na cohones egzystujesz obecnie?

Obecnie na jednym: kaczka41 i nie planuję więcej.
2. Skad ten nagly powrot?

Po prostu stwierdziłem, że i tak zacząłem pisać na Lowkingu, czytam posty na głównej, udzielam się tu i ówdzie, przerwa była spora, czas sprawdzić , jak odwyk wpłynął na mój średni czas pobytu na Cohonas na dobę. Def może potwierdzić, że widać pewien postęp w tej materii (zresztą ilość moich postów też na to wskazuje).
3. Tesknileś za cohonesowym bagienkiem?
Tęsknota, to niewłaściwe słowo. Ale na początku, gdy sam stwierdziłem, że to koniec • może trochę. Po jakimś czasie, gdy • wypadłem z obiegu • (i w sumie nadal nie jestem już tak na bieżąco z życiem na forum i światem mma jak przed przerwą), nie miałem tak naprawdę potrzeby zaglądania na forum wcale.

4. Skad nick kaczka?
Brat kiedyś(w wieku 7-8 lat) nosił bezrękawnik z naszytym kaczorkiem. On był kaczka, ja duża kaczka i jakoś tak zostało, zwłaszcza na podwórku, gdzie przezwisko to zostało nadane. Obecnie chyba 2, może 3 osoby w realu tak do mnie mówią (tzn. kaczka, kacza, ew. kaczor) . Za to w wirtualu • trochę • więcej. "Kaczka41" - taki pierwszy mail założyłem 21 było juz zajęte i wp zaproponowało 41 - zgodziłem sie.

5. Jaki mialeś cel w tworzeniu egzekturow i reszty wesołej ferajny?
Chyba swego czasu dokładnie to wyjaśniłem. Samo pisanie postów i tworzenie nowych tematów w pewnym momencie to było za mało dla mnie. Egzekutor i inne twory, oprócz w pewnym sensie oszustwa, co by nie mówić, wnosiły trochę kolorytu i ożywienia na forum, przynajmniej dla mnie. Potem doszła własna strona, która dodatkowo mieszała wszystko i wszystkim. Mogłem to wszystko bardziej rozwinąć (chodzi mi o samą stronę i merytoryczny aspekt , jeśli takowy w ogóle występował na • Mma na sto3 • ), ale potem dałem sobie spokój - są właściwi ludzie na właściwym miejscu od tego.



Pytania do Lugaska:


1. Ile czasu spędzasz ostatnio na forum? (pamiętaj ,że Def ma dostęp do danych • )
2. Jak oceniasz swoje możliwości detektywistyczne i poznawcze w porównaniu do usera o Nicku Cactus? (Skromność możesz odstawić na bok w tej odpowiedzi)
3. Co byś na wstępie zmienił na forum, jeśli miałbyś taką możliwość?
4. Dlaczego Brian Griffin?
5. Którą walkę chciałbyś zobaczyć na żywo (możesz puścić wodze fantazji, ew. wybrać te z przeszłości lub nadchodzące)?
 
Haha, a 41 to już nie dlatego, że miałeś tyle cm w bicku jak 1 raz dałeś taki nick? :D
 
jak 1 raz dałeś taki nick? :D

Po tym poznaje się gimbusa :-) Tylko przedstawiciele tego gatunku potrafią skonstruować takie zdanie.





@kaczka41

1. Ile czasu spędzasz ostatnio na forum? (pamiętaj ,że Def ma dostęp do danych • )
2. Jak oceniasz swoje możliwości detektywistyczne i poznawcze w porównaniu do usera o Nicku Cactus? (Skromność możesz odstawić na bok w tej odpowiedzi)
3. Co byś na wstępie zmienił na forum, jeśli miałbyś taką możliwość?
4. Dlaczego Brian Griffin?
5. Którą walkę chciałbyś zobaczyć na żywo (możesz puścić wodze fantazji, ew. wybrać te z przeszłości lub nadchodzące)?


Ciekawe pytania:). Dzięki.

No to lecimy:
[list type=decimal][*]
O wiele za dużo:) Odnowiła mi się kontuzja pleców i od 2 miesięcy siedzę w domu, od czasu do czasu zapijając smutki alkoholem. Czekam na operacje.
[*]
Hehe. Skromność? Co to znaczy? Cactusa wypijam na śniadanie. Jakby to grzecznie powiedzieć.... To nie Cactus jest tak dobry, tylko wy tacy słabi :).
[*]
Co bym zmienił? Lepiej zapytaj, czego bym nie zmienił:)
[*]
Bo jestem fanem Family Guy'a, a Brian jest moją ulubioną postacią z tej kreskówki. Brian to postać idealna, podobnie jak ja.
[*]
Fry vs. Takayama :-)






Skoro Cactus się tak wyrywa, to pytania będą do niego.




Czemu zmieniłeś nick i dlaczego Cactus?

Uprawiasz jakiś sport? Jeśli tak, to jaki?

