Żeby komuś pocisnać

Na złom jak już
giphy.gif
 
Zaraz pewnie poleci temat.
Mam nadzieję że nie, chciałbym żeby wszystkie konflikty były rozwiązywane w jednym miejscu, tak żeby nikt nie musiał ich później szukać po całym forum.
Ogólnie to jestem łagodny ale to co zobaczyłem jak nadrabiałem dzisiaj temat z konfliktu to kurwa nie zdzierżę.
 
Kurde Panowie, od tych freakfightów i spadających kryptowalut jebie mi na dekiel. Nawet miałem popierdolony sen:
Denis Załencki udzielał w ringu wywiadu i stwierdził że P. Nastula obecne na gali jako widz był hujowym zawodnikiem. Nastula wziął 2 mikrofon, podeszedł do denisa i powiedział: " no pokaż cwaniaczku co umiesz" po czym go złapał, wychaczył i obalił go że leżał brzuchem i sprzedał mu lepe w tył głowy, a denis zaczął sie miotać i krzyczeć: " dawaj cwaniaku na gołe pięści walcz"....
i sie obudziłem
 
To nie ty jesteś jednym z tych płaczących ze tematy o freakach niszczą poziom tego forum?
 
Żeby w oczy nie kłuło można by było poprawić nazwę tematu (pocisnąć zamiast "pocisnać").

A poza tym... :bleed:
 
Może i był, ale jak go kolega z Krakowa frontem poczęstował to wyszedł z lokalu 3 fikolkami w tył
A to nie Halibut frontem częstował, a przy innej okazji strzała wyłapał? Aczkolwiek sytuacje kojarzę tylko z postów na forum więc mogę się mylić.
 
Nie, ale jakbym miał postawić pieniądze na to że ktoś to widział na oczy, to postawiłbym na niego.

Miczi tam chyba był, ale tego to ze 2-3 lata na forum nie było, to pamięta tylko elita Cohones, ja niestety za młody stażem jestem.

Poszukaj w Hyde parku albo w temacie o złocie jest napisane.
 
Nie, ale jakbym miał postawić pieniądze na to że ktoś to widział na oczy, to postawiłbym na niego.

Miczi tam chyba był, ale tego to ze 2-3 lata na forum nie było, to pamięta tylko elita Cohones, ja niestety za młody stażem jestem.

Poszukaj w Hyde parku albo w temacie o złocie jest napisane.
Na zlocie to był też incydent w knajpie co na stolik ktoś poleciał i browary porozlewał ale nie pamiętam czy to był halibut. Chociaż znając jego to pewnie tak. Z perfumiarzem się wtedy spięli. Tyle że to chyba był nie ten sam zlot albo mi się już myli.
 
Back
Top