„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

z tego co pamietam jak łapali gangusów to ich zony zawsze były niewinne i niczego nie widziały
No i co w związku z tym? Ona o wszystkim wiedziała na co są dowody, żony gangsterów często poprostu niepytaly skąd pieniądze, nie wkurwiaj mnie nawet takimi porównaniami kurwa.
 
Na sledczaku to z 10 osób powinno się znaleźć nawet z taką kurwa fagatą na czele, szybko by się węzeł rozwiązał, niech lecą w masówkę, w chuju to i tych jutuberów mam.
Popieram. Tacy od razu wjazd na RAŚ, będą się pruli jak stare prześcieradła.
 
No i co w związku z tym? Ona o wszystkim wiedziała na co są dowody, żony gangsterów często poprostu niepytaly skąd pieniądze, nie wkurwiaj mnie nawet takimi porównaniami kurwa.
Gangus, to gangus, sam mam kilku kolegów w tym świecie, może to nie są wzorce i autorytety ale to zupełnie inna kategoria. Na pedofila nie ma miejsca wśród bytów białkowych w naszym ekosystemie. To jest ludzki śmieć, który powinien najpierw odpokutować, a potem zwłoki powinny wylądować w gnojówce.
 
Część osób deklaruje publicznie, że z uwagi na nagłośnienie sprawy nie chce zeznawać i występować w charakterze świadków. Niektóre osoby się wycofują z tego, co wcześniej powiedziały, więc w tym momencie nie chcemy podawać konkretnych osób z imienia i nazwiska, bo może to przeszkodzić w prowadzeniu postępowania - to Banna, rzecznik prokuratury.
Już się kurwa zaczęło!
 
Gangus, to gangus, sam mam kilku kolegów w tym świecie, może to nie są wzorce i autorytety ale to zupełnie inna kategoria. Na pedofila nie ma miejsca wśród bytów białkowych w naszym ekosystemie. To jest ludzki śmieć, który powinien najpierw odpokutować, a potem zwłoki powinny wylądować w gnojówce.
Pedofil jest nawet pod frajerem, cwele z reguły właśnie za to zostają cwelami.
 
Chyba nawet pod cwelem. Jak leci na harem, to nawet cwele go jadą.
Siedzą z cwelami i mają taki sam status, zależy od celi czy są jechani, zazwyczaj siedzą poprostu wśród cweli i każdy z nich mordy nie otwiera, koleżka był kajfusem niestety to mniej więcej widział co się gdzie dzieje.
 
Prawde mówiąc boxdil przy tym stuu to pryszcz. Wydaje mi się, że jak u boxdila była tylko ta 1 rozmowa to on sie może wywinąć.
W jakim sensie wywinąć? Przecież gość już jest zniszczony i nawet jak go uniewinnią to będzie miało znaczenie symboliczne. Nikt tego trupa marketingowego nie będzie reanimować. On jest największym przegranym tej sprawy jak dotychczas.
 
Siedzą z cwelami i mają taki sam status, zależy od celi czy są jechani, zazwyczaj siedzą poprostu wśród cweli i każdy z nich mordy nie otwiera, koleżka był kajfusem niestety to mniej więcej widział co się gdzie dzieje.
Kiedyś trenowałem z gadem, w sumie gość był w porządku, paru kolesiom pomagał choć nie za darmo. Miał ksywkę 'wariat' i strasznie lubił dostawać w ryj :). Mówił, że nawet gady tych podludzi jadą i bardzo dobrze.
 
W jakim sensie wywinąć? Przecież gość już jest zniszczony i nawet jak go uniewinnią to będzie miało znaczenie symboliczne. Nikt tego trupa marketingowego nie będzie reanimować. On jest największym przegranym tej sprawy jak dotychczas.
Tylko w sensie uniewinnienia/łagodnego wyroku. Co z nim dalej będzie się okaże.
 
