Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na tej gali nie szalałem. Postawiłem tylko dwa kuponu, ale obydwa weszły: Noons 2.10 i Theodorou-Poirier 2.07.
 
ja dalem:



Kenndey+++++++++



noke+poirier-------



theodoru+gagnon+++++++



kimura------



jimmo+nonns+++++++++



3na5



+61,cieszy ze sporo osob na tej gali zarobilo :)



gdyby nie noke byloby duzo wiecej ,kimura to kompletan porazka,tak jak bisping wspolczuje tym co postawili na niego.
 
Przemku, mam nadzieje, ze wziąłeś sobie do serca moje rady i obstawiłeś jednak Kennedy'ego. Było tak jak napisałem
shy.gif


Obstawiłem Noke'a... -140 zł.Nie daruje temu Cote:D
 
nurmagomedov+masvidal 2.25 co myslicie o takim dublu (chyba w miare pewny)



werdum2.6 pojdzie napewno



tate+barboza ( bardzo ryzykowny)



ciekaw jestem czy peknie wkoncu hype na Yoela ,kurs 2 kusi



Szady co myslisz o kursach? jak tam TUF poszedl. chyba do przodu?
 
khabib+masvidal na pewno zagram nie wiem czy dorzuce do tego travisa bo każda z tych walk może iść w dwie strony choć wydaje mi się ,że Healy przegra przed czasem.musze w koncu przelamac chujową passe bo masakra jakaś .. ostatnie 5 kuponów to jedna walka psuła ;] byłbym jakieś 1.500 do przodu ;].Oglądne starych walk troche i spróbuje coś jeszcze pokminić.Noke mocno zawiódł.Kimura to był mocno ryzykowny typ i w sumie jakiś mocno zdziwiony nie jestem.Gratuluje Kennedyemu bo bardzo wyrachowany był w tych sprowadzeniach i kontroli.
 
Mercier 1.91 -
Gagnon + Jimmo + Kaufman + Poirier 2.77 +
Noons 2.10 +
Noke 1.95 +
+ surebet +15zł Łącznie 39,67 na plusie.
 
Szady co myslisz o kursach? jak tam TUF poszedl. chyba do przodu?


Właśnie skończyłem pisać co myślę, aż mi mózg paruje. ;) Efekty powinny być dzisiaj na stronie



TUF + 30 zł.



Jestem strasznie zawiedziony tą galą. Postawiłem cztery kupony, które bardzo mi się podobały i myślałem, że w najgorszym wypadku nie wejdzie mi tylko jeden, a nie weszły dwa. Nie miałem czasu nadrabiać walk, tylko przeczytałem na twitterze, że Noke w ogóle nie oblał, a nawet sam był obalany, czyli obrał najgorszy możliwy gameplan, ale na to już nie miałem wpływu. ;) Zresztą ważenie zasiało we mnie ziarno niepewności, o czym pisałem zresztą - dobrze, że więcej nie dołożyłem. Na Stoucie się zawiodłem - no bo kiedy on ostatni raz przegrał przed czasem? :-) Tutaj mój błąd, bo niedoceniłem Noonsa.



Theodorou i Kennedy zgodnie z planem. Nie wiem jak się Roop pokazał - widzę, że jednogłośna decyzja, czyli moje obawy co do Kimury zdały się potwierdzić. Nie będę pisać "szkoda, że nie postawiłem Roopa", bo po gali każdy mądry. ;)
 
Wszedł kupon za 20 euro - ( 60 do przodu ) : Caio Magalhaes + Held + Hopkins + Porter


Jeszcze jeden kupon w grze : Kennedy + Davis ( postawiony też za 20 , do wyciągniecia też 60 na plus ) .


Szkoda tylko że nie odwazyłem się postawic na Werduma i Romero ( bo kursy były warte ryzyka )
 
Żeby robić zakłady w necie, np. na BetSafe, trzeba mieć kartę płatniczą, konto bankowe, czy obie rzeczy? :)
 
no jak masz konto w banku to karte raczej też :D musisz mieć do weryfikacji i wpłat ale do stacjonarnych buków można przecież chodzić z tym,że przez neta wygoda.
 
18 za miesiąc, więc chyba pora zacząć rozgladać się za jakimś bankiem, gdzie zrobić konto. Na coś zwracać uwagę, co polecacie?
 
mbank najlepszy wszytko darmowe 0 za przelewy i prowadzaenie konta praktcyznie żadnych opłat
 
Napewno mnie zgnoicie i okaże się że słusznie bo gdzies tam jest ta inforamcja, czy na forum czy w google , mimo to zapytam: Gdzie obstawiacie walki mma i jakie są zasady? Zamiast po mnie jechać zwyczajnie to zignorujcie skoro jestem irytujący ale niepotrafiłem znaleśc odp. na własną ręke, pewnie z lenistwa czy czegoś tam. pzdr
 
Większość obstawia na betsafe, ewentualnie na 5dimes i pinnacle. Zasady? Przeczytaj w regulaminie na tych stronach.
 
Już druga osoba poleca mBank, coś w tym musi być. Jak widzę, mozna założyc konto i przez neta i bezpośrednio w placówce. Chyba lepszą opcją jest placówka. Z kontem bankowym też musze czekać do ukończenia 18lat, tak?



Przemek, widzę w opiniach an stronie której podałeś, że jest sporo neatywnych nt mBanku. Edit: Jednak widzę, że pod każdym bankiem jest sporo negatywnych opinii.



Są jakieś rodzaje konta? Typu zwykłe, junior itp? Rozumiem, że jak będe robił, to zwykłe?
 
Alior SYNC 2 razy lepsze od mbanku. (jedyna wada - na niektórych bukach nie ma opcji przelewy24 z alior sync)
 
Back
Top