Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Klimek nakurwiający na zlot:

200.gif

perspektywa z tyłu

200.gif

perspektywa z przodu
 
Chociaż szczerze i z serca nienawidzę miasta stołecznego to zapowiadam się wstępnie ja+ 3-4 chłopa. Potwierdzę dzień przed 31.10.
 
A co z tą zajebistą miejscówką, którą ogarniał @MuraS ?
Ja nic nie wiem o miejscówie od @MuraS
Bo nie czytasz forum, tylko po jakiś weselach się szlajasz. Jest opcja na salę kinową - oglądałem tak Mayweather - Paquiao. Centrum, obok monopol, alko w zakresie własnym, brak grubych ochroniarzy z gazem, projektor kinowy. Minusy - sens na co najmniej dwadzieścia parę osób plus żarcie byłoby zamawiane.
@MuraS ogarnia zawsze bez kaucji :D
Zawsze
@Gienek na 202 wkurwiła nas obsługa plus ochrona. W dodatku sala na górze, rzekomo miała niedziałającą klimatyzacje, w wyniku czego na dole siedzieliśmy.
 
Bo nie czytasz forum, tylko po jakiś weselach się szlajasz. Jest opcja na salę kinową - oglądałem tak Mayweather - Paquiao. Centrum, obok monopol, alko w zakresie własnym, brak grubych ochroniarzy z gazem, projektor kinowy. Minusy - sens na co najmniej dwadzieścia parę osób plus żarcie byłoby zamawiane.

Zawsze
@Gienek na 202 wkurwiła nas obsługa plus ochrona. W dodatku sala na górze, rzekomo miała niedziałającą klimatyzacje, w wyniku czego na dole siedzieliśmy.
Sala kinowa?!:benny:
 
No kurwa proste, że jestem, biorę prawdopodobnie kumpla, a na pewno Monikę ze sobą, dzisiaj gadaliśmy na treningu, kazała Was pozdrowić. Serdecznie uprasza się o zlinczowanie @DickNiaz , to jakiś ohydny fan MMA i mówi, że mu picie zaburzy odbiór gali, żałosne.

O, fajno. Pozdrawiam rowniez @DickNiaz Ty downie, ktos Ci kaze pic?
:mamed:

@halibut
nie pjardol, wpadaj

Trochę emo.

Dick nie świruj, Conora trzeba wspierać w tym świecie nienawistników i biedaków:irish:


:kis:
 
@MuraS czyli jak 20 osob uzbieramy to daloby rade?

To trzeba jakas liste zrobic, moze sie tyle uzbiera
 
dzień wcześniej jest bieg niepodległości 10 km, ktoś chętny?
@mat @midern @rash @Arteck @Born2kill ?
myślę czy własnie dzień wcześniej nie jechać w piatek jakiś nocleg wynajać, no i na sobotę nocleg zeby też pare piwek przyjąć na zlocie.
Ktoś może wybiera się też na Marsz Niepodległości?
 
Back
Top