Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

widzieliście wage Taimanaglo , to najmniejszy zawodnik turnieju , przewaga fizyczna rywala bardzo spora , nawet jego zapasy moga mu nie pomuc
 
nic nie weszlo beallator zzjebal stepanyan a legancy dj lenderman jak go dadza grabie to idz pan w cholere:-)
 
Mansour Barnaoui (TUN) - Curt Warburton (UK) 2.50-1.45

BaH wystawil kursy na BAMMA

ciekawa walka mysle ze tunezyjczyk walczacy glownie na galach m1 ma spore szanse na pokonanie warbartona .zastanawiam sie czy stawiac bo Barnoui wzial to walke w zastepstwie .
 
Co Ty tak na tego Stepanyana? Facet w swojej karierze wygrał może z dwoma przeciętniakami, a reszta wygranych to rzeź pastuchów. Jak on miał pokonać Wilcoxa, który pół kariery spędził w Strikeforce wygrywajac z solidnymi rywalami, w ddoatku toczący równy bój z Masvidalem.
 
comber, polecam obejrzec walke.



Wilcox byl obijany przez 2 rundy. Gdyby Rusek, przycisnal wczesniej, gdy ten stal na jednej nodze, pewnie skonczylyby sie nokautem. Oczywiscie, na jego niekorzysc, trzeba zaliczyc to, ze po pierwszym nieobronionym obaleniu, odrazu dal sie poddac...



Amerykanin wzial walke 7 dni temu, musial zbijac 20 funtow w tak krotkim czasie itp. Gdy do tego dodamy fakt, ze ponad rok nie walczyl, to stawienie na Akopa wcale glupota nie byla.



Oczywiscie, watpie by Zychal to analizowal, bo widze, ze obstawia wszystko jak leci :-)



A i jeszcze raz polecam obejrzec walke, bo jest naprawde swietna.
 
tego nie analizowalem ale wiedzialem ze wilcox wzial walke w zastepstwie i dlatego stawielm . na kazdej gali mozna jakas perelke wyhaczyc co nie znaczy ze obstawia sie bez glebszej analizy. tak jak zagralem kupon z legacy means + dj linderman analizowalem lindermana mial byl faworytem a przegral bo slabej walce gorszy dzien i przegrywasz raze z nim takie zycie
 
Comber nie rób z siebie idioty , po walce taki mądry jesteś , po walce pytam się ? wszyscy cwaniaczki po faktach a gdzie byłes przed jak inni pisali , czemu wtedy nie odradzałes co ?
 
obejrzalem walke i powiem tak akop mial wygrana w kieszeni przeciwnik ledwo juz stal na obitej nodze porozbijany niestety jeden blad i po ptokach. comber obejrzyj walke i dopiero oceniaj
 
Sorry, chłopaki, ale nie oglądam Bellatora zbyt często, a w zakłady wchodzę tylko gdy sam obstawiam ;D Nie wiedziałem, że Wilcox wział walkę w zastępstwie, nie wiedziałem, że miał takie problemy. Nie widziałem walki, ale liczyłem, że Rusek da się obalić i przegra przez decyzję. Stójkę ma dobrą, dobrze walczy z kontry, ale nie była nigdy weryfikowana :) Nie rozumiem po chuj stawiać na siłę, gdy się nie wie zna zawodników.
 
widze wiekszosc na Houstonie wjebala, slabo.



ktos dzis cos na WSoF pyka? Arlovski + JT wydaje sie byc mega kuponem, tylko dla mnie?
 
Obejrzałem walkę. Faktycznie lowkicki załatwiłyby sprawę. Nie zgodzę sie natomiast, że Wilcox był obijany przez dwie rundy. Dopiero w połowie pierwszej Akob zaznaczył swoją przewagę solidnymi kopnięciami różnej maści. Druga runda wiadomo. Liczyłem, że Wilcox zdominuje zapaśniczo rywala, ale nie wiedziałem, tak jak wspomniałem wcześniej, że wziął walkę od ręki. Skoro już nazywa się mnie idiotą, przeklejam swoje typy z innego tematycznego portalu, aby nie być gołosłownym. Typu są z 13 września, godzina 12:11. Mam nadzieję, że redkacja nie usunie tego posta.
145 lbs: Patricio Freire dec bonus
205 lbs: Vladimir Matyushenko dec bonus
145 lbs: Justin Wilcox dec
145 lbs: Joe Taimanglo sub bonus
145 lbs: Fabricio Guerreiro sub
 
A mi wszystko z Bellatora weszło. Całe 9 zł na plusie xD



Na Houstona nie było co stawiać, koleś przegrał z Błachowiczem :P
 
Tak ale nie na wszystkie walki



betsafe



sdfsdfsd.jpg
 
Hej a co w momencie kiedy inne walki w kuponie weszły a , walka JT się nie odbyła. Kupon przepada ??
 
Dzięki , dopiero teraz zobaczyłem że na betsafe jeszcze nie rozpatrzyli tych kuponów , to jednak jeden kupon wejdzie , ale w takim razie Gracie i rodzina Gracie zawieldli po całości
 
Back
Top