Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Właśnie mam obawy, że Ozdoba może odjebać kompletną padakę, jednak po kursie 3.00 myślę, że warto się skusić. Na pewno są większe szanse na wygraną niż w starciu Piliafasa z Walusiem, gdzie ludzie marnowali pieniądze stawiając na tego pierwszego po kursie 2.20. Ja się tutaj głównie kieruję moim nosem do freaków, który jeszcze mnie nie zwiódł. ;]
 
moim zdaniem to ozdoba nie ma szans .koks bedzie stal tylko, tamten bedzie biegal jak lajkonik i wkoncu koks zlapie go i lawina ciosow zasypie:D roznica ok 35kg tez swoje robi :D jedyna szans ozdoby to zameczyc koksa:D nie postawie nawet zlotowki na t walke:D na koksie zarobilem 150 jak walczyl z najmanem i starczy
 
Nie no spoko, ja nikogo nie zmuszam do obstawiania. :) O Salecie też mówili, że marny bokser i Gołota nim zamiecie, a jakoś na nim hajsy zarobiłem. :) Zobaczymy. :)
 
Mi się wydaje, że Ozdoba pokona Burneikę. Ma lepszą kondycję. Jakbym miał stawiać kasę na któregoś, to na pewno na striptizera.
 
BELATTOR 93



1Kupon:



1. Dave Jansen - Marcin Held Typ2 Kurs 2.10



AKO:2.10 Stawka:60



Wygrana: Przegrana:







BELATTOR 93



2Kupon:



1.Marcus Davis - Waachiim Spiritwolf Typ 1 Kurs 1.5



2. Brett Rogers - Eric Prindle Typ 1 Kurs 1.45



AKO:2.18 Stawka:26



Wygrana: Przegrana:



Dwa kupony z belattora poszlo
 
Na dzisiaj poszło:

Zakład złożony na 1 @ 1.8



Otwarty


Millwuake Bucks vs Portland

Pittsburgh Penguins - Washington Capitals</td>




Zakład złożony na 1 @ 1.49



Otwarty



Stawka: 20.00



Możliwy zwrot: 53.60







Ehh, wczoraj polecałem Boston i Dallas, sam zagrałem tylko Boston i akurat niestety to nie wlazło, a Dallas wygrali.
 
Macie info gdzie WSOF 2 będzie do obstawiania , jedynka była na betathome.com ale 2 narazie niewidać kilka dobrych walk tam jest.
 
W każdym razie, mało brakowało... ;)



bukq.png




Jeśli chodzi o Ozdobe, naprawdę wierzycie w jego wygraną? Bo nietrudno się domyśleć, że kiedy jest starcie dwóch osób nie mających dużych umiejętności (albo żadnych) w sportach walki, to siła i masa jest najbardziej istotna.
 
bah pewnie doda kursy na WSOF2 na dniach :Pbyly kursy na IRFE i BAMMA to i to bedzie



Up@ bylo na bedorfa postawic i bys mial kurs ok 30:D
 
kursy WSOF

David Branch - Paulo Filho 1.55 2.33

Justin Gaethje - JZ Cavalcante2.22 1.60

Aaron Simpson - Josh Burkman 1.33 3.10







Andrei Arlovski - Anthony

Johnson1.86 1.86









Marlon Moraes - TysonNam1.57

2.28
 
Zna się ktoś na hokeju? Bo widze,że tam zawsze dość wysokie kursy są, praktycznie nie ma meczy z tzw. pewniakami.
 
Ta hokej to jest często loteria i najlepiej można zarobić stawiając na niefaworyta który jest gospodarzem i ostatnimi czasy ma dobrą formę (kilka wygranych z rzędu) ...

Sam kilkanaście razy złapałem takie kursy w okolicach 2,5-3,0... A jak podbijałem kupony kursami 1,20-1,40 to zazwyczaj faworyci wtapiali i to nawet jak grał lider z bodajże przedostatnią drużyną...
 
Ta w tych niespodziankach spróbuj zagrac fińską ligę. Tam każdy z każdym potrafi wygrac Ostatnia drużyna z liderem itd. a kursy na tych pierwszych podchodza nawet pod 4 :)
 
Burkman IMO niedoceniony kursem 3.10. Faworytem nie jest ale widziałbym go bardziej w okolicach 2.50.
 
Poszedł hajs na Helda po 2,17 na Betsafe.



W niedziel walczy Branch z Filho - kurs 1,55 !!!



I oczywiście obstawiłem Ukrainę, 3,5 grzech nie zagrać ;-)
 
Anderson Silva - Chris Weidman 1.26 3.95



Dan Henderson - Rashad Evans 1.91 1.91



Luke Rockhold - Vitor Belfort 1.91 1.91
 
Tidzej, jak uważasz, że warto zagrać Burkmana, to na Pinnacle jest za 3,52. Na Helda po kursie 2,31 byś postawił większe pieniądze?



PS. Teraz widzę, że jest jeszcze Nam za 2,5 i Branch za 1,5 Oo.
 
Back
Top