JosueEstebanez
PRIDE FC Middleweight
Szpagaty dobrze Ci wychodzą widzę skoro łączysz prywatne giełdy krypto z oficjalnymi instytucjami jak giełda czy banki, ale rozumiem doskonale bo do bronienia tuska i jednocześnie jechania z pisem trzeba być dobrze wygimnastykowanymWiem doskonale, Ty też wiesz pewnie że wierchuszka Zonda/BitBay jeszcze do niedawna ,,cieszyła się” na tę ustawek.
Mistrzu, ale to nie ja je łącze tylko pan Piesiewicz.
Tzn nadzór nad bankami i giełdą też dobrze by było znieść bo to komusze pomysły?
A co do inwestowania, trzeba mieć chyba naprawdę niskie IQ żeby brać na poważnie firmę które zmieniła właściwie tylko szyld i figuranta a której prezes zniknął cztery lata temu transferując swoje aktywa do ZEA.









