Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

2edma7r.jpg




sorry panowie tego nie moglem podrzucic za szybka akcja, dobra passa trwa 20-kilka minut na livie







z ksw dobrze wyglada dubelek slowinski&materla @2,09
 
w jaki sposob widzicie zwyciestwo sonnena? bo jakos ciezko mi sobie wyobrazic przebieg tego pojedynku, obalac rashada raczej nie bedzie latwo
 
Hmm.. może dlatego, że Sonnen będzie szedł do przodu, a Evans pomimo swojej szybkości będzie zbierał,biegał na wstecznym i bał atakować? Dla mnie to będzie tak mniej więcej wyglądać
 
http://mymma.pl/efc-africa-23-van-zyl-vs-grobbelaar-wazenie/



w BAHu sa nawet kursy na ta gale zna ktos gtych zawodnikow?
 
z bellotra poszlo


Akop Stepanyan - Justin Wilcox

Zwycięzca meczu1

+

Andrew Fisher - Joe Taimanglo

Zwycięzca meczu1

ako:2.58

gra ktos alexandra z matushenko?kurs 3 masz jakas szanse?
 
Jeśli chodzi o stacjonarnych buków to STS wystawił kursy na KSW. M.in 1,70 na Thompsona ; 1,35 na Materle; 1,40 na Bedorfa i po 1,80 na Pudziana i Big Sexy.
 
kursy na sts walus - oli 1.9-1.7



gamer - winner 1.9-1.7



pudzian - McCorkle 1.8-1,8



jak taki kurs bedzie w besafe na oliego to trzeba grubo i na mccorkle gamera po takim kursie nie warto chyba



reszta kursow borys anzor karolina wgl nie wato grac
 
Gamrot ma 2,35 w betsafe i to jest dobra okazja, zagram jeszcze Bigsexy i Cipka. Kurs wyniesie wtedy 5,0 i na tym poprzestanę z zakładami na ksw.
 
walus - oli 2.6-1.45



to sts ma duzo lepszy kurs na oliego



walusia prawie z kursem trafilem i oliego .w takim razie chyba nie warto stawiac na oliego moze singiel na walusia
 
74mfxj.jpg




Zagrane 4fun, ale sądzę, że jakaś część może wejść. W ekstraklasie sporo niespodzianek jest co tydzień. Zagrałem niedawno podobną metodą na postawkupon i byłem na plusie. Może i tym razem się przyfarci? :)



nie grałem wcześniej systemowych jak coś
 
Kees - jak wejdą dwa zakłady z tego całego kuponu co postawiłeś to masz u mnie piwo :) (odbiór osobisty)
 
ja postawilem z bellatora



singel na alexandra



i taimanaglo +stepanyan



a z wsof



arlovski + karakhanyan



gracie + taylor



kazdy za 20



szkoda ze niema kursow na one fc bo bym gral na colose
 
Jak ktoś daje szansę Nunesowi, to na William Hillu jest na niego kurs 3.00. Nie pobierają też opłat od operacji bankowych. :-)



Ja na razie postawiłem 5 GBP na Nunesa w singlu i kminię dalej...
 
micap juz wczoraj wystawil bah tez



tak patrzac po tych kursach na ksw to nie warto grac faworytow strzasznie slabe kusy



mccorkle 1.8 na bah



walus 2.7 kusi nastula 3.7 kusi gamer 2.4 mozna tez pudziana za 2.3 wszystko za mala kase bo wiadomo nie pewne ale grac bedorfa za 1.3 czy oliego za 1.4 to nie warte zachodu a w koncu walus gamer walcza przeciwko zagranicznym a na ksw przewaznie wygrywa polak :-)sam nie wiem co bede gral ale trzeba to przemyslec czy grac single na underdogow czy tasmy z faworytami ,
 
Pete Spratt (USA) - Tim Means (USA)1.3
Typ: 2


+


Richard Odoms (USA) - DJ Linderman (USA)
Typ: 2 1.5



takie cos gram z legacy fc na noc
 
Back
Top