Aktor Jim Cavieziel, spoko ziomek, został scancelowany oniegdaj bo grał Jezusa w pasji Mela, i wypowiadał się na temat tych pojebanych elit, zresztą Mel najebany także i go też scancelowali. Ale widać że spoko był koleżka. Zobaczył jaki syf jest kurwa, jak go tam zapraszali na balety w primie...