Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

lp-ddxkmspeyttnetdqmrpl.jpg








Ależ popłyniecie na tym Kongo... Ja czysto rekreacyjnie gram dubelek z kursem 1.50, M-1 na plus więc można się pobawić.
 
dobrze ze nie dawalem na kongo nawet 10zl :-)



Tsubasa Parlo ci wszedl :P szkoda ze mi nie rozliczyli wczoraj i nie postawilem ;/
 
Ten bonus z BAH ile razy trzeba obrócić i po jakim kursie? I czy jeszcze jest dostępny gdzieś?



Wjechabym all in w Hirvikangasa
 
Basito



W skrócie: dlatego, że Fin ma:



1) zapasy



2) parter



Czego nie ma Tymek?



1) zapasy



2) parter



Jedynie w stójce może coś ugrać. Oczywiście, to jest MMA i zawału nie dostanę jeśli Omen wygra. No i nie namawiam nikogo do stawiania, żeby potem nie było pretensji.
 
No i wiem, że sylwetki nie walczą, ale ja bym nie stawiał na goscia po prawej. Dla mnie to jak kto wygląda na ważeniu tez ma znaczenie



10154202_670953116297682_1394529800_n.jpg
 
Tybura, Gafurov, Minakov, Parlo weszli, jednak wszystkich niemal mam na kuponach z Hivikangasem i Vainikainenem, ale jestem pozytywnie nastawiony do pomyślności. :-)
 
no to tak ,zrobilem kontre :



mialem tymka po 6za 16zl



6x16=96



dalem teraz hirvikangasa



1.55x112=173.6



wiec albo bede - 16jak tymek wygra albo +57.6jak wygra fin.
 
Zychal, Twój łączny wkład, to 16zł na Tymka i 112zł na Harvikangasa, czyli razem 128zł.



Jeśli wygrasz 96zł na Tymku, to będziesz -32zł, a jak wygrasz na Harvikangasie 173.6zł, to będziesz +45.6zł.
 
cos mi sie pojebalo:-)



6x16=96tymek



1.55x112=173.6 hirvo



96-16-112=-32 jak tymek wygra



173.6-16-112=45.6jak wygra hirvo



wiec tez czekam na wygrana Fina :P
 
Jak wygra Hirvikangas, to będę +16zł, ale jak wygra jeszcze Vainikainen, to będę +85zł. Także Finowie muszą zrobić robotę. :-)



Miałem wpłacać hajs, a tu ciągle bonus pieniądze robi, a wczoraj już go obróciłem, także zysk na czysto mimo wyników. :-)
 
Łoooo panie , ale kursy......Wracam do obstawiania
cool.gif


To se kurwa wróciłem..tak to jest jak :-)z kolegami/debilami:-) mialem 4 stówy walic na noke ,darusha guide big country a tu kurwa jeszcze komroke musze kupic bo zgubilem..a jak!
 
Jeszcze dorzuciłem Hirvikangas + Dariush, AKO 2.42 x 20 zł



Kusił mnie jeszcze Vainikainen, który walczy z gościem, który przegrał z Cengizem Daną, ale muszę sobie coś hajsów zostawić na te UFC z 11, 16 i 19 kwietnia w razie jakby mi nie poszło. :)
 
Bonusów za free nie ma już, ale można kupić chyba za 3zł na allegro (bonus schalke 10euro) ;)
 
Na bahu Harvikangas też do 1.55 skoczył, to dołożyłem teraz ostatnie 16zł. Czyli łącznie już 80zł postawione na tego zawodnika. :-)



WAR TIPI! :-)
 
kontra sie oplacila :)



Szady tak jak mowiles ze nie wyjdzie poza 1runde



nie bylo sub tylko tko



hajs sie zgadza:)



na m1 i cage 100wpadla
 
Włożyłem 60zł, wyjąłem 152zł. Czystego zysku 92zł. Nikt nie zawiódł w tym tygodniu. Nie byłoby tak pięknie, gdyby kurs na Harvikangasa nie wzrrósł z 1.17 do 1.55, bo miałem go na każdym kuponie. :-)
 
Back
Top