Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No i wiem, że sylwetki nie walczą, ale ja bym nie stawiał na goscia po prawej. Dla mnie to jak kto wygląda na ważeniu tez ma znaczenie


@szady: O ile wielokrotnie przeglądając Twoje wypowiedzi, czy w analizie, jaką robicie z Tomaszem, czy w tym (a może przede wszystkim w tym) temacie odnoszącym się do wszelakich analiz bukmacherskich, chciałbym przyklasnąć ocenie, jaką podjąłeś, widząc fatalną formę fizyczną naszego rodaka na wadze. nie jest to ironia z mojej strony. Śledząc od dłuzszego czasu Twoje wypowiedzi zauważyłem, że wyciągasz bardzo trafne wnioski, z pewnych drobnych szczegółów, a co najwazniejsze - skutecznie potrafisz je wykorzystac w z góry wydawać by się mogło przegranej walce z bukmacherami. Musze częściej opierać się na Twoich typach, bo niestety przysłowiowego "nosa" u mnie brak.
 
Polecam dzisiaj zagrać Cepelova vs Petkovic 2, jescze kursów nie ma ale ja wchodzę grubo bo nie widzę szans Cepelovej w tym meczu.
 
Stawiacie na Omielańczuka? Jeśli kurs spadnie poniżej 2.4 to się nie skuszę. Jared ma mocną szczękę, przyzwoitą stójkę i mocne zapasy. Daniel będzie miał mega ciężko.



@Petkovic jest po całe 1,32 na betsafe. Szału nie ma kolego.
 
Kurs na Omielańczuka jest całkiem ciekawy,ale po tym co pokazał z Guelmino to sobię go odpuszczę i zagram Jareda.
 
UWAGA na BAH są wciąż dostępne 2 kursy na wczorajszą galę Cage której zanmy już wyniki.:-)



Dubel Makwan Amirkhani + Temu Packhalen daje 1,44 a pewny na 100%
 
Szczęka mocna, zapasy kocurskie, jednak w tej stójce ma sporo luk i jest ona mocno ograniczona co przeanalizował jeden blog. Daniel ma w stójce fajny luz, jednak na koncie tylko 2 wygrane przez TKO/KO, i ciężko może mu być odprawić Jareda ciosami. Scenariusz, w którym Daniel utrzymuje cała walkę w stójce i nie daje się sprowadzać jest mało realny, a wykręcenie czegoś z dołu będzie bardzo ciężkie, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę grappling Daniela. Skłaniałbym się ku decyzji dla Rosholta, ewentualnie skończenie wyczerpanego Daniela w 3 rundzie. Jednak kibicuję Omielańczukowi i mam nadzieję, że skończy to efektownie w pierwszej rundzie jakimś spinning shit. :-)
 
Ja bym się skłaniał ku over 1,5. Kurs 1.4 szału nie robi, ale może skoczy do 1.5 i wtedy będzie już przyjemny :) Rosholt nie potrafi uderzać, ani poddawać - a jednak faworytem jest. Sam też nie jest łatwy do skończenia, ale nie można wykluczyć skończenia w 3 rundzie na zmęczeniu.



P.S. kursy na Pudziana mocno spadły, na Oliego lekko wzrosły na betsafe.
 
Powiedzcie mi proszę - jak zapaśniczo prezentuje się Johnny Bedford? Bo nie umiem gościa skojarzyć z niczym poza tym, że skończył go chłopak Tate, a od tego zależy czy ma szanse z Yahyą (chwilowo nie mam zbytnio czasu i ochoty szukać walk).
 
Oby betsafe wystawił podobny kurs na Rosholta. IMO on (niestety), Leites i Alers to największe pewniaki tej gali. Jestem też ciekaw kursu na Camozziego. Jeśli będzie powyżej 2 to pewnie coś na niego skapnie.


Co do walki Daniela to jest to ciekawy przypadek. Polak ma przewagę w stójce i parterze. Tylko, że może to być łatwo zniwelowane przez przewagę zapaśniczą Jareda. Primo... w stójce może zabraknąć luzu Danielowi poprzez świadomość, że najmniejszy błąd może skutkować obaleniem ze strony Rosholta, na pewno nie będzie szastał kopnięciami i ciosami jak w walce z Guelmino. Myślę, że ograniczy się do pojedynczych, ostrożnych akcji. Do tego jeszcze twardy łeb Amerykanina... Choć do znalokautowania, co udowodnił Derrick Lewis. Secundo... choć Jared nie ma wielkiego pojęcia o walce na chwyty to rekompensuje to sobie naprawdę wysokiej klasy kontrolą w parterze. Oj ciężko będzie tam coś Danielowi zdziałać. Do tego przewaga kondycyjna Rosholta, która wg mnie może być widoczna już pod koniec pierwszej rundy...


Trzymam kciuki za Daniela, ale rozum zdecydowanie mówi - Rosholt.
 
ja wiem jedno ze chyba standardowo zagram na polaka w ufc



Halman z Trinaldo nie byl faworytem kurs ok 3 wchodzi



Daniel z Nandorem 1.35 weszlo



Jotko tez ok 3 wchodzi



tyllko Pletwal z Alem nie wszedl



jak bedzie na Daniela ok 3 to wchodze za 30 :P
 
enteryourname

To są kursy od bukmacherów z wielkiej Ameryki, także niedługo na Betsafe też będą. Poza tym pojawiło się:

Eddie Alvarez 2.40
Michael Chandler 1.59

Muhammed Lawal 2.65
Quinton Jackson 1.50
 
Ostatnio postawiłem stówkę, co stanowiło rekordową kwotę, i tylko Chandler nie wszedł. Nie wiem, czy znowu będę go ryzykował, chociaż teraz może być jeszcze bardziej zmotywowany. Za to 1.50 na Quintona nie najgorsze, Lawal ma dużę szanse żeby być trzecim fighterem, którego Rampage pozbawi przypomności w Bellatorze.
 
chociaż teraz może być jeszcze bardziej zmotywowany


Pytanie, czy to Alvarez nie będzie zmotywowany bardziej? Z tego co się orientuję to jest jego ostatnia walka na kontrakcie z Bellatorem, także zwycięstwo może mu dać wielokrotnie większe hajsy od UFC niż gdyby miał tam przejść po porażce.
 
Motywacja to chyba będzie u każdego duża. Dla mnie Chandler jest bardziej przekrojowy i sądzę że może wyciągnie jakiegoś Suba.
 
Back
Top