Świadek koronny - trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemano, oto moja najnowsza filmowa robota, trailer "Świadka koronnego". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i liczę na jak najwięcej szczerych opinii. :-) Dzięki wszystkim i pozdrawiam!https://www.youtube.com/watch?v=N8YWDKK_lS0
 

Solaris

UFC
Welterweight
Ze względu na to, że uwielbiam Odwróconych i ten film to trailer bardzo mi się podoba. Dobra robota!
 

pem1990

ONE FC
Welterweight
Dobra robota aczkolwiek dla mnie film to cienizna natomiast serial to majsterczyk oprócz Pirbulla najlepszy dla mnie polski serial.
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Też uważam, że film jest sporo słabszy niż "Odwróceni" ale akurat udało się dorwać tylko Świadka w takiej jakości ;)Dzieki panowie! :-)
 

lukasz4493

Maximum FC
Bantamweight
Dobra robota :)


Serial miażdżył, film był też spoko ale jednak to nie było już to samo :D
 

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Dla mnie pierwsza klasa :-)Film może nie porywa ale pamiętam jak oglądałem go kilka lat temu to nie narzekałem zbytnio:-)Cieszę się, że mogłem pomóc z linkami :-)
 
K

kiras

Guest
super zmontowane,Odwróceni to zajebisty serial był i szkoda ,że tylko 13 odcinków.Doborowa obsada,fajne wątki (mój ulubiony jak Skalpela powineli i gadał z Blachą o tym ,że to za to bo niby fete pakowali do pierogów :-))
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
O właśnie, zapomniałem dodać, że ten trailer to także zasługa Voranka, który mi poprzerabiał linki do ściągnięcia ponad 11-gigabajtowego materiału :)Super, ze sie podoba :)

U mnie dziala do polowy i czarno- bialy obraz mam :-/


kaczy, bo to taki nowatorski zabieg montażowy jest :-) dalsza część trailera po przelaniu 50zł na konto podane w opisie filmu :)
 

Nievinny

Oplot Challenge
Middleweight
cholera, zobaczyłem tytuł i myślałem że ktoś nowy trailer Antkowi zmontował :(
 
Top