Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pany
Juz 2 razy prubowalem wyplacic kase z Betsafe
i dwa razy jest przez kilka dni oczekuje , a pozniej bez zadnego info kasa pojawia sie na Koncie Betsafe zamiast banku
Wie ktos cos ? czy pytac support?
 
Pany
Juz 2 razy prubowalem wyplacic kase z Betsafe
i dwa razy jest przez kilka dni oczekuje , a pozniej bez zadnego info kasa pojawia sie na Koncie Betsafe zamiast banku
Wie ktos cos ? czy pytac support?

najlepiej spytać
 
Pany
Juz 2 razy prubowalem wyplacic kase z Betsafe
i dwa razy jest przez kilka dni oczekuje , a pozniej bez zadnego info kasa pojawia sie na Koncie Betsafe zamiast banku
Wie ktos cos ? czy pytac support?
Zapytaj bo to dziwne dosyć.Ja zawsze wypłacając kase z Betsafe pieniądze miałem w ciągu 2 dniu.Nigdy wcześniej nigdy później.
 
to masz konto bankowe do zweryfikowania albo cokolwiek, pisz na czacie, bo tak to można się jebać tysiąc lat. @Rycho
 
Koleszka na czacie kazal wyslac pismo z banku jakie otrzymuje poczta z nr rachunku, ło Panie kto tera otrzymuje cos poczta wszystko online, dlatego mam wyslac kopie dowodu, juz im kiedys wysylalem ale nie ni hujka musi byc jeszcze raz:confused:
 
Koleszka na czacie kazal wyslac pismo z banku jakie otrzymuje poczta z nr rachunku, ło Panie kto tera otrzymuje cos poczta wszystko online, dlatego mam wyslac kopie dowodu, juz im kiedys wysylalem ale nie ni hujka musi byc jeszcze raz:confused:
wyslij im jakies potwierdzenie przelewu za jakis rachunek albo cos na maila i tyle
 
Kurwa ale mnie ten bet365 drażni. Codziennie rano mam jakieś schizy z nimi, pokroju weryfikacji zweryfikowanego konta, dzień dnia wpisuje te same hasło, a mi pokazuje, że chujowe i blokują mi konto, po konsultacji na czacie (trzeba czekać 15 minut zanim się człowiek doczeka, a nie napisz w 30 sekund, to wychodzą) dziwnym trafem to samo hasło już działa. Mają mega bogatą ofertę, ale jeszcze jeden taki numer i wybiorę wszystkie środki.
 
f3N1UJP.png

kWkVxbb.png

gDG61IU.png

9ogLszy.png

PiBDhhj.png


Całkiem niezłe te święta w tym roku :cool:
 
Beka. Held wystartował z kursem 1.74 i błyskawicznie poszło w górę.

@Peer
Na amerykańskim 5dimes. Do sprawdzenia tutaj:
bestfightodds.com
 
Back
Top