28-30/01/2022 - Eagle FC & ACA 135 & Bellator 273: Bader vs. Moldavsky

Bader 39 lat czy tam 38 nie ma znaczenia
Szklanka
3 ostatnie walki to 2 w pizde przed czasem plus decyzja kiepska z 43 letnim Machidą

Dla mnie tylko kataklizm może coś tu popsuć. Kacap konsekwentny do bólu który małymi kroczkami realizuje plan w walce, nie podpala się, oszczędza siły. I jak ktoś wspomniał twarda skała :cool:
Też tak uważam, tutaj nie będzie wygranej underdoga. Moldawski przed czasem po kursie 2.10 to dobre rozwiązanie.
 
Też tak uważam, tutaj nie będzie wygranej underdoga. Moldawski przed czasem po kursie 2.10 to dobre rozwiązanie.
Moldavski nie skonczyl 45 letniego Roya Nelsona, wiec nie wiem czy warto ryzykowac jego wygrana przed czasem. Jak Bader bedzie w stanie wykorzystac przewage zapasnicza to spora czesc walki moga spedzic na glebie, gdzie Bader moze nawet krasc rundy kontrolujac pozycje z gory. Oczywiscie nie postawie na niego zlotowki po jego ostatnich wystepach...
 
To nie chcę wiedzieć jak wyglądał Checco skoro z nim przegrał jednogłośnie...

Wóz z węglem.
Cała walka na plecach i nieudolne próby skrętówek w każdej rundzie.
Evans od pierwszego młodszego dostanie ciężkie KO.
Wyglądał okropnie.
 
  • Like
Reactions: Evo
Walenty nie spierdol tego. Za @KilerMMA jak w dym ;)
Screenshot_20220129-195658_Chrome.jpg
 
Niestety nie oglądałem. Ale że Ospanov trenujący w USA przegrał z zawodnikiem KB (przeciętnym) to jestem mocno zdziwiony.

Niestety nie oglądałem. Ale że Ospanov trenujący w USA przegrał z zawodnikiem KB (przeciętnym) to jestem mocno zdziwiony.
Salvador trochę w Glory się bił. Giga Chikadze odjebał...
Czy ktoś trenujący w US to jest jakiś handicup ? I jakiś argument ?
 

Sherdog Scores​

Jay Pettry scores the round: 10-9 Moldavsky (48-47 Moldavsky)
Mike Fridley scores the round: 10-9 Moldavsky (48-47 Moldavsky)
Tristen Critchfield scores the round: 10-9 Moldavsky (48-47 Moldavsky
 

Sherdog Scores​

Jay Pettry scores the round: 10-9 Moldavsky (48-47 Moldavsky)
Mike Fridley scores the round: 10-9 Moldavsky (48-47 Moldavsky)
Tristen Critchfield scores the round: 10-9 Moldavsky (48-47 Moldavsky
Wal co nie zmienia faktu ze Rusek w chuj slabo sie pokazal i dobrze ze wygral Bader, wezmie sie w garsc :korwinlaugh:
 
Bliska walka, ostatnia runda bez ciosów ruska. Niestety ale tak się kończy pasywny klincz. Co prawda jak usłyszałem, że decyzja jednogłośna wydawało mi się, że pójdzie dla Moldavskiego, ale jakimś wielkim wałkiem bym tego nie nazwał, że wygraną dostał Bader. Szkoda.
 
Wał jak chuj z Moldawskim. Jebać kurwe Bellatora, dziady pierdolone i złodzieje.

erwerwe.jpg
 
Nie, żaden. Lepiej trenować w szopie.
Tak. Salvador wygrał jako dog ... Nie skreślałbym zawodników KB w szczególności tych co w Glory coś pokazali. Zobaczymy co w kwietniu pokaże Alex Pereira ;-)
Co do treningu to można na świecie, nie koniecznie w USA i nie koniecznie w szopie.
 
Back
Top