Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Vemola -Alsina
walka zakończy się przez poddanie @1.50 - easy money ?:boss:
Vemola nie był w stanie poddać totalnego ogóra, Petrasek lipa totalna. Nie stawiam już po pijaku, typy beznadzieja, idę zajebać seppuku.
Spongebob Stabbing Himself Minul GIF - Spongebob Stabbing Himself Minul Mirdha GIFs
 
Sheeya + Wrzosek @1.8
Można dodać Sandhagena i piękny kurs >2

Lopez @1.73

Durden @2.5 i Osbourne @2.45 jako underdogi
Harris do zastanowienia
 
Last edited:
Bomba przed czasem @3.25 za drobne. Ja rozumiem przegrana z Ferarim i Tarzanem, ale w ostatnich walkach wyglądał ok. Dodatkowo przeviwnik zbliżone gabaryty, mniejsze doświadczenie i niewiadomo jak przyjmuje ciosy.
 
Bomba przed czasem @3.25 za drobne. Ja rozumiem przegrana z Ferarim i Tarzanem, ale w ostatnich walkach wyglądał ok. Dodatkowo przeviwnik zbliżone gabaryty, mniejsze doświadczenie i niewiadomo jak przyjmuje ciosy.
no nie wiem piszesz, że nie wiadomo jak przyjmuje ciosy stary pudzilla, ale wiadomo jak przyjmuje bomba dostaje 'bombe' i pada
 
no nie wiem piszesz, że nie wiadomo jak przyjmuje ciosy stary pudzilla, ale wiadomo jak przyjmuje bomba dostaje 'bombe' i pada
Mimo wszystko umiejętności stójkowe przywołanych przeciwników cenię bardziej niż niesprawdzonego Pudziana
 
Bomba przed czasem @3.25 za drobne. Ja rozumiem przegrana z Ferarim i Tarzanem, ale w ostatnich walkach wyglądał ok. Dodatkowo przeviwnik zbliżone gabaryty, mniejsze doświadczenie i niewiadomo jak przyjmuje ciosy.
jakto w ostatnich walkach? po 2ch wpierdolach wygrał tylko z młodym muranem
 
jakto w ostatnich walkach? po 2ch wpierdolach wygrał tylko z młodym muranem
Ostatniej miało być. Nadal wygrana z Muranem jest dla mnie lepsza niż wygrana z Tomasz Obcowskim. Wpierdol to był na Mańskowski vs Soldic. To, że padł to o niczym nie świadczy, każdy może paść po ciosie. Nadal doświadczeniem góruje nad Pudzianem, który stójkowo powinien znacząco odstawać.

 
Ostatniej miało być. Nadal wygrana z Muranem jest dla mnie lepsza niż wygrana z Tomasz Obcowskim. Wpierdol to był na Mańskowski vs Soldic. To, że padł to o niczym nie świadczy, każdy może paść po ciosie. Nadal doświadczeniem góruje nad Pudzianem, który stójkowo powinien znacząco odstawać.


dobrze więc uznajmy że całkowicie przypadkiem przez Lucky punch wygrał ferrari i tarzan.
dostał wjebe w obu tych walkach bądźmy poważni..

zgodzę się ze z muranem pokazał się naprawdę fajnie stojkowo, do tego jest młodszy sporo od chudziana i powinien to wygrać
 
dobrze więc uznajmy że całkowicie przypadkiem przez Lucky punch wygrał ferrari i tarzan.
dostał wjebe w obu tych walkach bądźmy poważni..

zgodzę się ze z muranem pokazał się naprawdę fajnie stojkowo, do tego jest młodszy sporo od chudziana i powinien to wygrać
Może źle to ująłem. Gdybyś napisał dostał wjebe to bym się zgodził, ale dla mnie wpierdol to był gdy Mańkowski był deklasowany z Soldicem, albo TJ zniszczył Barao, a nie że nie widzieliśmy za dużo walki bo skończyła się tak szybko. Na jego obronę dodam, że ten Tarzan to chyba wagowo kilkukrotnie większy. Ferrari cepownik, ale pewnie ma czym uderzyć. Zlekceważył nadział się i padł tyle, walka bez historii. Natomiast występ z Muranem co nieco pokazał i moim zdaniem biorąc pod uwagę ww. walkę i walkę Pudziana, faworytem powinien być Bomba.
 
Może źle to ująłem. Gdybyś napisał dostał wjebe to bym się zgodził, ale dla mnie wpierdol to był gdy Mańkowski był deklasowany z Soldicem, albo TJ zniszczył Barao, a nie że nie widzieliśmy za dużo walki bo skończyła się tak szybko. Na jego obronę dodam, że ten Tarzan to chyba wagowo kilkukrotnie większy. Ferrari cepownik, ale pewnie ma czym uderzyć. Zlekceważył nadział się i padł tyle, walka bez historii. Natomiast występ z Muranem co nieco pokazał i moim zdaniem biorąc pod uwagę ww. walkę i walkę Pudziana, faworytem powinien być Bomba.
a ja bym na to spojrzał tak, że ten Bomba to się w aferach nie odnajduje i wyłapuje hehe 'bombe' więc teraz też może być podobnie
 
Daszkiewicz 2.0
Kategoria wagowa 84. Z tego co daszkiewicz mówił to musiał się zgodzić na warunki szyszki bo inaczej by walki nie było. Sam chciał 77 bo walczył w 70 a szyszka 84 więc po środku ale nic z tego nie wyszło
 
Z Cloud próbuje jak wspominałem Sobierajskiego @3.41 oraz Czarek Czaruje @3.09. Ostrzegam również przed grą na Pudziana, dla mnie to nadal tam wielka niewiadoma.

Ktoś gra Diaza @4.25 (bez remisu)? Paul pada kondycyjnie więc druga połowa może być w stronę Nicka
 
Last edited:
z clout nieźle wygląda skowyra 4.07
jesli faktycznie trenował judo to powinien dać radę
 
Ktoś coś na temat tego Skowyr? Na media treningu wydaje się, że walka powinna być bliższa niż kursy @4.07
 
Back
Top