Żymianie vs Iran

Potężny Donald Trump w potężny sojusz z gejami o podstawowe prawa gejów ;-)



O prawa potẹżnych gejów
ezgif-4a335195483d8f5c.jpg
 
Zaraz dojdą i Chiny i inni sojusznicy jednej i drugiej strony. I od dawna oni wszyscy to wiedzą. To 3 światowa. Jak śmieszne to tylko proszę przypomnieć za rok czy dwa.
Izrael nie ma sojuszników, nikt nie będzie szedł na wojnę w imię żydów prócz tych których mają na pasku, ale nawet wśród takich obywatele ich krajów się zbuntują, zaczęli gówno którego nie mają szans wygrać, ja tam nie mam zamiaru ratować zydow i prędzej pójdę do więzienia niż wezmę w tym udział ;)
 
Izrael nie ma sojuszników, nikt nie będzie szedł na wojnę w imię żydów prócz tych których mają na pasku, ale nawet wśród takich obywatele ich krajów się zbuntują, zaczęli gówno którego nie mają szans wygrać, ja tam nie mam zamiaru ratować zydow i prędzej pójdę do więzienia niż wezmę w tym udział ;)
To też możliwe …
Żydzi mają dużo ludzi na pasku i jako jedyni mają broń amerykańską z dostępem do kodów które mogą modyfikować
gnoje są niestety bezwzględni i realizują swoje plany
Przy okazji
jak ktoś ma pewna odpowiedź na wszystkie pytania to powinen udać sie do psych.., proktologa zapytać czemu mam gowno w głowie
 
Iran zrywa całkowicie rozmowy dyplomatyczne z USA, ponadto oficjalnie grozi, że cały bliski wschód będzie w ciemnościach

Albo to jest wielki blef z jednej i drugiej strony albo 8 kwietnia będzie pewną historyczną datą
Będzie.

Iran nie odpuści, bo to oni zostali napadnięci i mają te swoje pojebane religię, USA porwało się z motyką na słońce jako wafel żydków i miało wyjść inaczej niż jest obecnie, te ich bombardowania pustyń i innych górskich terenów chuja dają i chuja dadzą, USA będzie spierdalac tak samo jak z Afganistanu, na golasa.

Swoją drogą, USA kroi ruskom sojuszników, ale ruscy nie mogą atakować sojuszników usa bo NATO? Dobre Sobie, niedługo ruskie wjadą prawdopodobnie w któregoś z naszych małych wschodnich sąsiadów i żaden artykuł 5 nie będzie miał zastosowania, a dlaczego?

Bo usa samo dało im kartę do ręki, skoro wy atakujecie naszych kolegów, to my zaatakujemy waszych.

I wtedy zacznie się filozofowanie ze strony Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i kilku innych państw, że w sumie rosja ma racje, winne jest USA, nie wtracamy się, nie pomagamy żołnierzami, niech USA gasi pożar który wywołało.

W ten oto sposób NATO przestanie istnieć ;)..
 
Będzie.

Iran nie odpuści, bo to oni zostali napadnięci i mają te swoje pojebane religię, USA porwało się z motyką na słońce jako wafel żydków i miało wyjść inaczej niż jest obecnie, te ich bombardowania pustyń i innych górskich terenów chuja dają i chuja dadzą, USA będzie spierdalac tak samo jak z Afganistanu, na golasa.

Swoją drogą, USA kroi ruskom sojuszników, ale ruscy nie mogą atakować sojuszników usa bo NATO? Dobre Sobie, niedługo ruskie wjadą prawdopodobnie w któregoś z naszych małych wschodnich sąsiadów i żaden artykuł 5 nie będzie miał zastosowania, a dlaczego?

Bo usa samo dało im kartę do ręki, skoro wy atakujecie naszych kolegów, to my zaatakujemy waszych.

I wtedy zacznie się filozofowanie ze strony Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i kilku innych państw, że w sumie rosja ma racje, winne jest USA, nie wtracamy się, nie pomagamy żołnierzami, niech USA gasi pożar który wywołało.

W ten oto sposób NATO przestanie istnieć ;)..
To też jedna z opcji
Tyle tylko że ruskie suki są teraz słabe od kilku lat nie zdobyły żadnych terytoriów . Niech się wykrwawią

Putin wyłączył internet ruskim
Wszystko blokuje… powoli żadne triki nie pomogą.
Będzie jak w Chinach
 
Dobra można odwołać fajerwerki na dziś. Irańczycy tworzą już nawet przy elektrowniach tłumy, więc USA w nic nie przywali dziś.
 
