Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

zeby nie Strus to by buki zbankrutowaly na gali ksw:D a tak duzo poleglo na tej walce :D co do greka to kurs na walusia 1.9 to byla promocja ,ale to teraz mozna tak mowic ,postawilem na walusia ale mialem duze obawy :P
 
http://zychal.typuje.pl/wynsport/0/date/down/45.html#details wczoraj na 16 typow z UFC i KSW nie trafilem tylko 3:D
 
Mi tez Voelker zepsul kupon, a raczej punktowalem 29-28 dla niego a nie dla Cote. Moze to tylko moja stronniczosc. Ogolnie gram na bet365 i moge obstawiac jedynie UFC, mozecie polecic buka u ktorego moge zagrac inne gale, typu KSW, czy Bellator?
 
Roop + Elkins



[strike]Cruickshank + Ricci



[strike]Voelker[/strike]



Ellenberger + Hendricks



Naruszczka + Bedorf + Nastula + Janek[/strike]


Na plusie, to najwazniejsze :-)
 
Hm, jestem minimalnie na minusie przez Condita, ale wcale nie jest mi z tego powodu smutno.
Ogólnie to doszedłem do wniosku, że z obstawianiem underdogów/wyrównanych walk trzeba czekać na ostatnią chwilę, ponieważ kursy wtedy nie są miarodajne. Przykładowo Camozzi w południe był po kursie 2.0, nad ranem 2.25. Diaz Gsp w południe 3.0-1.4, nad ranem 2.5-1.6.
 
co do greka to kurs na walusia 1.9 to byla promocja ,ale to teraz mozna tak mowic ,postawilem na walusia ale mialem duze obawy :P


Nie ma z czego się cieszyć, bo w UFC sędzia by przerwał ten pojedynek za uderzania w tył głowy. Nie było żadnej reakcji ringowego i Waluś powinien dostać przynajmniej ostrzeżenie. Tak nie zmienia to faktu, że Papadopulos robił za Najmana.
 
Siadł kupon z KSW, z racji dwóch walk mniej było mniej kasy , ale chociaz jestem na plusie w stosunku do tego co wpłaciłem ostatnio, bo do tej pory było różnie.



A jak chodzi o zagraniczne, Marquardt zepsuł mi kupon po raz drugi. Temu panu już podziękujemy.
 
Diaz - GSP 3.00 - 1.40, a później 2.50-1.60.


Że co proszę???? Na GSP cały czas było między 1,15-1,25. Gdzie Ty widziałeś 1.60?????? Chyba Ci się coś pomyliło.
 
mozna bylo sie na szalonym greku dorobic ;-)



szacun dla ksw, ze potrafiło wypromowac zawodnika, ktory mogłby sie mierzyc z najmanem, na to kto szybciej odklepie :D
 
Że co proszę???? Na GSP cały czas było między 1,15-1,25. Gdzie Ty widziałeś 1.60?????? Chyba Ci się coś pomyliło.





na GSP to kurs 1.2byl albo 1.15 ,1.60 to nie realne





Jezu... Tak trudno przewinąć w dół strony i przeczytać 6 postów niżej:




Oczywiście w moim poście odnośnie Diaz GSP miałem na myśli under/over 4.5.
 
Burneika - Ozdoba 1.36 2.95 na betsafe teraz



A ja to grałem po 2.35 na początku, bo myśłałem, że kursy będą się zbliżać. :-)



Jak się striptizer nie opierdala w Bochni to po kursie bliskim 3.00 to chyba grzech nie zagrać, mimo że jest jedną wielką niewiadomą







Mousasi po 2.90 też warty zaryzykowania moim zdaniem, bardzo ciekawy kursik.
 
Ciekawie wyglądają dzisiaj kursy na NBA moim zdaniem. Jest kilka zdarzeń które można puścić na singlu i duże prawdopobieństwo,że wejdą.



Boston 2.85-Miami Heat. Wiem,że baardzo długa seria Miami odciąga raczej od zagrania tego zakładu,ale Celtics gra u siebie, a w dodatku jakimiś ogórkami nie są tylko solidną drużyną.



Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks - 2.45 na Dallas. W tym sezonie NBA, warto grać raczej na underdogów gdy są gospodarzami,ale Dallas sa silni i moim zdaniem to może wejść, a kurs ciekawy.
 
jebac dallas, zjebali mi wczoraj. dzisiaj wszedl piast i iraklis z handi. mega kursy sa z handi zawsze, a przewaznie cos wpada. w nocy mi jeszcze cruz azul wpadlo.
 
Ja chyba dam Cleveland za 3.6 u siebie z Indiana. Waiters i [strike]Irving[/strike] poprowadza ich do zwyciestwa :)







E: Widze ze Irving ostatnio nie gra, chyba jakas kontuzja..
 
Kto wie czy Ozdoba nie zachowa się jak Najman na poprzedniej edycji. Mi się wydaje że to Koks znowu "wygra".
 
Back
Top