Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Bolt



Wszedł do starcia z McGee w zastępstwie za kontuzjowanego Gasteluma, tylko nie wiem ile to było przed walką. Z 3 tygodnie chyba.



Moim zdaniem Doomsday ma gorszą stójkę. Ataki głównie opiera na lewym sierpie, co prawda bije bardzo mocno, jednak nie wydaje mi się by był w stanie znokautować Ryana. LaFlare jest bardziej kreatywny, do tego doskonale punktuje celnymi ciosami - wypunktować McGee to nie lada sztuka, o ile dobrze pamiętam to większosć pojedynku toczyła się w stójce. Howard wygrywał dwa ostatnie pojedynki dzięki miksowaniu uderzeń z obaleniami (często: kominacja lowkick, potem sierp, klincz i obalenie), a tutaj trafia na na gościa z zapasami powyżej przeciętnej. Nie zdziwię się jeśli sam będzie lądować na plecach, a nawet właduje się w jakieś poddanie. Ryan mi się też widzi na dubla, ale znowu kurs marny i nie wiem czy wart grania, bo aż tak w 100 % pewny jego wygranej nie jestem.



Ps. Z Bahadurzadą robił fajne rzeczy, ale Siyar nie ma zapasów praktycznie w ogóle. :D Takie slamy fajnie się ogląda



John-Howard-Slams-Siyar-Bahadurzada-UFC-168.gif




Zychal,



no ja gram tylko na Betsafe póki co, także liczę, że Noke podrośnie tutaj też skoro wszędzie idzie w górę. Do gali jeszcze trochę czasu.



vaicavalo



Też myślałem o czymś takim, ale ostatecznie skończyłem na Dariush + Jones, AKO 1.79. Szału nie ma, ale spooora szansa, że wejdzie. Ryana może do czego innego skleję (na chwilę obecną no bet), czekam na resztę kursów.



Ogólnie to nie chcę szaleć zbytnio przed najblizszą galą, bo teraz budżet mnie trochę ogranicza, a mam zamiar wjechać z paroma kuponami w gale z 16 i 19 kwietnia, bo mam kilku potencjalnych underdogów na oku i wolę się nie wydoić przed tym. :D
 
@Szady



A to w takim razie mea culpa, byłem przekonany, że to była walka po całym obozie. W każdym razie zwycięstwo nad Courtem jest cennym skalpem, ale dziwi mnie nadal aż taka dysproporcja w kursach. Inna rzecz, że Ryana zwyczajnie nie lubię i pewnie dlatego mam też taki obraz.
 
@Bolt



Dysproporcja w kursach jest spora, bo buki wiedzą, że jak by dali ~ 1.60 na LaFlare, to by się wszyscy na to rzucili. :D Ostatecznie i tak by spadło do tego poziomu. Ryan ma bilans 10-0, Howard już raz wyleciał z UFC, no i większość graczy obstawia faworytów, także wiadomo gdzie pójdzie więcej hajsów. ;)
 
Dla mnie walka Noga z Nelsonem to jak wróżenie z fusów. Nelson na pewno wytrzyma starcie kondycyjnie, co wydaje się wątpliwie w przypadku Noga, który po 2 minutach walki z Werdumem ruszał się niczym wóz z węglem. Nelsona ciężko jest skończyć w jakikolwiek sposób, a Nog ostatnimi czasy wygrał jedynie ze słabym Hermanem i powalił szklanego Shauba. Nelson za to musiał zaznać goryczy porażki od dobrze rokujących rywali. Nie zmienia to jednak faktu, że obydwaj Panowie notują zauważalny regres formy. Pewnie wygra ten, który zachowa więcej paliwa. Wydaje mi się, że Nelson załatwi sprawę jakimś kontrującym cepem. Jakbym miał obstawiać to Nelson przez KO/TKO. Betsafe jeszcze nie wystawił kursów.
 
Są kursy na betsafe - chyba, że masz na myśli metody skończenia. Moim minimalnym faworytem jest Minotauro. Spodziewam się taktyki podobnej do tej na Franka - chwila w stójce, a potem dirty boxing pod siatką, gdzie Nelson jest słaby. Uważam, że to jednak Nogueira będzie miał przewagę kondycji - do tego lepszy klincz, parter i - uwaga uwaga - mimo wszystko stójka. Wiadomo, że Minotauro ma dziurawą gardę, jednak jedyną bronią Nelsona jest prawy cep - o czym Brazylijczyk wie i ufam, że się odpowiednio przygotuje.



#(nie)ciekawostka: wkurzony na to, że 20 zł z bonusu z baha wtopiłem na Palharesie postawiłem pozostałe 12 losowo na nożnej - były kursy 1,9 - 2,9 - 4,6 ale z racji, że nożna to syf i nie da się na tym wygrać to postawiłem na ten po środku. I wygrałem :) Żeby było śmieszniej, myślałem, że to remis, ale teraz patrząc w historii widzę, że na drużynę 2. Kólner Haie - Wolfsburg Grizzly Adams
 
Mam do Was takie pytanie. Jak uważacie, czy warto postawić gotówkę na poniższą kombinację:
Kongo (2.75) + Nelson (1.6) + Dariush (1.56)

Co do walk Nelsona i Dariusha to co do ich wygranych jestem pewny. Kongo też nie jest ułomkiem i może ustrzelić Rosjanina jutro.
Stawka 200 w Betsafe mogłaby sie zwrócić z nawiązką.
Co myślicie?
 
