Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przy takim kursie Silva, ale bez takiej podniety jak JDS.


Moim zdaniem kurs na JDS będzie spadał z biegiem czasu.
 
Jestem wielkim fanem Caina, ale ten kurs na JDS to prezent. Cain to pieprzony terminator,ale nigdy nie należy lekceważyć kowadeł JDS'a. Jeżeli kurs będzie do 2.50 stawiam na JDS, a na Caina w przypadku gdy będzie więcej niż 1.65. Póki co na bahu jest 1.4 do 2.7,a na betsafe 1.4 do 3.0.
 
A tam, gadacie. Jak zagram na Caina, a jeśli kurs by doszedł do 1,65(co moim zdaniem niemożliwe) to byłby mega prezent. Od 1,45-1,5 myślę, że mozna spokojnie grać.
 
Zaryzykuje na Nastule. Ponieważ wydaje mi się, że Bedorf przesadził z mięśniami i to będzie dla niego zgubne z biegiem czasu w ringu. Karol pewnie przyciśnie Pawła w pierwszej rundzie, ale go nie skończy i się spompuje. Także obstawiam Nastule przez poddanie w 3 rundzie.
 
stawiacie cos z belatora ?



Held + Brooks albo Held + Awad kurs 2 mozna podwoic stawke



Awad pewniejszy kowadlo w reku. jak dla mnie ostatnia gala + ksw ktora obstawiam i przerwa :P bo wrzesien -230
 
Kurs na Gamera spadł już do 1,87! Kur, ciągle sobie obiecuje, że KSW będę grał od razu, bo straszne spadki są, to jak zwykle zamuliłem i zamiast grać 2,35 to teraz nie wiem, co zrobić. Teraz w tej walce to żadnego value nie widzę po takim kursie...



Gdzie obecnie można najwyży kurs na Gamera złapać? Chyba i tak jest to betsafe?
 
no ja walsnie miale wczesniej grac i teraz pospadaly kursy lipa .no nic gram i tak na gamera + anzor
 
KSW 24



1Kupon:



Pudzian



Kurs:2.25



+



Borys Mankowski



Kurs:1.15



AKO: 2.56 Stawka:25



KSW 24



2Kupon:



Pawel Nastula



Kurs:3.95



AKO:3.95 Stawka:25



KSW 24



3Kupon:



Kurs:1.25



Materla



+



Kurs:1.87



Gamrot



AKO: 2.34 Stawka:43















KSW 24



4Kupon:



Kurs:1.30



Anzor



+



Kurs:1.45



Pawel Slowinski



Kurs:1.14



Karolina Kowalkiewicz



AKO:2.15 Stawka:40







BELATTOR 101



1Kupon:



1.1 Martin Stapleton - Saad Awad Typ2 Kurs:1.46



2. Marcin Held - Ryan Healy Typ1 Kurs:1.40



AKO: 2.04 Stawka:30
 
1,95 na Winnera na bet-at-home. :-)



Przecież to faworyt :) Cuda panie, cuda...



Grałem Gamrota jak jeszcze był kurs 2,35, a teraz mam niezły mindfuck
 
A tam faworytem. Ja zagrałem na Gamera, niestety po kursie 1,87. Wg. mnie jest to na skraju opłacalności.



Myślę, że w stójce nie da sobie zrobić krzywdy, a punktując obaleniami i kontrolą w parterze wygra walkę przez decyzję.



Zagrałem też Pudziana. Niby jego walki to zagadka, jednak po takim kursie warto. Dla mnie typowe 50/50. Jeśli Mariusz nie znajdzie się pod McCorcle powinien dać radę. Najlepiej, jeśli utrzyma większość walki w stójce, może coś obali i ubije z góry. Ja złapałem 2,25. Myślę, że warto.



Do tego Włosi w siatkówkę.
 
kto stawia Simonę Soukupovą ? kurs 6.2 na bah warty uwagi <font color="#ffffff" face="Tahoma, sans-serif"> S
 
Moje kupony Held + KSW:



Held + McCorkle (2.31)



Sowiński (3.75)



Gamrot + Borys + Bedorf + Materla (3.28)
 
Solaris niby nie, ale ile przejechało się na Strus( iu? jak to się odmienia :| ) w walce z Karaoglu? Ja stawiam na Nastulę, Borysa i Materlę.
 
szczerze nie znam się za bardzo na kobiecym MMA , i Simona wzięła tę walkę z marszu ( nie wiadomo jak to wyglądało z treningami i resztą ) ale wygrała walkę na Invicta , przegrywała z mocnymi przeciwniczkami przez decyzję . Dlatego mimo że Karolina jest faworytką tego starcia to po kursie 6.2 żal nie zagrać chociaż za małą stawkę
 
wpłaciłem kasę na betsejf właśnie, ciekawe jak długa droga przed pieniędzmi : ) zwykły przelew mbankowy, ciekawe czy dojdzie przed walką Helda ; )
 
Nie dojdzie ci, pewnie dopiero w poniedziałek, bo łikend jest. Chyba, że też mają konto w mbanku. Do buka to się przez moneybokers wpłaca, wtedy jest w 15 minut.
 
Back
Top