Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na betsafe mogą Ci zaksięgować wpłatę nawet 30 minut po przelewie i możesz grać z miejsca, dodatkowo nie musi ulec 3 krotnej wygranej, jak chcesz to możesz przelać sobie na konto pieniądze te same, które wpłaciłeś chwilę wcześniej (chyba,że odbierzesz bonus)
 
Na BetClic'u jest podobnie, z tym, że zaksięgowanie wpłaty jest zrobione nawet już po 10 minutach od przelewu :-)
 
A ja nie wiem czemu ale czuję żę Pilliafas wyciągnie jakieś poddanie na zmęczonym Walusiu w drugiej rundzie :D
 
Faktycznie kurs na Greka na betsafe poleciał na łeb, na szyję, ale specjalnie mnie to nie dziwi. Nadal uważam, że stawianie na Piliafasa po kursie ponad 2.00 nie było złym pomysłem.



Dziwi mnie natomiast bardzo niski kurs na Bedorfa i to, że on ciągle spada...
 
Pytanie od laika : nigdy nie obstawialem on-line, chcialbym sie zabawic i obstawic za jakies 50-100 pln kilka walk na ksw. Gdzie najlepiej zaczac ?
 
Ja ogólnie polecam bet365, bo jest bardzo elastycznie. Niestety oni nie mają w ofercie KSW, więc myślę, że bet at homę będzie dobre na początek.
 
Ja jednak bardziej doceniam betsafe niż bet-at-home. Ten pierwszy bukmacher ma generalnie większe kursy i szybciej reaguje na zmiany w kartach.







Właśnie zauważyłem, że kursy na KSW zostały uwzględnione na bestfightodds.com



To zdarzało się wcześniej?
 
a ja polecam unibet kursy na ksw sa:) i nie trzeba weryfikowac konta dowodem osobistym przed wyplata
 
@Fresh.
Jeśli bedziesz stawiał tylko MMA, to:
1. betsafe/unibet pod KSW, bet-at-home odradzam ze względu na niskie kursy
2. pinnacle/marathonbet pod UFC.

Załóż sobie jeszcze konto pośrednika w płatnościach - moneybookers, dzięki temu będziesz miał kasę na kontach bukmacherskich w kilka minut. A marathonbet ma taką zaletę (jako jedyny z jakim się spotkałem, a spotkałem się z wieloma), że wypłacając pieniądze masz je po kilku minutach na koncie moneybookers.
 
Osobiście do pinnacle używam przelewy.pl. Nic nie płacę za wpłatę (chyba 10zł to minimalna wpłata, w zależności od tego, gdzie masz osobite konto bankowe), darmowa wypłata raz w miesiącu.
 
W marrathonbet są natychmiastowe wpłaty i wypłaty. Praktycznie od razu kasa pojawia się na MB. Mają bardzo wysokie kursy, ale szybko limitują. Ja trafiłem u nich kilka ładnych kursów i od razu limity. Tam już nie pogram, chyba, że na koncie mojej kobiety ;-)
 
Jeśli chodzi o buki online - grałem praktycznie na wszystkich, ze swojej strony polecam expekt :).



Wpadłem przed chwilą do naziemnego, poszło KSW: Waluś+Moks+Strus+Nastula



Zwątpiłem w Janka i Karola, na tym poziomie może zdarzyć się niespodzianka..
 
giropay tez obsluguje duzo bukmacherskich stron i kaska jest za moment, a nie trzeba do tego zadnych posrednich kont
 
dla nowych klientów praktycznie każdy bukmacher proponuje bonus, najeczęsciej podwojenie wpłaty, ale trzeba pamiętać że daną kwotę trzeba obrócić po 3x 5x po kursie minimalnym np.1,7 :)
 
Na Betsafe jest bonus - 100% tego co wpłaciłeś (do 100zł) podwajają Twoją kwotę, ale musisz puścić w obrót ponad 6 razy tyle po kursie 1.9.



@down



No nie wiem czy nie ma problemu, jak dostajesz 100zł, a musisz zagrać 1200zł :)
 
Kto nie ma konta w STS to pora założyć, gdyż jest bardzo ciekawa promocja z której warto skorzystać. Ogólnie STS podwaja pierwszą wpłatę do 200zł (czyli wpłacasz 200zł, i otrzymujesz 200zł bonus). Najfajniejszą rzeczą jest to, że wpłacone pieniądze można od razu wypłacić (tylko wpłacone 200zł) i pojawiają się na koncie bankowym na drugi dzień. Zostaje nam więc 200zł bonusu i gramy sobie bez wkładu własnego, oczywiście aby te pieniądze wypłacić trzeba bonus 4-krotnie obrócić, czyli inaczej obrót musi wynosić 800zł aby pieniądz było można wypłacić







testowałem i działa. Można obstawiać KSW i UFC
 
Gaara z tego co pamiętam to ten obrót trzeba zrobić w określonym czasie. Nie ma na to dwóch lat :)
 
Poleciały hajsy na Voelkera (kurs 2.45). Przejedzie się po Cote, który pożegna się już na amen z UFC.
 
"Poszłoo, panie poszłooo!" jak to mówił zaśliniony Kryszak parodiując Wałęsę. Dałem na Marquardta 100 i po 50 na Diaza, Thompsona i Reljica. Chciałem też dać coś na Naruszczkę ale Rafał jest za bardzo spoko, żeby obstawiać przeciwko jemu.
 
Ja natomiast zamierzam zagrać Marquardta, Condita i być może Voelkera, ale to bardziej ze względu na dyspozycję Kanadyjczyka w ostatnich walkach w UFC, a nie umiejętności Amerykanina. Do czasu ważenia zastanawiałem się również nad postawieniem Roopa, ale po tym co zobaczyłem, odpuszczam.
 
Jedyne co wejdzie to Marquardt, broń Boże,żeby Ci Rejlić wszedł, Ty akurat masz szczęscie do typowania underdogów, ale to nie ma prawa Ci wejsć.
 
Back
Top