Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

RIVALDO800

BAMMA
Heavyweight
zakładam taki temat, bo przyda sie teraz na IO odbywajace sie w Sochi.



Jak redakcja ma cos przeciw niech usunie.







Rozwaliło mnie te techno gdy wchodzily reprezentacje w tle :-)
 
Bardzo dobra muza była jak wychodzili, co mieli wycie operowe uskuteczniać?



Przypomnij sobie Ateny 2004 jak Tiesto seta grał, ale gimby nie pamiętają co tu dużo mówić :-)
 
4 medale ? będę się cieszył jak 1 złoty będzie Stocha tyle mi wystarczy :-)
 
to było raczej do RIVALDO, mi się najbardziej Londyn podobał - szczególnie motyw z mr. Beanem :-)



ale co tu porównywać letnie do zimowych, te zimowe to zawsze bieda była w porównaniu z letnimi, ważne że Emelianenko był :-)
 
Chuja Stoch zdobędzie. Tak jak Małysz - wszystko kosił w Pucharze Świata, a na Igrzyska się znalazł jakiś Amman i po ptokach. Teraz pewnie będzie podobnie.
 
@up



FEDOR.gif
 
ciagnal kabla:-)



jak zdobedziemy 2medale to bedzie sukces :P jeden skoczkowie i pewnie w panczenach cos zdobeda
 
Kowalczyk za to sobie alibi znalazła, jak jutro przejebie to powie, że to przez tą gire stłuczoną
 
mi sie wydaje, że Stocha stać na 2 medale, ale czy na złoty chociaż 1? raczej nie.



jeszcze jakiś tam koleś co na łyżwach jeździ podobno wymiata no i Kowalczykowa pewnie powalczy, może też biatlonistki sprawią niespodzianke?
 
Fedor robi furowe, juz w trzecim temacie :-)



Stoch jest w gazie, medal powinien być ale czy złoty to ciężko powiedzieć. Patrząc na dzisiejsze treningi, które zdominował może mieć sporą nadzieje na złoto ale wiadomo, za treningi medali nie dają. Schlieri skacze jak na razie bez błysku, Morgi również.



Ammann nic nie zdobedzie, Bardal równy i powtarzalny, wysokie miejsca w treningach, bedzie grozny jak na kazdej normalnej skoczni. Prevc moze odpalic i skonczyc w trójce. Freund nieobliczalny, po ostatnich konkursach widać, że jest w dobrej formie choć wieksze szanse upatrywałbym dla niego na K125.



Kasai podobnie, wieksza skocznia bardziej mu odpowiada



Po treningach widac, że mocni moga byc Hayboeck i Takeuchi



Stoch,Schlierenzauer,Bardal
 
e21f3af4f0998ab7abb3b855986d38a3.jpg




http://www.sport.pl/soczi2014/1,130061,15420165,Wpadka_Rosjan_podczas_ceremonii_otwarcia__Pokazali.html
 
Muzyka na wyjście reprezentacji to było coś pięknego. Aż chciałem wyłączyć komentatorów by posłuchać samego zajebistego trancu.
 
Kowalczyk znalazła wymówkę? Pierdolnąłeś teraz głupotę. Justyna z tą kontuzją zmaga się od ponad miesiąca i widać,że nie jest w stanie pobiec nawet w 80% tak dobrze jak zwykle. Medal u niej będzie cudem. A szkoda.



A u Kamila typuję złoto i srebro. W drużynówce 4 i 5 miejsca :-)
 
No też oglądam i śmignęła mi znajoma twarz, i mówię: O Fedor... z brodą :-). To był taki spot gdzie pokazana była Rosja od dawnych czasów do czasów współczesnych nawiązujący do budowy stadionu olimpijskiego. W mojej opinii piękna ceremonia. Nigdy nie widziałem tak pięknego otwarcia igrzysk.
 
Back
Top