Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Będę pytał z historii Juventusu.
images.png
 
W kinie musielibyśmy być kulturalni a to raczej bedzie niewykonalne :mamed:
City!
Ale taki sale są wyciszone przecież. Głośne okrzyku typu "ruda kurwo"; "ruda kurwo wypierdalaj" albo "rudy nie byłeś nawet gangsterem a jesteś kurwą frajerem" byłyby tylko dla nas jeśli cała sala byłaby zarezerwowana.
Jeśli nie ma jednak możliwości to w city też będzie spoko.
 
Ale taki sale są wyciszone przecież. Głośne okrzyku typu "ruda kurwo"; "ruda kurwo wypierdalaj" albo "rudy nie byłeś nawet gangsterem a jesteś kurwą frajerem" byłyby tylko dla nas jeśli cała sala byłaby zarezerwowana.
Jeśli nie ma jednak możliwości to w city też będzie spoko.
Właśnie sobie wyobrażam Bębna, który ma z 50 miejscówek do spania i jest zagubiony jak dziecko we mgle, bo nie wie która wybrać.
 
Mogę kupić już bilety na pociąg, ale ma poważną rozkminę. Albo wpadam w sobotę, gala i niedziela rano zawijam. Albo w czwartek, piatek biegnę 10km (@kapusta nie wiem czy jest jakiś sposób żebym wrócił do biegania, jestem na ostrym roztrenowaniu), sobota gala i niedziela do domu.
 
Mogę kupić już bilety na pociąg, ale ma poważną rozkminę. Albo wpadam w sobotę, gala i niedziela rano zawijam. Albo w czwartek, piatek biegnę 10km (@kapusta nie wiem czy jest jakiś sposób żebym wrócił do biegania, jestem na ostrym roztrenowaniu), sobota gala i niedziela do domu.
Masz jeszcze miesiąc. Przy dobrym treningu, w miesiąc można formę zrobić :)
 
Ale panowie, trzeba do City, to już niemal tradycja! I co to za zlot bez skurwysyńskich burgerów po 36 zł?
 
Mogę kupić już bilety na pociąg, ale ma poważną rozkminę. Albo wpadam w sobotę, gala i niedziela rano zawijam. Albo w czwartek, piatek biegnę 10km (@kapusta nie wiem czy jest jakiś sposób żebym wrócił do biegania, jestem na ostrym roztrenowaniu), sobota gala i niedziela do domu.
Ja jeszcze się nie zapisałem i jeszcze się zastanawiam nad biegiem. Na tą chwilę jednak bardziej na nie
 
Jestem w tym! Sam nie będę, ale na detale za wcześnie. Warto chyba listę zrobić...
 
Nastawiać się bojowo czy można do Was, jebanych warszfiaków, przyjechać, najebać się i posmiać w doborowym towarzystwie? Będę z "międzynarodowym" towarzystwem...:homer:
 
Back
Top