Żegnamy Mahonka!

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Mahonek dziękuje..za wszystko



images
6b3a86c0e286f04069b332431a70d74b.jpg
 
Żegnamy mahoniu! Dziękujemy za hektolitry głupoty wlane na forum. :-)
 
Nowe forum nadchodzi wielki krokami, prawdopodobnie pojawi się na dniach. Dlatego aby docenić wkład mahonka w naszą społeczność, przed zignorowaniem go przez 90% użytkowników, chcemy mu wszyscy podziękować za wszechobecny ból dupy, który spowodował swoim niskim ilorazem inteligencji.
 
Piotrek, w pierwszej chwili chciałem kliknąć, że lubię Twój post, ale to dopiero na nowym forum pewnie będzie można :-)
 
Sranie w banie, nie potrzeba żadnych forumowych wtyczek do tego żeby kogoś ignorować . Wystarczy nie czytać co pisze i przede wszystkim nie odpowiadać. Większość z was będzie przez pewien czas udawała, że ma go na ignore list, a i tak będzie czytać jego posty. Z czasem wszystko wróci do stanu ze starego cohones (czyli jeżdzenia po nim)...
 
mahon to i tak jesr fenomen, nigdy nie napisał nic merytorycznego, a najcześciej to pisze rzeczy, że się nóż w kieszeni otwiera na jego debilizm, a do tego stopnia zaistniał na forum, że zakłada mu sie oddzielne tematy
 
to może bardzo ciekawie wyglądać jak w wątku dyskutuje 2 użytkowników, a mam ignora na 1 z nich. Ciekawe.
 
Bardziej mnie intersuje kiedy nowe forum? Adres taki sam i czy trzeba będzie się rejestrować od nowa?
 
Back
Top