Zaproszenie na MMA tracker

[strike]Damian musisz sie zalogować w miarę szybko, bo za chwilę wygaśnie....[/strike]



widzę, że jesteś już :-)











Renato - poszło
 
Jak bardzo chcesz się ich pozbyć to możesz podrzucić na [email protected]



Na razie nie mam na nic parcia, ale wiem, że przyjdzie dzień, że bardzo będę potrzebował takiego zaproszenia, więc jeśli podrzucisz, będę zobowiązany :)
 
Kurdę, muszę wbić ratio sobię, żeby ściągać powyżej 5gb. Pościagałem trochę nowych rzeczy, wysyłanie ustawione max ale nikt nie ściaga i nie moge nabić ratio
 
@rapha - poszło



Mam już 7 zaproszonych , którzy zalogowali się na stronie. Niestety, tylko 1 z nich ma dobre ratio. Reszta (nie liczę tych co na dzniach się zalogowali) - mówiąc krótko : SŁABO :-( Albo wcale nie korzystają, albo coś zassali i nie udostępniają.







Krótka rada (którą mi zresztą też jeden user przekazał):



Samo udostępnianie na maksa nie wystarczy!



1) Po ściągnięciu pozostaw włączony program i udostępniaj jak najdłużej (no chyba ,że widać, że już nikt praktycznie tego nie pobiera to można wyj....ć)



2) Bardzo ważna jest pozycja tzw. Free Leech! To sa pliki , za które serwer odda Ci to co ściągnąłeś (inaczej , nie wpływa to ujemnie nqa twoje ratio), czasem strona robi tam takie promocje okołoświąteczne na wszystkie pliki - wówczas można poszaleć ;-)



3) Upload - najtrudniejsza opcja niestety. Raz, że trzeba trochę pomajstrować i troszkę się znać na rzeczy (nawet ja miałem z tym na początku problemy), dwa - czasem ciężko wrzucić coś, czego jeszcze ktoś nie wrzucił na stronę.







Także : POWODZENIA! :-)
 
Staram się. Ściagam nawet pliki, które mają najwięcej downloaderów mimo, że nie chce ich oglądać tylko chce je seedować ale nić wysyłanie na poziomie 5 kb/s
 
Renato zwróć uwagę na punkt 2 od Kaczki, to najlepszy sposób żeby podreperować ratio.



Ja mam aktualnie Ratio1.199 i chyba jest nieźle.
 
@up
Tak własnie próbuje rozwikłać tajniki mma trackera, aczkolwiek free leech nie przekłada ci się na ilość udostępnionych mb, tylko na ratio chyba (potrzebuej 1gb żeby ściagnąc 5gb +). Ja ściagnąłem dwa leeche i mi ratio nie podskoczyło.
 
postaram się trzymać poziom z ratio


Narazie trzeba przyznać, że trzymasz na jednym poziomie - ratio nawet nie drgnęło ;-)



Vic3k, masz jakieś doświadczenie na tego typu portalach i czy w ogóle będziesz korzystał?
 
Poszło. Sprawdź też spam swej poczty





Krótka rada (którą mi zresztą też jeden user przekazał):



Samo udostępnianie na maksa nie wystarczy!



1) Po ściągnięciu pozostaw włączony program i udostępniaj jak najdłużej (no chyba ,że widać, że już nikt praktycznie tego nie pobiera to można wyj....ć)



2) Bardzo ważna jest pozycja tzw. Free Leech! To sa pliki , za które serwer odda Ci to co ściągnąłeś (inaczej , nie wpływa to ujemnie nqa twoje ratio), czasem strona robi tam takie promocje okołoświąteczne na wszystkie pliki - wówczas można poszaleć ;-)



3) Upload - najtrudniejsza opcja niestety. Raz, że trzeba trochę pomajstrować i troszkę się znać na rzeczy (nawet ja miałem z tym na początku problemy), dwa - czasem ciężko wrzucić coś, czego jeszcze ktoś nie wrzucił na stronę.
 
Back
Top