Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie no. Stawiam z nadzieją na wygraną, ale jak przedupię to tragedii nie będę robił. Zawsze to będzie jakiś pretekst do postanowienia noworocznego by "mniej grać u buka" :). Dlatego mogłem sobie pozwolić nieco ryzykownie zagrać. Zresztą, gdzie tu ryzyko. Zawsze trzeba postawić na jakiegoś underdoga, a underdogiem, który jest najbliżej u mnie szansy wygranej jest właśnie Howard, więc stawiam na najpewniejszego z niepewnych niefaworytów :). Równie dobrze loterią może być Anderson Silva i Chris Weidman :).
 
Kiras, Baju dziękówa.



Poszedł zakład Weidman+Miller za bonus w betclicu (kumpel dał Poirier+Miller). Co to bedzie za emocjonujaca noc!
 
Nie polecam nikomu grać na Brando, ponieważ podczas przygotwań miał wypadek samochodowy i to jest przyczyną przekroczenia limitu.
 
Czy też dostaliście mail od Betclic z potwierdzeniem sowich danych ?


Uprzejmie informujemy, iż w celu odblokowania Twojego konta gracza konieczna jest weryfikacja. W tym celu prosimy o przesłanie poniższych dokumentów:
* kolorowego zdjęcia, na którym trzymasz przy swojej twarzy ważny dowód osobisty, wydany przez uprawnione do tego organy państwa.
* dokumentu potwierdzającego twój adres zamieszkania, rozumiemy przez to kopię niedawno otrzymanego rachunku za opłaty nie starszy niż 3 miesiące .
* kopii wyciągu z konta bankowego Proszę upewnić się, ze przesłany dokument zawiera wymagane informacje: nazwę Twojego banku, kod BIC Twojego banku, numer twojego rachunku w standardzie IBAN.
Dokumenty należy przesłać na adres: [email protected].
 
Robią tak ale to chyba losowe przypadki. Jednego poproszą o skany a innego nie. Możliwe że większy ruch mają z bonusami i weryfikują czy w wała ktoś ich nie robi.
 
Dlatego najlpiej od razu po rejestracji powysyłać im swoje dokumenty, żeby Cie zweryfikowali konto i wszystko. A nie czekać na cud albo aż sami poproszą. Szczególnie rozwala mnie to zdjęcie, na którym mam trzymać dowód przy twarzy :-)
 
v0r1.png



Jak myślicie? wejdzie? :-)
 
wiedzialem, ze Howard weeeejdzie, gunwo! :)



bedziecie sie smiac, ale nadal nie postawilem, bo rozkminiam nad Travisem! :D
 
gdzie ten Brandao, co za wystep Dustina, tylko Chris teraz!!! :)



co za forma Poirera. to byl pewniak tej gali.
 
Wcale nie płaczę z powodu Diego. Tak to bywa. A Brandao mocno mi sprawy nie pokpił. Mam jeszcze szansę wyjść na plus ( oby ...:-) )
 
Back
Top