„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

Kolego, sam się wpisujesz w formułę:). Chuj do dupy strażakom, a to strażacy są coś nie tego? Kolega pyta :). Przecież pewne słowa weszły do języka potocznego i w nim już pozostały. Także niekoniecznie gangones, kilku moich znajomych wykładowców wyższych uczelni, na policjanta mówi pies (sami tak czasem na siebie mówią), na funkcjonariusza SW - gad, używają słowa frajer. Nawet ostatnio znajomy profesor powiedział na JM Rektora swojej Alma Mater per 'cwel' :).
Gady normalnie mówią na siebie gady. Z psami może rzadziej, ale też się zdarza.
 
Kolego, sam się wpisujesz w formułę:). Chuj do dupy strażakom, a to strażacy są coś nie tego? Kolega pyta :). Przecież pewne słowa weszły do języka potocznego i w nim już pozostały. Także niekoniecznie gangones, kilku moich znajomych wykładowców wyższych uczelni, na policjanta mówi pies (sami tak czasem na siebie mówią), na funkcjonariusza SW - gad, używają słowa frajer. Nawet ostatnio znajomy profesor powiedział na JM Rektora swojej Alma Mater per 'cwel' :).
No jak profesorzy tak mówią, no to gitara.
Cwelones :werdum:
 
Najważniejsze jest tylko to żeby śmiecie naprawdę zostali ukarani tak żeby innym ścierwom kiedykolwiek się odechciało takich zachowań haniebnych
 
Pierwszy raz usłyszałem o tym od potężnego penisa. Jestem oficerem w rezerwie WP i mam wielu kumpli wśród łotrów i zawsze był szacun.
Kojarze te wypowiedz potężnego penisa, mam nadzieje ze znowu dostanie wpierdol w klatce. Ten jego sposób narracji, jakby nie wiadomo gdzie i ile przesiedzial, za to powinien ciagle dostawac w pierdol
 
Chłopie, przecież to stary numer. Bąbelek nie chce do puszki to sobie wymyślił próbę samobójczą. Nażarł się kontrolnie jakichś tabsów, oczywiście wcześniej dokładnie wyliczył że znachorem dawkę, zeby jebło ale nie zajebało. Przyjął, potem telefonik jak mu źle i dupa go swędzi. No i przypadkiem, uratowany. Teraz będzie swirowanko na psychicznego, depresja, lęki, głosy, demony ...
Tam to musi być niezłe Coco Chanel teraz...
 
No bo teraz jak videoclip z muzą ma bardzo dużo wyświetleń... a nie widać minusów to nie wiadomo od razu z czym mamy do czynienia :boss:
No właśnie i te zjeby patocelebryci zawsze cytują ze ich ogladnelo milion. Miliony much latają nad gownem i nikt nie twierdzi ze smaczne
 
Się kurwa odezwał czcigodny Pinokio
Kutas jakich mało . Razem z Ziobro utworzył fundusz dla ksiezy na viagrę i dziwki.: zaspokojony ksiondz = szczęśliwy parafianin. A dzieci to elektorat PiS podsyła żeby proboszcza czy wikarego udobruchać
A komisja ds. pedofilii nie działa bo nie ma od 5 miesięcy przewodniczącego... :confused::facepalm: Taka to walka rządzących z p...


 
Jak wyliczał ten sam znachor co od Karasia to może jeszcze wypierdoli w kosmos
Karaś to genetyczny debil, Bombel chociaż umiał grać w grę:). Swoją drogą Karaś to jest dla mnie historia podwodna. Znachor mu mowi, że ma poltrwanie sterydzika okolo 48 godzin, a ten myśli, że to wykrywalność. W tę jego czystość w triathlonie też nie wierzę, cieszę się, że dostał na dziurę. A do koksu nic nie mam sam brałem, biorę i będę brał:). Ale fakt Bombela może w kosmos wyjebać on był na cyklonie, jak zjebał odblok to może już jest kobietą, a pogmerac to sobie moze palcem :).
 
Jeżeli Wardęga krył jakieś grube przestępstwo i jest z to krytykowany to wypada powiedzieć o co chodzi xd
Mnie to nie dziwi wcale, ze wszyscy są w to umoczeni.

teraz się zacznie jazda typu samobóje, granie na wariata, płakanie do szkiełka i próba dostania leczenia zamiast pojsc pierdziec
 
Co krył ? Nie jestem w temacie. Wiedział o jakimś jej przestępstwie i to ukrywał?

