@Brawler098 doradził byś coś w kwestii treningu w trasie, jeżdżę po Europie, jestem w dobrej formie ok 8-9% bf, ale już nie mam pomysłu jak usystematyzować trening. Zwykle robię podciągania, dipy, pompki i przysiady z obciążeniem na plecach, stanie na rękach (docelowe 10pompek), jakieś pozycje...