Zwyrolisko

Ja ci nawet debilu prosto z mostu napisałem że co innego robić dziwne rzeczy z partnerką życiową, żona. A co innego z jakimś internetowym szlaufem, jak widać nie dotarło, kręci cię ten klimat sexparty bo kurwa żadna kobieta na dłuższą metę z takim imbecylem być by nie chciała, a tam są tacy sami dewianci jak ty, może ciut bardziej rozumni.


Ale ja tego nie robię z szlaufem.

I ok, jeżeli uważasz że mógłbyś z żoną to robić w trójkącie itd, i nie byłaby kurwa to ok.
Ale dlaczego kurwa jest np ta moja jeśli to ze mną zrobi?

Czyli nie uważasz, że jak laska pójdzie do łóżka z kolegą do szlauf? Czy uważasz?
 
Twoja stara szczeka?

Ułomne króliczki wypijają Ci wodę z kałuży?

Skóra, pejcz i Julkowe pytania o "facetów" to Twój chleb powszedni?

A może bomba na klatę za 5zł?

To temat dla Ciebie.
Sodomia i Gamora Cohones.

Temat dla wiadomo kogo, by przestał robić syf (chociaż to chyba niemożliwe) w innych tematach.
Jeszcze: Ukraińcy pracują na jego emeryturę, ruski fake, promil. Generalnie z tych głupot, które wypisuje ten gość można zrobić bingo
 
Nawiązywałem do sypiania z ludźmi poza związkiem. Jasno określali, że to kurestwo, tylko gadali głupoty, że w przypadku kobiet, a facetów już nie.

I cały czas to tego nawiązuje
Jesli tu miales zacytowac mnie to odpowiem ze nie do konca nawiazales do tego bo przed chwila napisales ze ludzie pisali ze bdsm to kurestwo.
 
Jesli tu miales zacytowac mnie to odpowiem ze nie do konca nawiazales do tego bo przed chwila napisales ze ludzie pisali ze bdsm to kurestwo.


Miałem na myśli te aspekty seksu poza związkiem, czy nawet trójkąty itd.
 
a gdyby słowo "kurwa" zastąpić, w tym przypadku, słowem "puszczalska"? Czy takie rozwiązanie dla obu stron "Sporu O Honor Kurewek" byłoby łatwiejsze do przyjęcia? :zakręcony:
Też to skomplikowane. Nie nazwiesz laski która ma 30 lat np tylko 10 partnerów przez całe życie puszczalska
 
Ale ja tego nie robię z szlaufem.

I ok, jeżeli uważasz że mógłbyś z żoną to robić w trójkącie itd, i nie byłaby kurwa to ok.
Ale dlaczego kurwa jest np ta moja jeśli to ze mną zrobi?

Czyli nie uważasz, że jak laska pójdzie do łóżka z kolegą do szlauf? Czy uważasz?
Nigdzie nie pisałem o trójkątach. Przez to że prubujesz mi przypisać nie moje słowa nie udzielę ci odpowiedzi na pytania zawarte w dalszej części twojego postu.
 
Nigdzie nie pisałem o trójkątach. Przez to że prubujesz mi przypisać nie moje słowa nie udzielę ci odpowiedzi na pytania zawarte w dalszej części twojego postu.


Jeżeli nie masz nic do laski która z partnerem, np ze mną, obciagnie innemu, czy bzyknie się z kumplem, to o co cała afera?
 
Nie napisałem nigdzie że nie mam nic do takiej laski cwiercmózgu, jaki ty ułomny jesteś kurwa :wtf2:


No to jeżeli masz, a nie uważasz tego samego facetach, np nie nazwiesz kurwa tego kumpla, a ja tak, to pieprzysz kocopoły.

Dlaczego masz coś do takiej laski?
 
Polecam film Shame o problemach z uzależnieniem od seksu i masturbacji, ale tak naprawdę o trudnych relacjach miedzyludzkich. Choć jak widzę co tu wyrabia śledź to raczej go to nie ruszy, ale dla reszty, świetnie zagrany, polecam!

 
:korwinwhat:

30 lat i 10 buchajów? Nara puszczalska! :kis:


Od ilu zaczyna się puszczalska laska, puszczalski facet?

Jeden na półtora roku średnio to już puszczanie się?

Polecam film Shame o problemach z uzależnieniem od seksu i masturbacji, ale tak naprawdę o trudnych relacjach miedzyludzkich. Choć jak widzę co tu wyrabia śledź to raczej go to nie ruszy, ale dla reszty, świetnie zagrany, polecam!



Bardzo dobry i mądry film.


Wbrew pozorom temat uzależnienia od masturbacji zgrabnie też porusza komedia Don Jon
 
Po prostu nadal nikt porządnie nie wytłumaczył, czemu facet ruchajacy koleżankę jest moralnie ok a kobieta nie. Argument, że tak, bo tak było w przeszłości, czy że dlatego bo kobieta ma łatwiej o seks to przecież wiesz że żaden argument. Ba, to robi z mężczyzn gorsze dziwki, bo według tego facet to jakiś zwierz który nie panuje nad popędem i musi ruchać gdy kobieta tylko chce.
Nadal nikt nie wytłumaczył czemu kobieta która sypią z przyjacielem to kurwa, a przyjaciel który sypią z tą przyjaciółka nie.
idź na inne fora - może tam tobie wytłumaczą;
tutaj nie zaśmiecaj, nudny jesteś
 
W średniowieczu przeróżne cudowne odkrycia naukowe zostały dokonane. Skąd to zdziwienie? I skąd u ludzi "postępowych" ciągle taka pogarda do średniowiecza? Ciekawe. Myślę, że to ignorancja musi być powodem :zakręcony:


Przecież wiesz że ja jestem chyba największym na forum obrońca średniowiecza i kościoła w nim
 
A właściwie...czemu laska która nawet by się często puszczała, jest moralnie zła?
Nikomu nie robi krzywdy.argumemt że jest zła bo jako kobieta nie musi starać się o seks też nie ma logicznego sensu. Więc dlaczego?
 
Przecież wiesz że ja jestem chyba największym na forum obrońca średniowiecza i kościoła w nim
Dlatego tak łatwo wybiłem Twój argument o średniowieczu

giphy.gif



p.s.
ja oczywiście jajcuję bo mój argument: "tak bo tak i chuj" też jest jaki jest, ale chuj mnie to obchodzi
1695553003185.png
 
Back
Top