Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Widzicie jakiegoś pewniejszego zawodnika na tej gali po kursie 1.4+? Ewentualnie Dariush, ale on jest jeszcze swieżakiem w UFC .
 
Mess, nie przesadzaj. Bisping może to i wygra, ale pewniakiem bym go nie nazwał. Ja tą walkę obstawiam powyżej x.5. Jest to dla mnie najbezpieczniejsza opcja.
 
jesli ktos ma konto na marathonbet to grac szybko Monsona 3.10 ,dziadek po 4 porazkach ale ubije ka na 100%skoro Bajor z nim wygral to i Monson wygra
 
wlasnie nie wiem numeru karty mi narazie nie chce przyjac,ale z wyplatami chyba nie ma przypalu,tyle ,że w euro
 
pisalem to betsafu czy dodadza to walke ,ale maja mi odpisac na maila



nie zakladam kolejnego konta u buka, no ale kurs zacny
 
kurwa ja zalozylem i nie moge zrobic wplaty bo jakies wixy wyskakuja,nie ma na innym buku tego ? na betsafe byloby pysznie monson+tybura szkoda ,że spadl do 1.24 ale raczej pewniak a do dubla w sam raz..mogliby dodać gafurov jest
 
masz jeszcze mozliwosc wplaty przez paysafecard to zawsze przechodzi ,



czekam na odpowiedz , no tybura spadl z 1.37 a gafurov byl nawet po 1.53 i tak go zlapalem :)
 
zrobiłem z tym paysafecard ale czekam i czekam na kod z jakiejś innej strony pogmatfane to,żeby do 17 sie wyrobili bo rozkurwie
 
kurwa wychodzi na to że ten bon to oni mi przyślą do domu a nie drogą elektroniczną :) zajebiście
 
dobra przysłali..



poszedł monson+gafurov+murray+resovia+jankovic (tenisa czasem śledze) ako 8.8 za 25e
 
ale musi kasa isc na monsona bo juz 2.48



edit



chyba nie dodarza tej walki na betsafe:(



otrzymaliśmy odpowiedź z Działu Zakłdów, ze oferta może być dodana, jednak nie mozemy tego zagwarantować, zatem prosze o sprawdzenie oferty przed walką.
 
3 gale, 3-ech fighterów - Minakov + Tybura + Vainkainen AKO 2.19 za resztki kasy (~22zł) na betathome :)
 
Siemka. Orientuje się ktoś jak to jest z cashbackiem na betssonie? Chce postawić Guide i Dariusha. Zakłady są przyjmowane do 20 i aby dostać zwrot zakład musi być rozliczony tego samego dnia i nie wiem czy zdąży rozliczyć przed północą. Po jakim czasie rozliczają na betssonie? Gala jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 
nop, a Bisping same top10 obija... jego najwiekszym przeciwnikiem byl Belcher albo Stann. wybierz sobie jednego. mozna dorzucic Hamilla ktory przeciez pokonal JBJ'a.


<3







Minakov słabo wyglądał na ważeniu i bym na niego nie stawiał po marnym 1.35. Kongo po kursie 3.00 nieśmiało puszcza do mnie oczko. :D Rosjanin dla mnie i tak faworytem i możliwe, że znokautuje już w drugiej minucie walki, ale scenariusz, w którym Cheick ugrywa coś dzięki zapasom, kondycji i brudnemu boksowi przy siatce aż tak bardzo nieprawdopodobny nie jest.



Monson poniżej 2.50 nie ma chyba większego sensu zważywszy na to, że prezentuje ostatnio tragiczną formę, a na ważeniu wygladał jakby miał z 60 lat. Może wyga, może nie - za dużo loterii dla mnie.
 
kongo na bahu juz 3.2 jesli wygra tybura + gafurov to postawie 20 zl na franzuca



moim zdaniem ubicie Ka nie jest nadzywczajnym wyczynem i mysle ze monson go ubije nawt w tak fatalne formie . kurs spada na marathonbet ,a betsafe go nie wystawi wiec nie zagram tego :P
 
Poszło LaFlare - Dariush AKO 2.07


Miałem poczekać trochę z tym kuponem, ale nie było już co romyślać. Osiągnąłem pewność.


LaFlare jest dużym prospektem, który właściwie każdą płaszczyzną ma wyrobioną na bardzo solidnym poziomie. Stójka, zapasy, parter... Wszystko wg mnie jest po stronie Ryana. Jedyne, gdzie spotkać krzywda to stójka, ale LaFlare jest inteligentnym zawodnikiem i na pewno wie, że Howard potrafi mocno bić, więc nie będzie się upierał na grze w stójce z Dommsdayem i zmiksuje to z obaleniami.


Dariusha też jestem pewien. Jedyny aspekt w którym Beneil jest gorszy od Nijema to zapasy. Jednak w tej walce to nie będzie zbyt istotne, bo Dariush z pleców czuje się znakomicie, a Ramsey nie słynie z dobrego sub defence. Będzie poddanko.
 
no i kursy na monsona z ka sie wyrownaly , kto zagral po 3.1 to widzi ladne walue :P a po wygranej bedzie sie cieszyl
 
Postawiłem szalony kupon za funta:



Tybura + Świątek + Kongo @18.14



Na dzisiaj nie przewiduję więcej kuponów, ale już za tydzień to co innego ;)
 
pojawil sie kurs na Monson - Ka na betsafe ale jest wgl inny jak na martahonbet



1.42-2.7 monson faworytem



na martan na poczatku 1.3-3.1 na ka teraz 1.7-2 dla ka



odpuszczam monsona po 1.42
 
ja poszedłem w drugą strone i postawilem singla na Chabana zremisowal z monsonem gdy ten był w o wiele lepszej formie niż teraz więc powinien sobie poradzić pozatym zdaje sie ze Monson odcina juz kupony ostatnio walczyl chyba jakies dwa tygodnie temu ktos wrzucal video do newsow więc poprostu nie może byc dobrze przygotowany ;p
 
Powróciłem do obstawiania, poszło przedwczoraj Tybura + Laflare, 1.82 x 100 zł i składak Mikkerl Parlo + Laflare + Rockhold + Jones, 2.09 x 100 zł. Najbardziej się obawiam Parlo, ale wierzę w moje kupony, zła passa musi się kiedyś skonczyć :)
 
Back
Top