Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jestem za tym,żeby admin @Mr. Cloud pogroził Ci paluszkiem bo robisz mały off topic.Pomijając ,że twoje zdanie jest dla mnie nie istotne Alibaba to ujawnij sie w końcu.
 
Proszę bez spamu. To od jakiej kwoty banki przekazują informację łatwo wyczytać w Internecie pod hasłem "od jakiej kwoty banki informują urząd skarbowy".
 
UC nie US
Z tego co wiem banki przyglądają sie przelewom które są na ponad 5k.Chwile temu jak byłem w banku i Pani Ania złożyła mi oferte żeby troche sianka zainwestować(przefarbowała sie teraz i dobra bicz) to spytała czy może zapytać czym się zajmuje bo jestem młodym facetem i mam sporo odłożone.Sama pomogła bo zadając pytanie zahaczyła o zagranice i spytała czy wyjeżdżam pracować i w jakiej branży więc powiedziałem,że kuzyn ma firme i czasami sobie jeżdżę jak potrzebuje dobrze dorobić bo w Polsce nie zarabiają ludzie godziwie.Coś tam zaczęła mówić ,że rozumie i też wielokrotnie myślała o wyjeździe i blablabla.Chcesz mi jeszcze jakoś pomóc mój drogi Alibabo ?
Banki i instytucje obowiązane muszą monitorować i zgłaszać wszystkie przelewy i transakcje powyżej 15 tyś euro. Nie ukryjesz też transakcji rozdrabnianiem przelewów. Na chwilę obecną tak wygląda sytuacja jednak UE naciska na nas żeby obniżyć kwotę do 1000 tyś euro jak we francji. Na szczęscie narazie z marnym skutkiem. Pani w banku zainteresowała się twoim przypadkiem tylko i wyłącznie z własnego "widzimisię".
 
1.jpg


A ja tam myślę że Cro Cop ogarnie :) Gonzaga nie przekonał mnie na ważeniu :D
 
Banki i instytucje obowiązane muszą monitorować i zgłaszać wszystkie przelewy i transakcje powyżej 15 tyś euro. Nie ukryjesz też transakcji rozdrabnianiem przelewów. Na chwilę obecną tak wygląda sytuacja jednak UE naciska na nas żeby obniżyć kwotę do 1000 tyś euro jak we francji. Na szczęscie narazie z marnym skutkiem. Pani w banku zainteresowała się twoim przypadkiem tylko i wyłącznie z własnego "widzimisię".
a to jak do 1000 tys to luz:boss:
 
Kij w oko betsafe, zobaczyłem poczatek i chciałem postawić na City na żywo, a tu zakłady zablokowane na ten mecz... Minutę później City strzela bramkę. Rozważałem też bramkę w 0-15, bo kurs pewnie około 2.5 byłby.

United strzeliło, ciekawie będzie.
 
Last edited:
. Pani w banku zainteresowała się twoim przypadkiem tylko i wyłącznie z własnego "widzimisię".

Pani w banku zarabia na rękę 1600-1800 złociszczy i może być jej nie w smak, że jakiś warchlak (bez obrazy Kiras, piszę ogólnie) ma na koncie kilkadziesiąt tysięcy. Też się spotkałem z takim "widzimisię", trzeba być uważnym...:boss:
 
Pani w banku zarabia na rękę 1600-1800 złociszczy i może być jej nie w smak, że jakiś warchlak (bez obrazy Kiras, piszę ogólnie) ma na koncie kilkadziesiąt tysięcy. Też się spotkałem z takim "widzimisię", trzeba być uważnym...:boss:
pamiętam była taka sprawa, że banki same wysyłał zawiadomienia o większych sumach(poniżej limitu), chyba to był jakiś polski bank PKO czy coś takiego
mam pytanie czy jak założe skrilla to mogę bezpośrednio z tej karty wypłacać pieniądze? i czy skrill też ma obowiązdek wysyłania zawiadomień do UC przy większych sumach? domyślam się, że nie, ale wolę być pewny
 
mam pytanie czy jak założe skrilla to mogę bezpośrednio z tej karty wypłacać pieniądze? i czy skrill też ma obowiązdek wysyłania zawiadomień do UC przy większych sumach? domyślam się, że nie, ale wolę być pewny
Możesz wypłacać jak normalną kartą z normalnego bankomatu (oczywiście za prowizją). Skrill to nie bank, nie podlega pod żadne raportowanie, tym bardziej do polskich urzędów.
 
