Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Bg114mBCQAIdBE4.png
 
Hehe. Ale tak naprawde, to ja nie wiem kto liczyl tam na medal Rosji. Ich gra od samego poczatku nie powalala na kolana.
 
Mala niespodzianka: Łotwa remisuje po 1 tercji z Kanadą 1-1. W drugim spotkaniu USA prowadzi 3-1 z Czechami
 
Dziś panczeniści i panczenistki :) jakoś po 14 zaczyna się walka o medale



@down dzięki, nie wiedziałem, nie znam się :)
 
brawo, a jednak dzis i polfinal u panow.



down@ lepsi byli tylko koreancy ,ale holendrzy nie musieli sie wysilac
 
Z Holendrami będzie bardzo cięzko, przewiduje jutrzejszą walkę o brąz z Kanadyjczykami



Dziewczyny powinny poradzić sobie z Norweżkami, w półfinale z Rosją albo Kanadą. Losowanie lepsze niż u mężczyzn, szansa na finał jest większa

dzis tylko cwiercfinaly ,jesli awansuja to jutro walka o medale


Półfinały mężczyzn dzisiaj, kobiet jutro
 
Polki i tak biegac nie potrafia, nawet z 0 pudlami nie byloby medalu. Jedyna, ktora jako tako biega to Nowakowska, ktora... beznadziejnie strzela i kolo sie zamyka
 
Widac bylo zmeczenie materialu, wystarczy porownac czas z tym z 1/4



Zeby jutro kobiety wytrzymaly kondycyjnie
 
Pałka na pierwszym strzelaniu, dobieraniu i pokonywaniu czterech rund karnych straciła ponad 2 min! Szkoda bo nasze Panie mogły zakręcić się dzisiaj koło podium







Polacy nie żyłowali sie bo i tak nie było szans na finał. Holendrzy są poza zasięgniem kogokolwiek, Koreańczycy mają mininalne szanse na złoto. Kanadyjczycy i Koreańczycy pojechali wolniej niż w 1/4 o ok. 2s a Holendrzy dołożyli 4s do swojego ćwierćfinałowego przejazdu, dziwne bo nie musieli tak szarżować przy tak ogromnej przewadze nad Polakami



Jeśli regeneracja przebiegnie pomyślnie to walka z Kanadyjczykami o medal zapowiada się wielce interesująco
 
palka po swojej zwianie miala strate 2.49 a hojnisz przybiegla na mete ze strata 2.31 czyli gdyby nie palka to byloby zloto:-)
 
Back
Top