5 pytań do...

1. Czemu jesteś tak zajebisty?

Lata ciękiej pracy, potu, treningu i wyrzeczeń. to pytanie pochlebiające więc z góry zaznaczam: no homo.
2. Co Cię przyciągnęło na cohones?

Nie wiedziałem, że cohones istnieje. Prawde mówiąc to chyba szukałem streama do jakiejś gali, a że mmarocks jako pierwszy wyszedł z gogle to założyłem konto tu.
3. Ile najwięcej w życiu wypiłeś alkoholu w ciągu jednego dnia?

Dwa redsy jabłkowe na osiemnastce mojej matki tydzień temu.

A tak na serio to nie mam pojęcia. Trudno to oszacować i też nigdy w balonik nie dmuchałem by sprawdzić zawartość promili.

4. Dlaczego baby to chuje?
Bo łamią serduszka takim szarmanckim dżentelmenom jak ja :(

5. Gdzie się kończy wszechświat?
Jak mówiła moja babcia: "w dupie u pani Malinowskiej" I ja jej wierzę bo póki co nikt nie udowodnił,że jest inaczej.

Bonus:
Cactus napisał:
1. Zmieniłem, ponieważ trochę słabe wydawało mi się mieć na forum o MMA nick jak nazwisko zawodnika MMA. Nie mam pojęcia dlaczego Cactus.
:(

--------------------------

Pytania do TJ:

1) Twoje wymarzone miejsce na spędzenie emerytury i reszty życia?
2) Azjatki czy Polki? if you know what i mean
3) Z racji tego, że interesujesz się piłką nożną: Ulubiony piłkarz? Był ktoś taki/jest kogo podziwiasz?
4) Twoim zdaniem o szansach kadry przed meczami z Ukrainą i Anglią
5) Pirotechnika na stadionach. Twój pogląd na ten temat.
 
@arlovski



1) Najprościej to Bali, ewentualnie Phuket. Generalnie celuję w tropiki.



2) Dyplomatycznie odpowiem, że i tu i tu są kobiety warte uwagi oraz absolutnie jej nie warte. W moim Top 5 znajdują się 3 Azjatki i 2 Polki.



3) Nie mam jakiegoś szczególnego piłkarskiego idola, o którym wiedziałbym nieprzyzwoicie dużo.



4) Mizerne. Obstawiam, że ugrają 1 punkt.



5) Race są efektownym elementem oprawy dlatego jestem przeciwko zakazowi ale widzę potrzebę jakiś konkretnych regulacji na ten temat.



Oddaje kolejke.
 
Przejmuje, 5 pytań do Malinowsky 1. Twoje zdanie na temat mniejszych klubów (typu Nieciecza, Kolejarz Stróże, Puszcza) grających na zapleczu ekstraklasy jesteś za czy przeciw i dlaczego? 2. Wymarzony Finał Ligi Mistrzów 3. Pride czy UFC? 4. Kogo chciałbyś zobaczyć w mma z innej dyscypliny ? 5. Ulubione piwo?
 
@Tidzej: emerytura na Phuket? Nie chce powiedziec czym to pachnie, ale lepiej uwazac tam na "azjatki" :)
 
No offence, ale.zaraz moze dojdziemy do wniosku, ze Ibiza jest najlepszym miejscem na emeryture lub dla rodzin z dziecmi, a cala reszta to tylko stereotypy :)



A powazniej, tam jest kilka wysp, ktore maja o wiele ciekawszy "klimat", Phuket to wielka imprezowa kloaka :) tlumy, potwornie drogo, nie mozna sie targowac(!), same skandynawsko-angielsko-amerykansko-niemieckie dziadki z kilkoma mlodymi taj(k)ami pod reke lub napruta "mlodziedz" z tamtych krajow. Jak na kawalerska emeryture to spoko, moze i nie dla mnie, ale czemu nie :) Tylko z polskiej emy se tam nie pozyjesz :)
 
Ok, już odpowiadam:

[list type=decimal]
[*]
Takie kluby zawsze wzbudzają we mnie sympatię, bardzo kibicuje takim zespołom jak wspomniana Nieciecza. Jednym słowem- Propsuje:-)
[*]
Real- Juventus. 3:2 dla Juve po kapitalnym meczu z obu stron. Liczę że tak sie stanie w tym sezonie.
[*]
Jasne że Pride! Od niego zaczynałem, mimo freaków miało to niesamowity klimat + Lenne Hardt która jest moją miłością. CroCop, Fedor, BigNog, Wand,Nastula.. Odpowiedz jest oczywista:-)
[*]
Władimira Kliczkę. Kapitalny bokser, jego starcie z JDSem:-)
[*]
Lech:-)











Swoje zadam.. Wojkowi:-)







Którą organizacją na świecie wg Ciebie jest teraz KSW?

Co Cie skłoniło do założenia konta na Facebooku?:-)

Inny sport poza MMA?

Kogo z forumowiczów dażysz największą sympatią i dlaczego mahonka?:-)

Sportowo: KSW czy Attack?
[/list type=decimal]
 
Jako że Wojek olał sprawę, to przejmuję pałeczkę (hłe, hłe) i jadę z pytaniami do Gaary:



1) Czy to prawda, że niemki są brzydkie i grube? Jeśli tak, to czy są tam jakieś w miarę dobre dupy? Jak mniej więcej procentowo się rozkłada podział na bazyle/lachony w szwabach



2) Wybierz, co lepsze:



pizza czy bebab



pepsi czy coca-cola



kfc czy mcdonalds



ziółko czy piwko



3) jaki procent użytkowników cohones Cię wkurwia? Co byś zmienił na forum?



4) ulubiony figher polski i zagraniczny



5) skąd zainteresowanie MMA?
 
Lekko się wtrące odnosnie pytań Szadego :D

Czy to prawda, że niemki są brzydkie i grube?




Uwzględniej, czy chodzi Ci o kobiety urodzone w Niemczech, czy mieszkające tam i mające obywatelstwo. TO pewnie różnicę robi :D




3) jaki procent użytkowników cohones Cię wkurwia? Co byś zmienił na forum?


Policja, łamanie zasad, dwa pytania w jednym! :-)



W tym poście nie miałem zamiaru się do Ciebie przyczepiać :D
 
O rodowite niemki mi chodzi - chyba oczywiste. :) A jak pytań za dużo, to można wyrzucić to o ulubionego fightera
 
Też się wpieprzę w piewsze pytanie. Obecnie jestem w Hamburgu i codziennie widuję kilka ładnych kobiet, nie patrzyłem w dowód, ale akcent Niemiecki.
 
Back
Top