Cash został kozłem ofiarnym, cała kadra chuja grała, a największe pretensje do Casha że nic nie daje. Co takiego tej kadrze dał Bednarek, S Szymański czy Puchacz? Co nam da Bereszyński po sezonie na ławie?
Przypuszczam że jedzie czterech ultra defensywnych pomocników bo my tam będziemy murować...