5 największych organizacji MMA wg Yahoo Sports

ksw jest znane tylko w Polsce, a jak ktos mysli inaczej, to po prostu lyka ta propagande przedstawiona przez wlascicieli
 
Trzeba powołać zespół niezależnych ekspertów, którzy poprawią ten ranking

Edit. Ale jak to Jungle Fight na 5 miejscu? Przecież nawet w Brazylii nie są pierwsi. Kawul tak mówił, to musi być prawda!
 
Ściąga dla decyzyjnych KSW:

4. World Series of Fighting (WSOF)
A relatively young organization that started just in 2012, the WSOF has made a good account of itself so far with 37 events in total featuring established fighters the likes of Jon Fitch, Rousimar Palhares, and Justin Gaethje.

Starting in 2013, WSOF has been buying and partnering with several smaller promotions around the world to integrate them into a growing global network of brands

A więc:
- 37 gal w 4 lata >>>>> 35 gal w 10 lat
- Palhares >>>> Maiquel Falcao
- wykupować lub współpracować =/= jechać po mniejszych federacjach
 
Yahoo? To nie są ludzie z branży.
KSW:
W odpowiedzi na tendencyjny artykuł, opublikowany przez Yahoo Sports, pozwoliliśmy sobie zapytac kilku niezależnych ekspertów o ich "piątkę najważniejszych federacji MMA". Poniżej typy naszych gości, którymi są:
- znany dziennikarz MMA, Dominik Durniat
- znany raper i fan MMA, Waldermar Kasta
- znany dyrektor sportowy MMA, Wojsław Rysiewski
- znany marszand MMA, Martin Lewandowski
 
Kiedy nie ujrzałem św.KSW na 1. miejscu, poczułem lekki niesmak- ale to było do przewidzenia, że wyląduje tuż za UFC, a nr. 3 będzie z ogromną stratą do tych dwóch- coś na kształt CV i JDS w HW w 2013.

Gdy nie dostrzegłem na 2. miejscu tych 3 doniosłych liter, dostałem białej gorączki, a puls skoczył mi do 300.

Gdy ujrzałem, że nasza Duma nie zajęła nawet najniższego stopnia podium, momentalnie obsrałem sufit.

Co zrobiłem, gdy na miejscu 4. zobaczyłem jakąś nikomu nieznaną, podrzędną organizację? Nie zdziwiłem się w ogóle. Gdyż w tymże momencie mnie olśniło, że św. KSW jest poza- a dokładniej- ponad rankingami. Coś jakby spytać, kto jest rekordzistą Guinnessa:

- "Taki i taki jest rekordzistą w tym a tym"
- "Nieprawda, bo Chuck Norris"
-"Stary, to oczywiste dla każdego, że Norris jest rekordzistą absolutnym, ale skoro zadałeś pytanie, to myślałem, że chodzi ci o najlepszego, bez uwzględniania Chucka"

Brak naszego hegemona nawet na miejscu 5., tylko potwierdził prawdziwość mojej tezy :batman:

Pozdrawiam
Janusz W.
 
Back
Top