Zwyrolisko

Oj tam od razu zła. Kto mówi, że jest zła? Jest po prostu puszczalska :fjedzia:

Żyje się dalej.

I o to chodzi. Puszczalska laska jest ok jak i nie puszczalska. Zresztą, puszczalskie są nam potrzebne.
Co prawda moje obie dziewczyny są wyjątkowo celibacikie jak na dzisiejsze czasy plus ich uległy Vibe, ale np na następnej imprezie urządzam coś wspólnie z jedną mocno frywolna dziewczynką. Ale nie uważam jej za gorsza.
 
Po co przekręcasz i dorabiasz sobie jakies dziwne teorie skoro nikt nic takiego nie napisal?

Nigdzie nie pisałem o trójkątach. Przez to że prubujesz mi przypisać nie moje słowa nie udzielę ci odpowiedzi na pytania zawarte w dalszej części twojego postu.

albo w ogóle nie odniesie się do zacytowanej odpowiedzi, tylko zmieni temat i wmówi ci ze coś napisałeś,co w ogóle nie miało miejsca
:fjedzia:
 
Jak tam, znalazłeś już odpowiedź na moje pytanie o to skąd wiesz, że moja uległa jest mefedroniara puszczalska, czy przyznasz że dyskutujesz wymyślając z dupy bajki?
A Ty "mondry" i oczytany w Julkowym świecie Piotrusiu, męcz się z tym co sam sobie serwujesz.
:kis:
Doceń że możesz swoje wysrywy o szmatach tu realizować, ale nie miej nas za głupków.
Wszystko już miałeś napisane, wytłumaczone i pokazanie fizyczne w zacytowanych postach.

Pokazali ci wszyscy też jak próbujesz manipulować (kurewsko nieudolnie jak na tak oczytanego gościa) i próbujesz wmówić coś czego nie ma.

Zrozum, tu nikt nie chce ci już nic próbować tłumaczyć. Ten temat jest dla beki.

Jeśli ci nie przeszkadza ktoś kto się rżnie w trójkątach, przy ludziach, to PO JAKI CHUJ NAS PYTASZ?
Twoja sprawa. Trafił swój na swego- lizałes kurwie rowa. No kurwa, normalnej dziewczyny nigdy nie będziesz miał, bo jak widzisz nawet nie ogarniasz co to takiego.
A teraz ku naszej uciesze, zabawiaj nas dalej :kis:
 
Doceń że możesz swoje wysrywy o szmatach tu realizować, ale nie miej nas za głupków.
Wszystko już miałeś napisane, wytłumaczone i pokazanie fizyczne w zacytowanych postach.

Pokazali ci wszyscy też jak próbujesz manipulować (kurewsko nieudolnie jak na tak oczytanego gościa) i próbujesz wmówić coś czego nie ma.

Zrozum, tu nikt nie chce ci już nic próbować tłumaczyć. Ten temat jest dla beki.

Jeśli ci nie przeszkadza ktoś kto się rżnie w trójkątach, przy ludziach, to PO JAKI CHUJ NAS PYTASZ?
Twoja sprawa. Trafił swój na swego- lizałes kurwie rowa. No kurwa, normalnej dziewczyny nigdy nie będziesz miał, bo jak widzisz nawet nie ogarniasz co to takiego.
A teraz ku naszej uciesze, zabawiaj nas dalej :kis:

Ale twoja opinia opiera się na twoich wymakach. O tym że to jakieś naćpane patuski dające każdemu na lewo i prawo.

Wiec dyskusja i tak nie miała sensu bo jak można dyskutować z czyimiś wymysłami?


Ale zgadzam się, że z normalną dziewczyną nie potrafiłbym już być. Ograniczac mnie to będzie mocno gdybym np zakochal sie w dziewczynie bez klimatycznych potrzeb.
 
Czyli teraz okazuje się, że nikt nie twierdził że laska która robi to z kumplem czy przyjacielem to szmata, teraz wychodzi że każdy miał na myśli tylko gangbangu na mefedronie?
 
C3ED5EC0-9514-46BA-ADF2-DA2A880424E0.jpeg
 
Back
Top