Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ogarnia tu ktoś ładnie boks? Chce postawić na Kevina Mitchella po 1.4 bo jak dla mnie to jest pewniak ale wielkim specjalistą od boksu nie jestem więc może ktoś z Was mi pomoże.
 
dubelek real -2 + atletico siedzi :D jeszcze 45 minut i mam trzy stówy na jakiegoś dubla UFC
 
Jeckob10 Mitchell powinien bezproblemowo wygrać tę walkę, sam bym na niego postawił gdyby był taki zakład na betsafe.
 
Czy u któregoś buka byly kiedyś jakies inner gale do obstawiania oprocz MMAAtack czy ksw typu PLMMA??

Było na bahu kilka gal jak PLMMA

Kiras, wyzwanie dla Ciebie :)

B8tFb_tIUAANTp-.jpg:large
 
Last edited:
Ogarnia tu ktoś ładnie boks? Chce postawić na Kevina Mitchella po 1.4 bo jak dla mnie to jest pewniak ale wielkim specjalistą od boksu nie jestem więc może ktoś z Was mi pomoże.
Ja ogarniam w dosc rozsądnym stopniu. Odradzam ci go grać bo jest bardzo chimeryczny.
 
Ciekawy surebet znalazłem:

Woodley inside distance 3.85 - betsafe

not Woodley inside distance - 1.44 unibet

Value surebeta - 1.254
Przykładowo ja mocno wierzę, że Woodley wygra przez KO - postawiłem 35 zł. Do wygrania na czysto 99,75 zł. 80 zł na unibecie, że Woodley nie wygra przed czasem. Na czysto 35,20 zł.
Także albo zarobię 19,75 zł, albo 0,20 zł. Można inaczej rozłożyć, ale wydaje mi się, że w takich proporcjach najlepiej.
 
Mam ten bonus, dzięki za cynk. Warunki obrotu bardzo wygodne, wygrana 1x po kursie 1,50. Kogo grać, bo mam zerowe pojęcie o tym sporcie.
Ja oglądałem ponad 100 meczy NFL w tym sezonie. Wszystkie Seahawks i Patriots i powiem Ci, że dla mnie w tym roku to jest 55% dla Seahawks a 45% dla New England. Seahawks zagrało beznadziejny mecz w finale konferencji przeciwko GB a i tak awansowali (szczęśliwe, końcówka niesamowita, dogrywka i podanie Wilsona prawie przez pół boiska poezja). NE zniszczyli natomiast Colts (mają genialnego QB który 3 razy wygrał Super Bowl całą zawodową karierę gra w Patriots), ja jednak stawiam na Seahawks w dublu z Woodleyem, a typ na Seattle argumentuje tym, że nie wyobrażam sobie żeby zagrali tak chujowo drugi mecz pod rząd. Rok temu w finale grali z Broncos i mimo że Broncos byli faworytem u buków to Seahawks zgwałcili ich 43-8 swoją fenomenalną obroną, która w tym sezonie również jest jest na pierwszych miejscach w rankingach, mecz z Packers to dla mnie wypadek przy pracy. Moim zdaniem Wilson razem z Lynchem ogarną temat, w obronie pomoże Sherman i Kam Chancellor i obronią SB.
 
Dzięki, poszedł zakładzik bez ryzyka na to.

Kurs na Katar 6.30, gra ktoś? Ja wiem,że Francuzi to potęga i sam jestem fanem ich stylu gry i mam nadzieje,że skopią dupsko sprzedawczykom, ale sędziowie.... Jak Francuzi dostaną 3 wykluczenia w 10 minut jak nasi, to się mogą trochę osrać z grą w obronie i jakaś mała sensacja być może.
 
Jak powinien zostać rozliczony zakład postawiony na wygrana Polski w ręczna w dzisiejszym meczu?
 
@HubiSSJ3
Niestety Seahawks dali dziś dupy po całości. W 4 kwarcie prowadzili już 10 punktami, NE zrobiło wtedy 2 przyłożenia i wyszli na 4 punktowe prowadzenie. To jeszcze nic co zrobiło Seattle na 20 sekund przed końcem meczu. Na minute przed końcem mieli do zdobycia jeden jard, który dałby im mistrzostwo i 3 próby żeby ten jard zdobyć. Niestety Pete Carroll wpadł na idiotyczny pomysł podania zamiast wjazdu jak pitbull w kurę i piłka została przechwycona. Przegrali tylko i wyłącznie na własne życzenie.
 
mnie ciekawi jak to Overeem ma wygrać? jeden cios i koniec walki Nelson KO
Nelson jest za mocny, żeby dać się skończyć, nie da się obalić, czyli będzie miał 15 minut, żeby ustrzelić Overeema
 
To samo myslalem o walce McCall- Lineker a jak wyszlo wszyscy wiemy ;)
Różnica jest taka, że Nelson waży dokładnie 2 razy więcej od Linekera, a Aliego to pewnie i karły mogłyby znokautować :)

not Overeem inside distance- propsuję, też stawiam
 
@Taran tak jest, pasowało mi do czerwonego nicka na starym forum... no i avatorów z Homerem było już wystarczająco dużo ;)
 
Back
Top