Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ManU od 10 lat nie przegrał meczu w drugi dzień świąt jeśli kogoś interesują statystyki:-)A chyba nawet wszystkie wygrał:-)
 
kurwa schizujecie z tym betcliciem, ze zaraz tylko stowke bede stawial. :)



nvm, poprawili:



1. Zarejestruj się w Betclic i dokonaj pierwszej wpłaty.



2. Postaw pierwszy zakład do 200 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.



3. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.
 
Interesujące kursy wg mnie:



Bahadurzada @1.68



Leben @3.10



Weidman @2.45


Leben i Weidman owszem, ale kurs na Bahadurzadę nie jest ciekawy, Howard może go zdominowąć zapaśniczo ( imo jest lekkim faworytem), moim zdaniem to na Amerykanina lepiej postawić pieniążki, gdyż kurs na niego jest >2.
 
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Liverpool -1.0 Man City v Liverpool
(Alternatywny handicap - wynik) 26/12/2013 Brak 8.50 Odbędzie się
2 Josh Barnett UFC - Josh Barnett v Travis Browne
(Wygra walkę) 28/12/2013 Brak 1.53 Odbędzie się
3 Chris Weidman UFC - Chris Weidman v Anderson Silva
(Wygra walkę) 29/12/2013 Brak 2.40 Odbędzie się
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty
Treble 1 25,00 25,00 782,00



:-)
 
Oferta betclica mnie takze zainteresowała :)



2. Postaw pierwszy zakład do 200 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki







Jak to ma być z tym pierwszym zakładem, ma być to zakład łączony? Np: Silva/Rousey/Barnett ?
 
Widzę, że magia świąt Cię wciągnęła :-)



@endriu, nie musi być to kupon z 3 zakładami (np. Silva, Barnett, Rousey), tylko ma być to zakład, który ma 3 możliwe wyniki (czyli np. mecz piłkarski, w którym jest możliwe zwycięstwo drużyny 1., remis i zwycięstwo drużyny 2.)
 
Dzięki Solaris.



W takim razie można obstawić też jednego zawodnika (jedną walkę) , zakończenia też mogą być trzy :)
 
Chyba jednak tak to nie zadziała, bo w zakładce UFC na Betclicu, są tylko kursy na zwycięstwo jednego lub drugiego zawodnika, remisu nie ma. Więc są tam możliwe 2 wyniki.
 
Wystarczy postawić dubel jeśli chodzi o walki,ktoś już to pisał w tym temacie.
 
postawilem te 2stowki na United i oczywiscie 2-0 na poczatku juz, szok niezly, haha. :)



poki pilka w grze! :)



2 stowki postawione ogolnie dlatego, ze ogarnalem, ze na swoja kobiete rowniez moge zalozyc konto na betclicu... moze to przyniesie szczescie na 168! :>
 
Szady kiedy analizy bedą ??



Bo jak rozumiem zamierzasz zanalizować Estevan-a Payan co mnie bardzo interesuje:-)
 
baju - wszystko cacy jeśli nie macie tego samego IP ani konta bankowego bo jak jest inaczej to nici z cashbacku



Też czekam na analizy i postanowiłem ,że postawie kupon dopiero po ważeniu ,myśle troche nad Johnem Howardem,zmieniam zdanie co chwile dawno nie miałem tylu wątpliwości.Piszczecie też o swoich wątpliwościach jeśli chodzi o Tibau,mi się wydaje ,że wyciągnie poddanie i nie pójdzie na decyzje ale z tych co postawie za grubszy hajs to narazie Weidman,Barnett i Poirier a za drobne zagram tasme 2,3 underdogów.
 
co nie? a najlepsze, ze to jej pomysl, poczula hajs dzisiaj na United, haha. <3



pierwszy raz zarobilem sobie na buku, jaram sie, bedzie na buty. :)
 
No wygraną nie trzeba już obracać,dlatego właśnie wszyscy jarają się tą promocją.Dowód musisz przesłać do zweryfikowania po rejestracji tak jak u każdego buka,z wypłatą nie ma żadnych problemów
 
Bobby Voelker - William Macario ?


Estevan Payan - Robert Peralta ?



Myśle


Uriah hall ,Dustin Poirier,Jim Miller,Josh Barnett
 
Liverpool coraz bardziej ciśnie, zaraz kurs na City podskoczy do ponad 2.10, wtedy wchodzę, może odrobię to co wcześniej zepsułem. W sumie zaczekałbym aż LFC strzeli bramkę, wtedy kurs byłby ponad 4, a jestem prawie pewien wygranej City dzisiaj :-)
 
Manu,Arsenal,Chelsea wjechało,jeszcze Suarez musi strzelić to będzie wygrany kupon.
 
Ta chciwość mnie kurwa gubi, chciałem poczekać do przerwy, żeby kurs na City był z 5, wtedy chciałem zagrać, 4 mi nie wystarczało :-) RAda dla Was, nie bądźcie tacy chciwi jak ja :-)
 
Szybka pomoc będzie mile widziana.



Jakiego internetowego buka polecacie? Żeby było dużo możliwości typowania futbolówki, mma i tak dalej.
 
Back
Top