To też jedna z opcji
Tyle tylko że ruskie suki są teraz słabe od kilku lat nie zdobyły żadnych terytoriów . Niech się wykrwawią
Nie zdobyli nic bo większość krajów wysłała banderowcom wszystko co ma, a bronić się będzie okopami, jak w naszym przypadku.

Ogólnie sabotaż nato prowadzący do rozpadu trwa od momentu pomocy niektórych państw, obcemu krajowi jakim jest ukraina.

Później pełnoprawni członkowie nato i unii zaczęli się między sobą spierać o obcego, co prowadzi do rozstrzału interesów które do momentu napadu rosji na ukraine były takie same.

Ale oczywiście postępowy zachód musiał się wpierdolic w nie swoj konflikt bo oczywiście każdy miał w tym swój interes, tyle że każdy miał zdecydowanie inny, a później obcy który uważa się za pełnoprawnego członka struktur które go wspierają, zaczął grać na swoją korzyść krzywdząc przy tym np takie Węgry, jakim prawem?

Jakim prawem obcy ma dyktować warunki w sojuszu do którego nie należy?

Ogólnie nie chce nawet tak myśleć, ale wszystko układa się dobrze z punktu widzenia Rosji, oni za swoim mięsem armatnim płakać nie będą, jeśli dzięki temu rozpadnie się sojusz jawnie skierowany przeciw nim, umalowany w barwy obronne...... To oni tym wjazdem osiągną takie cele których nawet przed inwazją sobie nie wyśnili.

Nie chce już dalej wam projektować przyszłości bo zbyt wiele się sprawdza przez te kilka lat, więc wypierdalam z tego tematu.
 
Dobra można odwołać fajerwerki na dziś. Irańczycy tworzą już nawet przy elektrowniach tłumy, więc USA w nic nie przywali dziś.
Wojna domowa w USA już się skończyła? Czemu półgłówku już nie spamujesz w swoim temacie civil war w USA? Hahahaha

Ty to kurwa jednak jesteś ekspert, poprostu powinieneś zamknąć mordę a najlepiej zniknąć i nigdy nie wracać tu na forum bo jesteś zwykłym pośmiewiskiem które nic nie wnosi do żadnego tematu w którym próbuje się udzielać.

Tfu
 
Swoją drogą, USA kroi ruskom sojuszników, ale ruscy nie mogą atakować sojuszników usa bo NATO? Dobre Sobie, niedługo ruskie wjadą prawdopodobnie w któregoś z naszych małych wschodnich sąsiadów i żaden artykuł 5 nie będzie miał zastosowania, a dlaczego?

Bo usa samo dało im kartę do ręki, skoro wy atakujecie naszych kolegów, to my zaatakujemy waszych.

I wtedy zacznie się filozofowanie ze strony Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i kilku innych państw, że w sumie rosja ma racje, winne jest USA, nie wtracamy się, nie pomagamy żołnierzami, niech USA gasi pożar który wywołało.
A chciałbyś aby artykuł 5 miał zastosowanie w przypadku ataku ruskich na nadbałtycką drobnicę? W takiej ewentualności, to Polska i Polacy idą na pierwszy ogień tłuc się z ruskimi o wolność Litwińców, Estończyków czy Łotyszy. Polska bierze na siebie największy ciężar. A reszta klepie dumnych Polaków po plecach w narożniku.

Za administracji pomarańczowego klauna -- czy nawet innej -- zanim amerykanie by tu przerzucili jakieś większe siły i sprzęt... to by potrwało. O ile w ogóle by się zdecydowali na bezpośrednią konfrontację z ruskim, by bronić państw bałtyckich-- co jest wątpliwe. Pewnie byłyby to działania wspomagające -- głównie ruchy pozorowane.

Zresztą artykuł brzmi: "(..)
udzieli pomocy Stronie lub Stronom tak napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, nie wyłączając użycia siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego."

"Działania jakie uzna za konieczne, nie wyłączając użycia siły zbrojnej". Więc jak najbardziej mogą inne państwa zastosować artykuł piąty i wprowadzić np. sankcję na ruskich ;-) Podrzucić trochę sprzętu, kasy etc.
 