Możesz wypłacać jak normalną kartą z normalnego bankomatu (oczywiście za prowizją). Skrill to nie bank, nie podlega pod żadne raportowanie, tym bardziej do polskich urzędów.
czyli moge tam mieć milion $$ i wypłacać w Polscei nikogo to nie zainteresuje?
 
Skrill ma w dupie informowanie bo nie ma takiego obowiązku... :) i o ile wiem to nic nie wysyła... Karty nie musisz zakładać ale możesz. Wypłata to niecałe 1,8euro odwypłaty. Koszt karty roczny 10 euro.

Rades gratulacje ja nadal 1 tyś w plecy! odkuje się częściowo w czwartek... mam nadzieję :)
 
Trzycha dokładnie tak :) ale o ile pamiętam jest limit dzienny na tej karcie... Nie pamiętam jaki... Płatność za zakupy gratis i nie płacisz prowizji.
 
Ja mam konto w Skrillu i kartę od nich - polecam. Strona łatwa w obsłudze, a przesył pieniędzy błyskawiczny.
 
Ja mam konto w Skrillu i kartę od nich - polecam. Strona łatwa w obsłudze, a przesył pieniędzy błyskawiczny.
a może przy okazji służyć jako konto bankowego w Polsce? bo mam konto w ING i Tmobile, a TMobile ostatnio płaty wprowadziło to trzy konto to za dużo
to gicior musze założyć
 
a może przy okazji służyć jako konto bankowego w Polsce? bo mam konto w ING i Tmobile, a TMobile ostatnio płaty wprowadziło to trzy konto to za dużo
to gicior musze założyć
Nie. To nie działa jak konto, bo nie dostajesz żadnego numeru konta. Ogólnie przy wpłatach i wypłatach posługujesz się e-mailem. Przykładowo, jak wpłacasz kasę bukmacherowi, to musisz podać e-mail, za pomocą którego rejestrowałeś się w Skrillu.
 
Nie. To nie działa jak konto, bo nie dostajesz żadnego numeru konta. Ogólnie przy wpłatach i wypłatach posługujesz się e-mailem. Przykładowo, jak wpłacasz kasę bukmacherowi, to musisz podać e-mail, za pomocą którego rejestrowałeś się w Skrillu.
aha to ciekawe
ale kartą już normalnie można płacić za zakupy itd?
 
aha to ciekawe
ale kartą już normalnie można płacić za zakupy itd?
Tak, ja normalnie płacę kartą Skrilla w sklepach. Ostatnio za zatankowane paliwo do samochodu na przykład tak zapłaciłem. :)
PS. Karta ma swój numer i to wygląda jak numer konta, ale Skrill nie funkcjonuje jako typowe konto bankowe. Chyba, że się mylę i mnie ktoś poprawi?
 
Last edited:
@Szady a jakieś opłaty/prowizje?
Jeśli dobrze pamiętam, to niecałe 40 złotych jest opłaty za kartę płatniczą raz do roku. Ale karty nie trzeba brać jeśli się nie chce. Za prowadzenie "konta" nic się nie płaci (przynajmniej tak było jak zakładałem swoje, ale nic mi nie pobierają w sumie). Przesył pieniędzy darmowy, chyba że konkretny bukmacher coś ściąga. Ale to widać, jak chcesz wpłacić / wypłacić pieniądze - w Betsafe na przykład zarówno depozyt jak i wypłata za pomocą Skrill są darmowe.
 
Last edited:
Jeśli dobrze pamiętam, to niecałe 40 złotych jest opłaty za kartę płatniczą raz do roku. Ale karty nie trzeba brać jeśli się nie chce. Za prowadzenie "konta" nic się nie płaci (przynajmniej tak było jak zakładałem swoje, ale nic mi nie pobierają w sumie). Przesył pieniędzy darmowy, chyba że konkretny bukmacher coś ściąga. Ale to widać, jak chcesz wpłacić / wypłacić pieniądze - w Betsafe na przykład zarówno depozyt jak i wypłata za pomocą Skrill są darmowe.
no ale bez karty hajsu nie wypłacisz co nie? chyba, że przelejesz na drugie konto, ale to bez sensu jest
 
Back
Top