Łukasz Różański TRZY RAZY NA DESKACH w pierwszej rundzie! Lawrence Okolie nowym mistrzem WBC!

jeżeli istnieje termin- rozłożyć kogoś na czynniki pierwsze, to okolie wykonał to w formie- rozłożyć kogoś na czynniki pierwsze+.
 
jeżeli istnieje termin- rozłożyć kogoś na czynniki pierwsze, to okolie wykonał to w formie- rozłożyć kogoś na czynniki pierwsze+.
No nie przesadzaj, promil ciosow wpadał, nic takiego nie było . Łukasz by wyżej skarpetę podciągnął i by go wyboksowal sama lewą ręką
 
Dopiero wczoraj zorientowałem się, że ta gala w PL. Cały czas myślałem, że to Różański jedzie do UK walczyć z Okolie za wypłatę życia. Co do walki to typowa weryfikacja. Przypominało mi to trochę sytuację z Esparzą, która była pierwsza mistrzynią w słomkowej, a potem Aśka zrobiła z niej marmoladę. Różański pewnie teraz szybkie odbudowanie i szukanie kolejnego kasowego pojedynku. Chłop w chuj szczęścia miał w karierze i wyciągnął maxa jak na swoje umiejętności.
 
Apropo Bonina. Przed walką z Hayem mając rekord 37-1 stoczył kultową już dziś walkę ze Słowakiem debiutantem który chyba na oczy nie widział sali treningowej.

Pamiętam jak oglądałem to w TV to mało co sie ze śmiechu nie udusiłem

Polscy aktywni pięściarze z mocno nabitymi rekordami... :confused:

✓ Kamil Łaszczyk (30-0) 11- :lol:
✓ Robert Parzęczewski (32-2) (#21.) 13-
✓ Kamil Bednarek (15-0) (#51.) 19-
✓ Przemyslaw Runowski (21-2-1) (#114.) 13-
✓ Kamil Gardzielik (18-0) (#127.) 16-
✓ Przemyslaw Zyśk (19-2) (#147.) 16-
✓ Łukasz Wierzbicki (23-2) (#216.) 13-
✓ Michał Leśniak (17-3-1) (#250.) 15-

Pozostali nabijacze... :confused:
✓ Damian Jonak (41-1-2) 06-22 :lol:
✓ Dawid Kostecki (39-2) 01-14
✓ Marcin Siwy (25-0-1) 11-22
✓ Tomasz Hutkowski (21-0-2) 06-12
✓ Jacek Bielski (24-2) 99-03
✓ Wojciech Bartnik (26-4-1) 02-10
✓ Maciej Miszkin (19-3) 09-15
 
Last edited:
Szpilka i Cieślak nie, zwłaszcza Cieślak. To czołówka cruiser i to taka zasłużona. Bardziej taki styl promowania mi się kojarzy chociażby z Trycem ostatnio, ale też z furą innych zawodników Don Wayla, np. Bednarkiem. Zyśk, Szeremeta, dawniej Jonak, można wymieniać bez końca. Ale żeby nie było, tak jest w boksie często, nie tylko u nas.
Jonak to się chyba nawet nie doczłapał do żadnego złotego strzału o pas. Taka gwiazdą się poczuł w pewnym momencie że jebnął focha na Wasyla. Z komandosów Wasilewskiego to jeszcze Kołodziej, Kostecki i wawrzyk. Bumy pompowane na jeszcze większych bumach i na koniec brutalna weryfikacja.
 
Jonak to się chyba nawet nie doczłapał do żadnego złotego strzału o pas. Taka gwiazdą się poczuł w pewnym momencie że jebnął focha na Wasyla. Z komandosów Wasilewskiego to jeszcze Kołodziej, Kostecki i wawrzyk. Bumy pompowane na jeszcze większych bumach i na koniec brutalna weryfikacja.
Cygan to nie był żaden bum. Miał duży talent do boksu i super się ruszał w ringu . Do tego analitycznie czytał boks i w studiu tv to był jeden z lepszych ekspertów. Co do pozostałych zgoda.
 
