Zapasy || Judo

Problem w tym że starszy to już ma od wuja zadań domowych ze szkoły a tutaj jeszcze dodatkowe rzeczy na które już brak czasu.
Ogólnie chce żeby nauczyli sie bronić. Zapasy i później jak dorosną podstawy boksu. Tyle żeby umieli poprawny cios zadać.
Jasna sprawa, podejście jak najbardziej dla mnie zrozumiałem.
 


120kg kulturysta, 350kg w martwym ciągu vs 72kg zapaśnik i jeszcze ta napompowana karykatura atakuje z zaskoczenia :muttley:
 
  • Like
Reactions: JB_


120kg kulturysta, 350kg w martwym ciągu vs 72kg zapaśnik i jeszcze ta napompowana karykatura atakuje z zaskoczenia :muttley:

Szkoda, że nie ma kontynuacji i szkoda, że zapaśnik bawił się tylko w sport :) jakby tak wbił chociaż kciuki w dwugłowe tego kulturysty albo palce pod żebra, położył ręce na podstawie nosa itp :) to kulturownik by wył z bólu pod niebiosa. A i tak widać, że sobie słabo radzi z typem 50kg lżejszym :))
 
Z cyklu mały vs duży 60kg zapasy vs 150kg jakis kulturysta/ciężarowiec. Sparing bez rozstrzygnięcia. Nie wiem co to za zawodnicy. W dalszej części filmu sa techniki zadaniowe. Ciekawy ten sparing, ale taka forma też nie satysfakcjonuje.
 
Z cyklu mały vs duży 60kg zapasy vs 150kg jakis kulturysta/ciężarowiec. Sparing bez rozstrzygnięcia. Nie wiem co to za zawodnicy. W dalszej części filmu sa techniki zadaniowe. Ciekawy ten sparing, ale taka forma też nie satysfakcjonuje.

Tutaj jest o tyle gorzej, że widać że to jest klasyk. Ja preferuję generalnie klasyka bo jest twardy jak skurwysyn i nieustępliwy, ale jednak przy takiej różnicy masy pojawiają się problemy. Na takich koksowników najlepszy ze wszystkich sportów walki (obok oczywiście boksu) jest wolniak ze swoim tempem i zmianami poziomów oraz kierunków ataku. Klasyk bardziej statyczny więc koks ma szansę wykorzystać masę i siłę, a jak wolniak zrobi natarcie to zwyczajnie w świecie cala siła oponenta jest mu zabierana. Podobnie właśnie mądry boks, gdzie goście zabierają kąty i są mobilni - typ nie ma szans trafić tą ciężką ręką nawet bo jest za wolny, zbyt mało zwrotny.

A ten cały Bradley śmieszny to jest strasznie wkurwiający typ. Demetrious by mu mógł załatwić metalową płytkę do czaszki, to by może zrobił przykład dla innych imbecyli, żeby zostali przy pompowaniu bicka.
 
Jak coś to UWW+ zrobiło roczną subskrypcję. 50 eur/rok. Przy wpisaniu UWW15 jest 15% zniżki. 180 zł na rok, na moje dobra cena, tym bardziej że w zasadzie co weekend są jakieś zawody do oglądania, więc treści jak na Netflixie XD

Jestem tylko ciekaw jak z IO. Stawiam, że ten jebany MKOL ma wyłączność i że niestety nie będzie można oglądać.
 
Rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w zapasach.
Screenshot_20240212-234359.png
 
Back
Top