Zaproszenie na MMA tracker

Zadam to pytanie też tu - może ktoś pomoże...

Jak wystawić torrenta na mma trakerze np? ? Wie ktoś może? ? ?



Wyjaśnię, że zrobiłem plik torrent w programie Vuze - niby wszystko gra (może źle opcję zaznaczam - nie wiem). Potem w zakładce "Upload" na mma trackerze robie to co tam chcą - przede wszystkim wrzucam stworzony przez mnie plik torrent oraz dodaję właściwe opisy. Następnie torrent jest utworzony. Widnieje na ich stronce (jak ktoś ma konto - może sprawdzić:



http://mma-tracker.net/details.php?id=55628







I co dalej???







Jak klikam download - to wygląda ,że i ja , i inni ściągają, tylko nie ma nikogo kto seeduje. I dupa.....
 
Co zrobić jeśłi w uTorrencie obok trackera jest napisane "Tracker wysyła niepoprawne dane <NULL>" ?
 
@matihanys: mam nadzieję,że nie zmarnowałeś tego zaproszenia, co CI pare dni temu wysłałem...? Tam masz też moment na wejście w link - potem wygasa
 
Wakacje przyszły, więc chciałbym obejrzeć sobie gale UFC od początku... Wiem, że są one w 90% na free leechu, więc z ratio nie miałbym problemów. Komp prawie cały czas włączony więc seedowanie na maksa bym włączył. Bardzo bym prosił kogoś o zapro na [email protected]
 
Oki - Jehmes



Sprawdź pocztę za moment...bo matihanys raczej przepił moje zaproszenie i nie wszedł w linka do tej pory (obym sie mylił)
 
Przecież wysłałem Ci maila na Twój adres...



Sprawdź w spamie - często moje posty tam lądują..







Edit. I żeby nie było ,że znów ktoś mi coś zarzuci:



rDgrI.jpg








i zaległe do Matihanysa:



kOibI.jpg
 
Kaczka, dzięki i przepraszam. Korzystam z Outlooka, który nie ściąga mi spamu... na gmailu, na stronie, miałem rzeczywiście w spamie. Dzięki jeszcze raz!
 
Dziekuje za zaproszenie! :D


Nie zgadniecie, od kogo dostalem.


Ps. Dla posiadaczy konta na tym portalu , za chwile widze konczy sie happy hours dla sciagajacych.
 
Mogę dać zapy, ale tylko dla tych, którzy dadzą screena z ratio na jakimś trackerze ;f Bo jak już wspominałem w tym temacie, niektórzy nie wiedzą co to seedowanie i ratio ludzi z tego serwisu, którym dałem zapa jest tragiczne ;x
 
Back
Top