Recent content by Piotraski

 1. Piotraski

  Walczycie z serwerami jak Najman z przeciwnościami losu. Trzymam kciuki. Mam nadzieje że uda się...

  Walczycie z serwerami jak Najman z przeciwnościami losu. Trzymam kciuki. Mam nadzieje że uda się zrobić pełne przywracanie. Widzę że nie ma możliwości podglądu i komentowania postów MMARocks. Rozumiem że będzie ? To jest „must have”
 2. Piotraski

  [VIDEO] NIESAMOWITE! McGregor próbwał przeprośić podczas walki! "It's only business"

  Ja do ważenia dawałem szansę że może złamać psychicznie Kabiba. I jak podkreślałem wczesniej to jest jedna z głównych broni Rudego. Myśle ze popełnił największy błąd spóźniając się na drugą konferencję, błąd idiotyczny i szala przechyliła się a stronę Kabiba już jasno dla mnie. Na ważeniu tylko...
 3. Piotraski

  Błąd na cohones

  Chrome na srajfona :applause::bayan::roberteyeblinking::antonio::gospeldance:::snoopd:::star wars::redford::putin::goldi::tysonhappy::kis::gabi_much_love::cmgkeepgoing:
 4. Piotraski

  Pozycjonowanie strony się rozwaliło ->...

  Pozycjonowanie strony się rozwaliło -> http://cohones.mmarocks.pl/threads/b%C5%82%C4%85d-na-cohones.22878/page-16#post-2093476
 5. Piotraski

  Błąd na cohones

  Pozycjonowanie strony się rozwaliło na telefon. Przykład 1 jest sytuacją od 3 dni - brak ścieżki tematu, przykład 2 od 1,5 tygodnia - brak możliwości komentarzu.
 6. Piotraski

  Hej, coś się dzieje z pozycjonowaniem strony, piszę tutaj bo nawet posta nie mogę napisać. Z...

  Hej, coś się dzieje z pozycjonowaniem strony, piszę tutaj bo nawet posta nie mogę napisać. Z chęcią bym wysłał Pry Scr z telefonu jak to wygląda ale tutaj nie mogę dodać.
 7. Piotraski

  Khabib wypada z walki z McGregorem!

  Wszystkiego najlepszego @Szady ! Jedyne co mnie zdziwiło w tym poście jak go zobaczyłem to czemu autorem nie jest @MMAkłowicz . Zahartował mi emocje !
 8. Piotraski

  Newsy MMA Userów

  Dokładnie, szanse małe ale może się skuszą na wyrównanie ilości Polaków na gali. Marcin był by ciekawym zastępstwem i mógł by namieszać tym bardziej będąc przygotowanym.
 9. Piotraski

  Michał M. - Western

  Fakty: Nie ma dowodów na przestępstwa Michała. Jest za to szereg NIEPOTWIERDZONYCH pogłosek o niekoniecznie najlepszej postawie i powiązaniach w PRZESZŁOŚCI. Pomijając punkty poprzednie to Michał jest obecnie świetnym ambasadorem tego sportu poprzez Cancer fighters i pozostałe akcje...
 10. Piotraski

  Rafał M.

  Ale dobry temat i forum oczywiście nakręca Małysza tzn. Rafała M. znakomicie !!! @Norb1 weź się rozpruj troszeczkę na której komunii zostały podjebane te 1500 zł, noże do chleba i petardy ? Nikomu nie powiemy.
 11. Piotraski

  Zdjęcie dnia: Francis N'Gannou i słynny Polak po UFC 218

  @MMAkłowicz dodawaj go do gara !!!
 12. Piotraski

  Newsy MMA Userów

  Komisarz Association of Boxing Commissions Mike Mazzulli, który miał za zadanie nadzorować galę Bellator 187 w 3Arena w stolicy Irlandii Dublinie stwierdził w programie The MMA Hour, że UFC osobiście poinformowało go o karze, którą ma nałożyć na Conora McGregora. „Najważniejsze jest to, że...
 13. Piotraski

  Tak więc dzięki @defthomas :D : https://media.giphy.com/media/3ohs7ICMDgfUmuoIik/giphy.gif

  Tak więc dzięki @defthomas :D : https://media.giphy.com/media/3ohs7ICMDgfUmuoIik/giphy.gif
 14. Piotraski

  Do mistrzynia grafik Kaczki się nawet nie porównuję . Jak mmarocks czytałem niż jeszcze powstało...

  Do mistrzynia grafik Kaczki się nawet nie porównuję . Jak mmarocks czytałem niż jeszcze powstało tylko zarejestrowany nie byłem. Ok to dźwignia wam na dupe . Sam sobie po celebruję tego 1000 w sercu z osobami które mi je dały ✌
 15. Piotraski

  @baju @defthomas. Czy za 1000 lajków nie powinienem być już szlachtą tego forum a nie giermkiem...

  @baju @defthomas. Czy za 1000 lajków nie powinienem być już szlachtą tego forum a nie giermkiem z jakiegoś shark fightu ?
Top