MirsadBektic
UFC Featherweight
Wszystko pięknie wytłumaczył, tylko zapomniał przyznać kim jest Epstein
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
To babcia svetłana zajebała słoikiem z ogórkami.A słyszeliście o tym jak babcia Rebeka znokautowała wyrzuconym z okna na 3 piętrze garnkiem z czulentem skradającego się szahida?
ogólnie sporo info w komentarzach
W jakim sensie?nie bądź bastek
![]()
To było celowe nawiązanieW jakim sensie?
Celowe nawiązanie do babci swetłany czy do ogórków z słoikiemTo było celowe nawiązanie

Nie rób się jeszcze większym bastkiemCelowe nawiązanie do babci swetłany czy do ogórków z słoikiem![]()



Psycha sitting, krejzi
Polska byla najwiekszym miedzynarodowym bankowym kartelem wtedy i dlatego ten zjeb uderzyl w nas jako pierwszy.
Tak bylo bo Jake Shields z CTE, uczony zyciowej inteligencji przez hipisow rodzicow w domu, na jakies komunalnej farmie dla zjebow z calej Kaliforni, ktory konczyl szkoly bo dobrze umial w zapasy, tak napisal. Ja pierdole. Wyborcy braunova nie rozczarowuja.
Czekam na część drugą: Hitler kontra hipisi w turnieju zapasów z Gamrotem. Fakty chyba nie dostały zaproszenia na tę imprezę...
Polska byla najwiekszym miedzynarodowym bankowym kartelem wtedy i dlatego ten zjeb uderzyl w nas jako pierwszy.
Tak bylo bo Jake Shields z CTE, uczony zyciowej inteligencji przez hipisow rodzicow w domu, na jakies komunalnej farmie dla zjebow z calej Kaliforni, ktory konczyl szkoly bo dobrze umial w zapasy, tak napisal. Ja pierdole. Wyborcy braunova nie rozczarowuja.

Pamiętaj, że rozmawiasz z gościem, który głosował na Holowanię bo uwierzył, że to jest prawdziwa alternatywa dla Tuska.Czekam na część drugą: Hitler kontra hipisi w turnieju zapasów z Gamrotem. Fakty chyba nie dostały zaproszenia na tę imprezę...![]()

Krótko mówiąc nowoczesny debilPamiętaj, że rozmawiasz z gościem, który głosował na Holowanię bo uwierzył, że to jest prawdziwa alternatywa dla Tuska.
Czerpie wiedzę o świecie z kanałów podróżniczych na youtubie.
Oraz powtarza po żydowskich propagandzistach, że Polacy współuczestniczyli w holocauście Żydów, a jego argumentem na to jest: "bo tak napisali w książce" i linki do wikipedii.
Mam nadzieję, że pomogłem![]()
I rzeczywiście, nie ma go zupełnie nigdzie indziej jak tylko w polityce ze swoimi psychozami.Krótko mówiąc nowoczesny debil
A to już kiedyś sie go pytałem co nim kieruje by siedzieć na forum MMA i nie interesować się MMA a swoje jestestwo opierać wyłącznie na kłótni z całą resztą w jedynym rakowym temacie na tym forumI rzeczywiście, nie ma go zupełnie nigdzie indziej jak tylko w polityce ze swoimi psychozami.

Pamiętam właśnieA to już kiedyś sie go pytałem co nim kieruje by siedzieć na forum MMA i nie interesować się MMA a swoje jestestwo opierać wyłącznie na kłótni z całą resztą w jedynym rakowym temacie na tym forum![]()

Rozumiem, że pytanie było za trudne i jak zwykle odpowiedział "po angielsku"...?A to już kiedyś sie go pytałem co nim kieruje by siedzieć na forum MMA i nie interesować się MMA a swoje jestestwo opierać wyłącznie na kłótni z całą resztą w jedynym rakowym temacie na tym forum![]()
jedynym rakowym temacie na tym forum

polityka tutaj jest ponad wszystkim w byciu rakiem.

Jedyny veganin którego popierambonus od prawujka Adolfa
![]()
totalnie rozgryzł te kurwy
“For while the Zionists try to make the rest of the world believe that the national consciousness of the Jew finds its satisfaction in the creation of a Palestinian state, the Jews again slyly dupe the dumb Goyim. It doesn’t even enter their heads to build up a Jewish state in Palestine for the purpose of living there; all they want is a central organization for their international world swindle, endowed with its own sovereign rights and removed from the intervention of other states: a haven for convicted scoundrels and a university for budding crooks.”
Jak rozumiem eksterminacja untermenszów Słowian to mały koszt, byleby "naród wybrany" wybić?Jedyny veganin którego popieram
Przeczytaj dwa, trzy razy i żart złapieszJak rozumiem eksterminacja untermenszów Słowian to mały koszt, byleby "naród wybrany" wybić?
Ok, pewnie to to taki heheszek, jak bym był Peruwiańczykiem to żarcik bym złapał, no ale jako Polak to już mi trudniej...


?Przeczytaj dwa, trzy razy i żart złapiesz
ban incoming
Święta prawda.polityka tutaj jest ponad wszystkim w byciu rakiem.
Nawet bezdomni i żelazny zjeb tego nie przebiją![]()