Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dokladnie Nastula ma spore szanse na wygrana dlatego nie zagranie go po takim kursie byloby grzechem ;D
 
100zł postawiłem na różala + gamrota, najpierw miało być na samego gamrota, ale sobie to przemyślałem i właśnie doszedłem do wniosku, że różal wygra przez poddanie. Czyli ogólnie na spory plus :-) Doświadczenie mnie nauczyło, że na walku pudziana się nie stawia, więc sobie odpuściłem :-)
 
do tyłu na Michale i Big Sexy : ) ale kwoty nie stawiałem dużej z racji taśmy to i tak miesiąc na plusie dużym
 
Dzięki za przeje... mojej kasy Panie BigMac :D



Gala -60% wkładu. Zabolało:-). Pewnie gwidonek właśnie wypłaca sobie moje złotówki.
 
Hehe połączyłem Gamrota z Materlą. Chciwość mnie zgupiła. Zawsze grałem underdogów na singlach...



300 w plecy, ale wrócę silniejszy. Jak Pudzian. ;)
 
Jak cofnąłem sobie dwie strony w tył, to Zychal przejechał się chyba na wszystkich kuponach na tej gali... Marne pocieszenie :]
 
MEss nie wszystkie. jestem 65 w plecy



gamer + cipek plecy



karolina + pawel slowinski + anzor plecy



nastula plecy



pudzian + borys weszlo
 
Mogę podsumować mój miesiąc jak kogoś interesuję to tak to wygląda mniej więcej,



stówka na Płetwala -singiel sporo do przodu, za 5 zyla cały bellator 101 w tył, 100 na Helda do przodu, ksw za 15 złotych w tył ( cztery walki na kuponie,dwie weszły, dwie nie), ufc 165 do przodu trzy walki na kuponie ale niska stawka 15 zyla
 
Pudzian troche mi uratował dupę i jestem tylko -20 zł na tej gali. A miałem tylko grać Gamrot+Bedorf na tę galę.. Teraz przez długi czas nic ciekawego do obstawiania w MMA ani w piłce się nie zapowiada..
 
Jak dobrze, że zrezygnowałem z grania tej gali :) Materla i BigSexy mieli pojawić się na kuponach więc trochę hajsu zaoszczędzone.
 
@mess nie grałem tej walki, chociaż cały czas sie zastanawiam dlaczego



szkoda, że materla przegrał liczyłem, że hype będzie rósł i będzie można zarobić na porażce z kimś lepszym
 
Lechia+Liverpool dzisiaj za tylko 12zł, kurs dobry. Gdybym miał wiecej kasy to zagrałbym to na singlach po jakieś 40-50zł, bo kursy około 1.75-1.85.
 
I Ci przyjęli taką stawkę? Dziwne, bo chciałem dać za 1000zł i mi dali limit 380...
 
Back
Top