Była afera że popuszczała szpary bogatym typom łącznie z tym stu i piłkarzowi Lecha mówiąc który jest jest opcją a b c d e wybierając kolejne warianty bo przecież nie pójdzie do pracy na etat. Wyszło a że Wardęga akurat robił z nią streamy wziął ją w ochronę i stwierdził że to wcale nie jest szkoldwie społecznie bo młodzież ma swój rozum

Moralne kwestię o których ciągle wspomina ale jeśli jest mu to wygodne
 
Była afera że popuszczała szpary bogatym typom łącznie z tym stu i piłkarzowi Lecha mówiąc który jest jest opcją a b c d e wybierając kolejne warianty bo przecież nie pójdzie do pracy na etat. Wyszło a że Wardęga akurat robił z nią streamy wziął ją w ochronę i stwierdził że to wcale nie jest szkoldwie społecznie bo młodzież ma swój rozum

Moralne kwestię o których ciągle wspomina ale jeśli jest mu to wygodne
Ten brzydki Jozwiok ja wyruchał szmacisko i się żaliła że nawet 100 na taksówkę nie dał. Szacun dla świńskiego blondyna.
 
Była afera że popuszczała szpary bogatym typom łącznie z tym stu i piłkarzowi Lecha mówiąc który jest jest opcją a b c d e wybierając kolejne warianty bo przecież nie pójdzie do pracy na etat. Wyszło a że Wardęga akurat robił z nią streamy wziął ją w ochronę i stwierdził że to wcale nie jest szkoldwie społecznie bo młodzież ma swój rozum

Czyli daleko to stoi od pedofilii czy zwykłych przestępstw, chociaż normalizacja prostytucji jest zła. Lecz tutaj trzeba by było uznać że połowa polityków lewicy, znanych ludzi jest taka sama. Łączyć to z tym co robił Stu czy ten drugi pedofil jest bezsensowne jak dla mnie.
Zwłaszcza, że masa mężczyzn korzysta z usług prostytutek, a każdy z ich klientów czy chce czy nie chce - normalizuje prostytucję i nie ma prawa krytykować prostytucji.
I by wyszło, że kilkadziesiąt procent facetów jest jak Stu. Nie i chuj.

Łączenie tych rzeczy to umniejszanie czynow pedofilskich
 
Last edited:
Czyli daleko to stoi od pedofilii czy zwykłych przestępstw, chociaż normalizacja prostytucji jest zła. Lecz tutaj trzeba by było uznać że połowa polityków lewicy, znanych ludzi jest taka sama. Łączyć to z tym co robił Stu czy ten drugi pedofil jest bezsensowne jak dla mnie.
Zwłaszcza, że masa mężczyzn korzysta z usług prostytutek, a każdy z ich klientów czy chce czy nie chce - normalizuje prostytucję i nie ma prawa krytykować prostytucji.
I by wyszło, że kilkadziesiąt procent facetów jest jak Stu. Nie i chuj.

Łączenie tych rzeczy to umniejszanie czynow pedofilskich
Nie łącze. Po prostu to środowisko jest źle z każdej strony. Wiadomo są mniej lub większe winy ale to są ludzie którzy przez lata kształtowałi polską młodzież będąc ich wzorami i idolami
 
Ten Wardęga to swoją drogą śliski typ. Pamiętam te jego debilne pranki, między innymi zatrzymywanie tramwajów. Mam wrażenie, że koleś podłączy się pod wszystko aby się klikało i uwielbia takie bohaterskie role, ale ogólnie to by sprzedał własną matkę. To całe towarzystwo jest nacechowane mocnym psychopatyzmem, przerostem ego i narcyzmem
 
Ten Wardęga to swoją drogą śliski typ. Pamiętam te jego debilne pranki, między innymi zatrzymywanie tramwajów. Mam wrażenie, że koleś podłączy się pod wszystko aby się klikało i uwielbia takie bohaterskie role, ale ogólnie to by sprzedał własną matkę. To całe towarzystwo jest nacechowane mocnym psychopatyzmem, przerostem ego i narcyzmem
Dokładnie krzywo mu patrzy z tego ryja jeszcze i na niego pewnie coś wyjdzie
 
Back
Top