Świadek koronny - trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemano, oto moja najnowsza filmowa robota, trailer "Świadka koronnego". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i liczę na jak najwięcej szczerych opinii. :-) Dzięki wszystkim i pozdrawiam!



https://www.youtube.com/watch?v=N8YWDKK_lS0
 
Ze względu na to, że uwielbiam Odwróconych i ten film to trailer bardzo mi się podoba. Dobra robota!
 
Dobra robota aczkolwiek dla mnie film to cienizna natomiast serial to majsterczyk oprócz Pirbulla najlepszy dla mnie polski serial.
 
Też uważam, że film jest sporo słabszy niż "Odwróceni" ale akurat udało się dorwać tylko Świadka w takiej jakości ;)



Dzieki panowie! :-)
 
Dobra robota :)


Serial miażdżył, film był też spoko ale jednak to nie było już to samo :D
 
Dla mnie pierwsza klasa :-)Film może nie porywa ale pamiętam jak oglądałem go kilka lat temu to nie narzekałem zbytnio:-)



Cieszę się, że mogłem pomóc z linkami :-)
 
super zmontowane,Odwróceni to zajebisty serial był i szkoda ,że tylko 13 odcinków.Doborowa obsada,fajne wątki (mój ulubiony jak Skalpela powineli i gadał z Blachą o tym ,że to za to bo niby fete pakowali do pierogów :-))
 
O właśnie, zapomniałem dodać, że ten trailer to także zasługa Voranka, który mi poprzerabiał linki do ściągnięcia ponad 11-gigabajtowego materiału :)



Super, ze sie podoba :)

U mnie dziala do polowy i czarno- bialy obraz mam :-/


kaczy, bo to taki nowatorski zabieg montażowy jest :-) dalsza część trailera po przelaniu 50zł na konto podane w opisie filmu :)
 
cholera, zobaczyłem tytuł i myślałem że ktoś nowy trailer Antkowi zmontował :(
 
Back
Top