Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Silva @3 (fortuna) - jeśli Anderson nievwyszedl tylko po kasę to ma jak najbardziej szanse to ugrac. Jake zrobił spory progres ale na jego rozkładzie byl bezstojkowy Askren i rozbity Woodley. Dodatkowo nad wszystkimi miał przewagę warunków.
 
Dzisiaj Boks STS

Masternak
@1.37 (super ofercie)

Nie ta klasa nie ten poziom. Rywal Australijczyk przeskakuje o poziom jeżeli chodzi o walkę z Polakiem a z rywalami z jakimi dotychczas się bił. Masternak klasa sama w sobie, ścisły top wagi, nie schodzi z tego poziomu od kilku dobrych lat mimo że ma 35 lat (tylko że w ringu na to nie wygląda). Eliminator gala odbywa się w Zakopanem :lol::yahoo:

Dla mnie Izydor weekendu. Polecam dokładać do kuponów w bukach gdzie jest dostępny. Zajebisty typ na kupony na dłuższą metę.

:cool:
 
Dzisiaj Boks STS

Masternak
@1.37 (super ofercie)

Nie ta klasa nie ten poziom. Rywal Australijczyk przeskakuje o poziom jeżeli chodzi o walkę z Polakiem a z rywalami z jakimi dotychczas się bił. Masternak klasa sama w sobie, ścisły top wagi, nie schodzi z tego poziomu od kilku dobrych lat mimo że ma 35 lat (tylko że w ringu na to nie wygląda). Eliminator gala odbywa się w Zakopanem :lol::yahoo:

Dla mnie Izydor weekendu. Polecam dokładać do kuponów w bukach gdzie jest dostępny. Zajebisty typ na kupony na dłuższą metę.

:cool:

Walka do jednej bramki :cool:
 
Gonzales lekko. Szkoda, ze Jacoby przekrecony. Widac Yan to bylo za malo :facepalm:
W przypadku wałków gdy werdykt w żaden sposób się nie broni to tak naprawdę nie tylko zawodnik zostaje przekręcony ale również wszyscy ci którzy stawiali na niego jakiekolwiek pieniądze. Bukmacherzy mają sędziów w kieszeni. Układ zamknięty.
 
W przypadku wałków gdy werdykt w żaden sposób się nie broni to tak naprawdę nie tylko zawodnik zostaje przekręcony ale również wszyscy ci którzy stawiali na niego jakiekolwiek pieniądze. Bukmacherzy mają sędziów w kieszeni. Układ zamknięty.
Dlatego nie warto już grać za grube pieniądze według mnie. Wałki są i to nie tylko w MMA.
 
Wrzosek @1.66, mismatch w chuj...
No nie wiem. Gdyby nie walka z Sarara tez bym tak powiedzial. Spodziewalem sie deklasacji polamanego emeryta a tu malo brakowało, a walka skonczylaby sie na punkty. Ogolnie Wrzosek pokazal sie duzo gorzej niz sie spodziewalem. Tutaj jak szpila nie bedzie pajacowal xD i sprowadzi walke do parteru to moze byc roznie.
 
Dotychczasowe Izydory 13/13 :cool:

Jutro Ares FC

Darya Zheleznyakova @1.42
(tyle ma Betclic inni podobnie, Fortuna trochę mniej)

Duży Izydor. Inny poziom umiejętności. Miejsce Rosjanki jest w czołówce UFC. Łatwe 30-27 po trze rundach albo skończenie przed czasem.
 
Back
Top