Cygan to nie był żaden bum. Miał duży talent do boksu i super się ruszał w ringu . Do tego analitycznie czytał boks i w studiu tv to był jeden z lepszych ekspertów. Co do pozostałych zgoda.
No nie wiem. Przegrał z jakimś francuzem którego nikt nie zna i z Sołdrą.
 
Cygan to nie był żaden bum. Miał duży talent do boksu i super się ruszał w ringu . Do tego analitycznie czytał boks i w studiu tv to był jeden z lepszych ekspertów. Co do pozostałych zgoda.
Bumem nie był, ale rekord mocno nabity... a zamiast past prime RJJ zawalczył taki Głażewski:confused:, którego wtedy zwałowali...
A Cygan niestety poszedł bardziej w nielegalną branżę rozrywkową...:facepalm: i było po chłopie niestety, bo może jakby miał lepszych rywali co z tym idzie lepszą kasę, no i rodzinka pewnie też pomogła że poszedł w to, to kto wie, a tak zmarnowany potencjał i tragiczna postać polskiego boksu...
 
Cygan rozpoczął cesarzowi zjazd do bazy
Wtedy jeszcze młody El Testosteron (22 lata), bo był przed objęciem Cesarstwa...
Vs. Cygan (20 lat)
A niespełna 18 lat później ten młodszy już nie będzie żył... a Najman po obijaniu bumów w boksie, sam będzie obijany tam przez słabego Łotysza na Narodowym... pójdzie do MMA i będzie trzepał tam dużą kasę za ten poziom, albo raczej jego brak...
Pierwszy klaun RP w sportach walki i człowiek pośmiewisko, co mu nie przeszkadza dalej wychodzić i dostawać kolejne błyskawiczne oklepy... liczone często w sekundach.
Chyba to najlepiej zarabiający Polak w sportach walki patrząc na klasę czysto sportową :confused: :facepalm: :siara:
No ale niestety takie mamy czasy...


:lol:
 
Cygan rozpoczął cesarzowi zjazd do bazy
przeciwnie.
niedługo później najman zaczął słynne 12 zwycięstw z rzędu.
rzadko się zdarza, że taka passa przechodzi niezauważona i raptem na horyzoncie pojawia się pas.
:lol:
 
No nie wiem. Przegrał z jakimś francuzem którego nikt nie zna i z Sołdrą.
Francuz Kanfauh (29-7) to był solidny rywal, który 3x przegrał o ME (z Niemcami: Ulrich i Braehmer, Haussler w Niemczech... czy z mocnymi Francuzami, pretendenci do MŚ: Hakkar (40-7) (z Hopkins) czy Mendy (29-1-1) (z Bute) 2x, oraz Chanet (29-3) ME' 00 i olimpijczyk Sydney... A z Sołdrą to była walka po odsiadce i 2,5 roku przerwy i jeszcze dodatkowo w wadze super średniej w której wcześniej nigdy nie walczył...
 
Francuz Kanfauh (29-7) to był solidny rywal, który 3x przegrał o ME (z Niemcami: Ulrich i Braehmer, Haussler w Niemczech... czy z mocnymi Francuzami, pretendenci do MŚ: Hakkar (40-7) (z Hopkins) czy Mendy (29-1-1) (z Bute) 2x, oraz Chanet (29-3) ME' 00 i olimpijczyk Sydney... A z Sołdrą to była walka po odsiadce i 2,5 roku przerwy i jeszcze dodatkowo w wadze super średniej w której wcześniej nigdy nie walczył...
Tak. Więzienie zabrało mu pewną szansę na mistrzostwo świata.
Edit. To był tylko jeden z komandosów Wasyla. Może trochę bardziej widowiskowy niż reszta drewniaków ale i tak niczego szczególnego nie dokonał.
 
Back
Top