Łukasz Różański vs Alen Babic o pas WBC w wadze bridger oficjalnie 22 kwietnia w Rzeszowie

@PanMac Fakty są takie, że nawet moja siostra, która sportem generalnie się w ogóle nie interesuje włącza KS, żeby posłuchać jak cisną bekę w hejt parku. Ten model chyba się sprawdza, a domniemywam, że takie "dziennikarstwo" w dobie socjal mediów przynosi niemałe zyski.
Na czysto podobno każdy z czwórki w ostatnim roku przytulił zysku z KS po odliczeniu kosztów, wypłat itp. po nieco ponad milionie złotych. Latał ich raport finansowy po Twitterze kilka dni temu
 
Konkurencji z tej samej stacji TV, czyli TVP Sport z którą Wasyl i Borek współpracują...
:benny:
Tylko jego jebie, że to ta sama TV (dla której też pracuje) - on z Wasylem ma konflikt od x lat. Ileś razy jebał po Wasylu, a Wasyl po nim nieważne w jakiej TV. A już sprawa Balskiego pokazała małość Matiego i Grabka.
 
Szykujcie browarki, bo browarek musi być jak mawia Zmarszczony Pyton. Wreszcie jakaś polska gala, którą można obejrzeć z zainteresowaniem, bo na zdecydowaną większość to szkoda tracić czasu.
 
Na czysto podobno każdy z czwórki w ostatnim roku przytulił zysku z KS po odliczeniu kosztów, wypłat itp. po nieco ponad milionie złotych. Latał ich raport finansowy po Twitterze kilka dni temu
Smokowski i Pol to trafili 6 w Lotto, że ich tam wzięli. Cały ten Kanał ciągnie Stanowski i tak naprawdę to mu na chuj ta dwójka i Boras jako wspólnicy.
 
Jaram się w chuj ta walką. Kategoria waga z dupy, ale o pełnoprawne mistrzostwo świata, a nie pasek do spodni.
War Różański zbuju :bleed:
Co z tego ze ME jak nikt tej kat powaznie nie traktuje, ilu tam zawodnikow sie zadeklarowalo? 4? :juanlaugh: mistrz europy w HW czy CW jest wiecej warty niz ten pasek z kategorii z dupy
 
ilu tam zawodnikow sie zadeklarowalo? 4?
Zgubiłeś 2 z przodu.
1682180360583.png
 
Zgubiłeś 2 z przodu.
View attachment 63561
To nawet nie bylo co poprawiac bo 24 zawodnikow to smiech na sali. W dodatku same ogóry.


@Zieja wiadomo ze na wiecej nas nie stac i nawet takie cos to juz duzo patrzac na naszych chlopakow. Nie wiem, walka fajna, na pewno bede ogladac ale jakos nie umiem sie zajarac tym ze to walka o ME, nie w tym czyms zrobionym dla picu. Szczerze to bardziej jaralbym sie serio walka Rozalskiego o jakis pas mistrza europy w ciezkiej ktory by go wybil w rankingu.
 
To nawet nie bylo co poprawiac bo 24 zawodnikow to smiech na sali. W dodatku same ogóry.


@Zieja wiadomo ze na wiecej nas nie stac i nawet takie cos to juz duzo patrzac na naszych chlopakow. Nie wiem, walka fajna, na pewno bede ogladac ale jakos nie umiem sie zajarac tym ze to walka o ME, nie w tym czyms zrobionym dla picu. Szczerze to bardziej jaralbym sie serio walka Rozalskiego o jakis pas mistrza europy w ciezkiej ktory by go wybil w rankingu.
Rozumiem Cię bratku, i masz wiele racji. Ja chyba dlatego jestem zajarany tą walką, właśnie z tej nędzy. Jesteśmy głęboko w dupie - to fakt nie podlegający dyskusji.
Co by nie było trzeba trzymać kciuki z Różańskiego, pewnego poziomu nie przeskoczy, ale Babicia ma szansę porobić.
 
Back
Top