Kiedyś trenowałem z gadem, w sumie gość był w porządku, paru kolesiom pomagał choć nie za darmo. Miał ksywkę 'wariat' i strasznie lubił dostawać w ryj :). Mówił, że nawet gady tych podludzi jadą i bardzo dobrze.
Też mam kogoś kto gada zna i ma dobre relacje, u nas to jest pojebne ogólnie że się jebie policję i służbę więzienna, nawet murzyny rozumieją że praca to praca i do gada się nie prują a nawet normalnie z nimi żyją, efekt pokolenia jp. No i naszej historii z MO ZOMO i tymi innymi kurwa gownami
 
Kiedyś trenowałem z gadem, w sumie gość był w porządku, paru kolesiom pomagał choć nie za darmo. Miał ksywkę 'wariat' i strasznie lubił dostawać w ryj :). Mówił, że nawet gady tych podludzi jadą i bardzo dobrze.
Ja mam w rodzinie gadów, to trochę historii też słyszałem :awesome:
 
Też mam kogoś kto gada zna i ma dobre relacje, u nas to jest pojebne ogólnie że się jebie policję i służbę więzienna, nawet murzyny rozumieją że praca to praca i do gada się nie prują a nawet normalnie z nimi żyją, efekt pokolenia jp. No i naszej historii z MO ZOMO i tymi innymi kurwa gownami
Lata temu miałem dziewczynę, ktorej ojciec był pułkownikiem SW, ilu on chłopakom pomógł to głowa mała. Z kolei mój osobisty ojciec był wysokim oficerem służb, pomijając zrytą psychę też wielokrotnie pomagał, a wystarczył wtedy jeden telefon. Mam wielu kolegów w policji i po ciemnej stronie mocy, często oni też się znają. Sam też nosiłem mundur tylko w innym kolorze. My nie potrafimy zrozumieć, że zarówno ludzie jak i kurwy są w każdym zawodzie. Masz rację z tym pokoleniem JP, to jest dramat i totalna poruta.
 
Masz rację z tym pokoleniem JP, to jest dramat i totalna poruta.
niechęć więźniów do SW i policji jeszcze można jakoś uzasadnić, ale do straży pożarnej, wojska i innych służb mundurowych to juz istna patola
 
niechęć więźniów do SW i policji jeszcze można jakoś uzasadnić, ale do straży pożarnej, wojska i innych służb mundurowych to juz istna patola
Pierwszy raz usłyszałem o tym od potężnego penisa. Jestem oficerem w rezerwie WP i mam wielu kumpli wśród łotrów i zawsze był szacun.
 
Oczywiście, musimy ich tylko wychaczyc ale pavulon jest średni. Dałbym scoline, lek który zwiotcza mięśnie te oddechowe też, tym sposobem gość jest przytomny i dusi się na żywca, ja myślę że to i tak skromny wyrok jak za ich zwyrolstwo.
Zaufam specjaliście :conorsalute:
 
View attachment 79983
View attachment 79984
Film z 2.02.2020 i ten tytuł proroczy...
Dubiel & Lexy...
A ten ma nadal tyle subów... :confused: :facepalm:chociaż ostatnie wideo 3 lata temu i taka afera teraz :boss:
:benny::stevecarell:
A kto bedzie odsubowywal?
Całe to gowno rządzi się chorym prawem. Ilością oglądnięc. Powinno być: oglądam fo końca, pisze recenzje daje lajk . Wówczas by się okazało ilu ludzi cus lubi czy nie… nawet wyłączali licznik łapek w dół
 
A kto bedzie odsubowywal?
Całe to gowno rządzi się chorym prawem. Ilością oglądnięc. Powinno być: oglądam fo końca, pisze recenzje daje lajk . Wówczas by się okazało ilu ludzi cus lubi czy nie… nawet wyłączali licznik łapek w dół
No bo teraz jak videoclip z muzą ma bardzo dużo wyświetleń... a nie widać minusów to nie wiadomo od razu z czym mamy do czynienia :boss:
 
Gangones w formie. Niech ktoś napiszę, czy strażakom to chuj do dupy, czy nie. I kolega pyta co to są te gady :juanlaugh:
Kolego, sam się wpisujesz w formułę:). Chuj do dupy strażakom, a to strażacy są coś nie tego? Kolega pyta :). Przecież pewne słowa weszły do języka potocznego i w nim już pozostały. Także niekoniecznie gangones, kilku moich znajomych wykładowców wyższych uczelni, na policjanta mówi pies (sami tak czasem na siebie mówią), na funkcjonariusza SW - gad, używają słowa frajer. Nawet ostatnio znajomy profesor powiedział na JM Rektora swojej Alma Mater per 'cwel' :).
 
Back
Top