Żegnamy Mahonka!

I tak już nie pisze, bo wie, że każdy wyłożył kiełbase na jego posty. Plan wykonany ;)
Nie mogę się powstrzymać.
 
ja jeszcze nie kliknalem ignoruj. Czekam az cos napisze na forum, dopiero wtedy dostanie.

@Grzechu kto by tam sie obrazil za to, ze go wyjebali z grupy i pozniej niektorzy nie przyjeli jego propozycji znajomosci
 
Pytanie zasadnicze - jak się kogoś ignoruje, np. mahonka , to będzie się widziało jego avatar = miejsce na post w danym temacie, czy w ogóle totalnie nic, mimo iż on coś napisze?
 
Nic chyba-nie widzę kaczki a wątpięie watpie ze ma juz z setkę postów na nowym forum.
 
A to trzeba się aż pysznić i masturbować nad zignorowaniem kogoś i do tego zakładać dodatkowe tematy? Zróbcie to z klasą i go zignorujcie po cichu jak was denerwuje, zamiast zapełniać dziurę po jego nieobecności dyskusją o nim:p
 
Mahonek pewnie już z nowym nickiem się z nas śmieje, ale myślę ze za jakiś czas się ujawni, wątpię żeby długo wytrzymał.
 
Nowe forum kosi jak należy. Jeszcze nie ignorowałem Mahonka, a już nie widzę jego postów. Ale nie ma co się dziwić, teraz Cohones lata na silniku z QUAKE 3:D
 
Mahoń to jest jednak cfany gość-tyle czekałem na tego ignora a on po prostu zignorował nowe forum. Dobry troll, chyba go odignoruje :O
 
Back
Top