Ile czasu dziennie spędzasz na cohones?

Od kiedy interesujesz się mma? Jeśli się interesujesz:)

Kto jest twoim ulubionym sportowcem?
[/list type=decimal]
 
Pracuje w szpitalu, jeżeli ktoś chce mnie coś zapytać to proszę bardzo, nie to nie :-)
 
Po tym poznaje się gimbusa :-) Tylko przedstawiciele tego gatunku potrafią skonstruować takie zdanie.




Mhm, chodzę do gimnazjum




Cactusa wypijam na śniadanie. Jakby to grzecznie powiedzieć.... To nie Cactus jest tak dobry, tylko wy tacy słabi


BUAHAHAHAHA, pff nie no.



---



1. Zmieniłem, ponieważ trochę słabe wydawało mi się mieć na forum o MMA nick jak nazwisko zawodnika MMA. Nie mam pojęcia dlaczego Cactus.



2. Próbowałem wielu, ale nie trwało to zbyt długo. Obecnie tenis ziemny i muay thai już od kilku lat i zostaję przy tym na razie.



3. Kiedyś dużo więcej, po kilka godzin dziennie. Teraz kilka razy wejdę, mniej się udzielam.



4. Pierwsza walka jaką oglądałem to Penn vs Stevenson, ale zainteresowałem się w 2009 (tak, właśnie wtedy :P).



5. B.J. Penn, Federer, no i mam sentyment do piłkarzy Milanu, kiedyś się mocno jarałem piłką, ale przerzuciłęm się na MMA.



---



Oddaję komuś moją turę pytań, nie chce mi się wymyślać.
 
Przejmuję kolejkę 5 pytań do Orestos



1. Najlepszy fighter według Ciebie w Polsce to...??



2. Od Kiedy się interesujesz mma??



3. Najlepsza walka mma jaką obejrzałeś to...??



4. ZAwdonik z innej dyscypliny sportowej którego chciałbys zobaczyć w mma??



5. Którego z Polskich zawodników poza KSW chciałbyś zobaczyć w UFC??
 
Heh nie spodziewałem się ;).


1. Najlepszy według mnie na chwilę obecną jest Damian Grabowski i Janek Błachowicz.



2. Do MMA zajarały mnie walki Crocopa i Fiedii, konkretnie Fiodora z Randlemanem i Crocopa z Vovchanchynem, potem tak luźno interesowałem się MMA i oglądałem od czasu do czasu jakieś walki, następnie długą chwilę siedziałem na mmashare, aż trafiłem do Rocksów.



3. Bezapelacyjnie Velasquez vs. JDS II, prawie płakałem ze szczęscia na tej walce. Obiektywnie na pewno nie jest to najlepsza walka jaka została do tej pory stoczona, ale moje zaangażowanie emocjonalne było naprawde wielkie. To była walka, które dostarczyła mi najwięcej emocji.



4. Władymir Kliczko :). Facet jest geniuszem w boksie, dlatego chciałbym zobaczyć jakby sobie poradził z kimś z ciężkiej z UFC.



5. Damian Grabowski.


Pozdro, swoją kolejkę oddaje, nie mam do nikogo żadnych pytań.
 
Mnie wciągnęły uliczne bijatyki Kimbo, pozniej zobaczyłem walki Fedora i Bob Sapp'a na YT, a rok pózniej juz tak na poważnie zaczęłem sie interesować mma ja Pudzian debiutował w KSW
 
Pytania do Szadego.





[list type=decimal]
[*]


Kto według Ciebie, trafi do UFC jak następny?


[*]


Uprawiasz jakiś sport?


[*]


Co sprawiło, że zacząłeś interesować się mma?





Kobiety w mma. Jesteś za, czy przeciw? A może nie masz zdania? :)





Podaj swój ranking filmów od Quentinka.


[/list type=decimal]
 
1. Sajewski albo Bandel. Materla, Błachowicz i Mamed nigdy tam nie trafią.



2. Regularnie biegam, pływam (to lubię najbardziej) i ćwiczę na siłowni. Średnio raz w tygodniu koszykówka ze znajomymi - czysto rekreacyjnie. Do sportów walki się nie pcham ze względu na charakter wykonywanej pracy - muszę "ładnie" wyglądać, a śliwy pod okiem mogłyby być źle odebrane zarówno przez klientów jak i moje szefostwo.



3. Brock Lesnar na UFC 100, a później zakup EA Sports MMA na PS3



4. Co prawda widziałem kilka fajnych walk kobiet, ale generalnie jestem przeciwny temu i nie kręcą mnie laski, które się "napierdalają" .



5. To jest za trudne pytanie
 
Pytania do Arlovski



1. Czemu jesteś tak zajebisty?



2. Co Cię przyciągnęło na cohones?



3. Ile najwięcej w życiu wypiłeś alkoholu w ciągu jednego dnia?



4. Dlaczego baby to chuje?



5. Gdzie się kończy wszechświat?
 
Back
Top