Nie zdobyli nic bo większość krajów wysłała banderowcom wszystko co ma, a bronić się będzie okopami, jak w naszym przypadku.

Ogólnie sabotaż nato prowadzący do rozpadu trwa od momentu pomocy niektórych państw, obcemu krajowi jakim jest ukraina.

Później pełnoprawni członkowie nato i unii zaczęli się między sobą spierać o obcego, co prowadzi do rozstrzału interesów które do momentu napadu rosji na ukraine były takie same.

Ogólnie nie chce nawet tak myśleć, ale wszystko układa się dobrze z punktu widzenia Rosji, oni za swoim mięsem armatnim płakać nie będą, jeśli dzięki temu rozpadnie się sojusz jawnie skierowany przeciw nim, umalowany w barwy obronne...... To oni tym wjazdem osiągną takie cele których nawet przed inwazją sobie nie wyśnili.




:corn:

zaraz się rozkręci
 
W USA nawet mega MAGA'owe świry wzywają do usunięcia z urzędu Trumpa. Nieźle się tam porobiło.
 
A chciałbyś aby artykuł 5 miał zastosowanie w przypadku ataku ruskich na nadbałtycką drobnicę? W takiej ewentualności, to Polska i Polacy idą na pierwszy ogień tłuc się z ruskimi o wolność Litwińców, Estończyków czy Łotyszy. Polska bierze na siebie największy ciężar. A reszta klepie dumnych Polaków po plecach w narożniku.

Za administracji pomarańczowego klauna -- czy nawet innej -- zanim amerykanie by tu przerzucili jakieś większe siły i sprzęt... to by potrwało. O ile w ogóle by się zdecydowali na bezpośrednią konfrontację z ruskim, by bronić państw bałtyckich-- co jest wątpliwe. Pewnie byłyby to działania wspomagające -- głównie ruchy pozorowane.

Zresztą artykuł brzmi: "(..)


"Działania jakie uzna za konieczne, nie wyłączając użycia siły zbrojnej". Więc jak najbardziej mogą inne państwa zastosować artykuł piąty i wprowadzić np. sankcję na ruskich ;-) Podrzucić trochę sprzętu, kasy etc.
No przecież ja o tym doskonale wiem, dlatego w gronie filozofów nie wymieniłem Polaków, bo my się jak debile pierwsi rzucimy, a europejskie "potęgi" militarne które wymieniłem, będą filozofować.

Ty mi piszesz o USA i przerzucie żołnierzy, a to na nich ma się całe NATO opierać?
W europejskich państwach nie ma wojska?

Coś czuję, jestem niemal pewny, że prędzej na Litwę by dotarli żołnierze Amerykańscy, niż niemieccy, a dystans jest nieporównywalny.

Rozumiesz już dlaczego USA przestaje pasować ogólnie cała struktura NATO z lewicowymi elitami sterującymi europejskimi krajami? :)



E: no i ogólnie, co to za myślenie, czy chciałbym umierać za naszych małych sąsiadów? My ich bronić bo mali to nie, no i w zasadzie się nie opłaca, ale inny nas będą mieli bronić? Przecież my dla nich jesteśmy dokładnie tym czym z twojego punktu widzenia kraje nadbałtyckie.

A kto będzie chciał umierać za Polaków których większość dookoła nie lubi?

Niemcy potraktują nas tak samo jak my Ukraińców, będą wysyłać jakieś gówno, byle utrzymać nas przy kroplówce, bo lepiej jak będą na naszej granicy niż na niemieckiej co nie?

No właśnie, więc jaki kurwa sens ma jakieś śmieszne NATO? Jakie nato wyciągnie konsekwencje jeśli niemcy Francuzi albo Anglicy nie pomogą? Wyrzucą ich z NATO? Przejmą im kraj?
Nie zrobią im absolutnie nic ze strachu że wepchną ich w objęcia wschodu.

Nato i artykuł 5 w praktyce nie istnieje i nie będzie, choćby z tego powodu żeby "nie eskalować rozszerzonego konfliktu".




Prędzej nam pomogą jakieś Węgry, Skandynawia, Czechy, może Austria, Słowacja, Słowenia, takie kraje które będą bały się same o siebie.

Napewno nie niemcy czy francja, bo oni mają wyjebane, oni w najgorszym wypadku poprostu wrócą do interesów z ruskami co z ich punktu widzenia będzie poprostu korzystne.
 
Last edited:
Back
Top