Myślę, że Kongo i Nelson w taśmie to zły pomysł - osobiście bym tak nie obstawiał - za duże ryzyko.
 
Wiem, że na Kongo przy tak solidnej firmie, jaką jest Minakov, to faktycznie duże ryzyko, przyznaję. Jednak dobra baza kickbokserska Francuza daje jakąś tam szansę, że nie polegnie przez KO, jak większość przeciwników Rosjaniana. Tu upatruję wygranej Kongo, trzymanie Minakova w dystansie, punktowanie prostymi i obalenie pod koniec rund. Jednak walka zakontraktowana jest na 5 rund i nie wiem, czy dojdzie do decyzji. Tu ryzykuję mocno.


Ale jaki argument ma Nogueira na Nelsona? Mimo, że Brazylijczyk poprawił w ostatnich latach stójkę, to Nelson ma mocną szczękę i z lepszymi zawodnikami w tej płaszczyźnie się mierzył w przeszłości. Dlatego uważam, że akurat Nalson wygra z łatwo.


Dariush łatwo podda Nijema, tu akurat jestem pewny.
 
Ja akurat stawiam na Minakova, Noga i Dariusha.



Minakov wg mnie nie powinien mieć większych problemów z Kongo - kursy na Kongo rośnie u buków i zbliża się do 3.



Co do Nelsona to jakie ma argumenty na Noga - prawy cep i mocną szczękę, a Nog pozostałe atuty - parter, boks, kondycję, szybkość.
 
Z tą przewagą kondycyjną noga to bym nie przesadzał o ile mnie pamięć nie myli to w ostaniej walce wypadł słabo kondycyjnie.Jak dla mnie Nelson nie bez powodu jest faworytem tego starcia niby każdy sie spodziewa tego cepa a on i tak nokautuje ;p coś jak palhares z urywaniem nóg ;p zagrałem go w dublu z Dariushem i myśle ,że będzie dobrze :)
 
@Lucash, ale to ,że kurs rośnie u bukmacherów, to co wg Ciebie oznacza? Mają przegląd postawionych zakładów do tej pory, czy może mają jakieś przecieki odnośnie formy Francuza? Pomimo, że ryzykuję sporo, poczekam, czy na Batsafe kurs na Kongo się zmieni i jutro zagram taka taśmę (może z wyższym kursem jeszcze).
 
Ahahaha, podwójna beka :D

Mają przegląd postawionych zakładów do tej pory


Oczywiście, że mają przegląd zakładów, inaczej by nie zarabiali na tym. A dla tych, co stawiają na Nelsona to według mnie dużo lepiej postawić under 1,5 za 2.7. Jeżeli Nog ma paść to w 1 rundzie. Potem Roy się spompuje. Oczywicho wiadomo, że żaden pewniak, ale jednak między kursem 1.6, a 2.7 jest trzykrotna różnica wygranej.
 
Nie ma co czekać jednak. Poszło :D
Co do bukmacherki i ich polityki, nie znam sie, dlatego się tu podpytuję. Albo tysiak wpadnie, albo popłynę :D
 
po obejrzeniu kilku walk peraka i jego wagi ponizej 100kg jestem wstanie postawic 100zl na Tybure tylko



a)100x1.37=137 ryzykowac stowe dla 37 zl malo oplacalne



b) polaczyc nie ma zabardzo z kim ,kursow na m1 juz wiecej nie bedzie a bellatora odpuszczam ,z sobotniego cage mam postawinone juz silandera ,vanukajnen malo oplacalny,laczyc z kims z ufc i mrozic stowke kiepska perspektywa



Jak zyc :-)



Szady moze jakis typ?



edit



na Tybure juz 1.33
 
@Zychal


Jak chcesz stawiać setę na Tyburę, to proponowałbym dorzucić Bispinga po 1,5 i równe 2.00 AKO. Kurs nie jest z dupy pokroju 1.2, a Hrabia jest raczej pewnym zakładem przeciwko Timowi. Oczywiście twoja kasa, ale ja bym wybierał takiego dubla.
 
Nie wiem, jak można nie stawiać na Bispinga w tym zestawieniu. Tim to porządny zawodnik, ale w mojej opinii nie będzie miał wiele do powiedzenia. Strikeforce to nie UFC, sprawienie lania Gracie i Natalowi nijak się ma do Bispinga.
 
nop, a Bisping same top10 obija... jego najwiekszym przeciwnikiem byl Belcher albo Stann. wybierz sobie jednego. mozna dorzucic Hamilla ktory przeciez pokonal JBJ'a.
 
Back
Top