28-30/01/2022 - Eagle FC & ACA 135 & Bellator 273: Bader vs. Moldavsky

Moldavsky wzrosl z 1.23 na 1.43
Wjeżdżają ostro w amerykanina. W sumie jest pewien scenariusz w którym Bader może utrzymać walkę w stójce i wypunktować, ma niezły jab i bardzo dobre defensywne zapasy, jednak świadomość jego wątpliwej twardości szczęki oraz już 38 lat na karku nie pozwala mi postawić na niego złamanego grrosza.
 
Wjeżdżają ostro w amerykanina. W sumie jest pewien scenariusz w którym Bader może utrzymać walkę w stójce i wypunktować, ma niezły jab i bardzo dobre defensywne zapasy, jednak świadomość jego wątpliwej twardości szczęki oraz już 38 lat na karku nie pozwala mi postawić na niego złamanego grrosza.
@Karwantes smyku, w bellator grubo wjeżdżales? Pytam bo już nie piszesz jak kiedyś, że dany kupon poszedł za 1k itd
 
Bader 39 lat czy tam 38 nie ma znaczenia
Szklanka
3 ostatnie walki to 2 w pizde przed czasem plus decyzja kiepska z 43 letnim Machidą

Dla mnie tylko kataklizm może coś tu popsuć. Kacap konsekwentny do bólu który małymi kroczkami realizuje plan w walce, nie podpala się, oszczędza siły. I jak ktoś wspomniał twarda skała :cool:
 
Przyjacielu, od tamtej pory zachowawczo :suchykarol::conorsalute:
Do tej pory nie mogę uwierzyć, że tak doświadczony typer z wiedzą mógł za taki hajs zagrać. Nie będę Cię prosił o pokazanie tego kuponu bo gówno mi do tego, ale po prostu szok, jeszcze na legie w takiej formie.
 
IMG_20220129_054252.jpg

:no no:
 
Back
Top